Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Rize Konteyner Ev

Konteyner ev Rize gibi dağlık bölgelerde son derece yaygın bir seçenektir. Çünkü evler zaten birbirinden uzak noktalara kurularak tarihte de daha özel bir yaşam alanı oluşturulmuştur. Bölgenin geçmişinde bunun yaygın olması ise şehir ve ilçe merkezlerinde de karmod konteyner yapı projelerini bir adım öne çıkarıyor.

Firmamız bu aşamada büyük bir hizmet sunarak her noktaya kurulum ve montaj aşamasında destek oluyor. Doğal olarak sizin yapmanız gereken tek şey arsa, bahçe ya da tarla alarak evinizin hangi konumda olacağını kararlaştırmanızdır. Satılık ev ilanlarıyla mecburen almayı düşündüğünüz ev yerine tüm planları özenle çizilmiş modern evlerden birisini alabilirsiniz.

Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Depreme Dayanıklı Konteyner Ev

Rize Konteyner Ev Fiyatları

Ev yapımı son derece yüksek maliyetlere çıkabildiği için artık daha yenilikçi yapılara yönelmek mümkün hale geliyor. Bu standart bilinmesine rağmen 2.el ev fiyatları ise düşmek yerine daha da yükseliyor. Böyle bir durum söz konusu olduğu için yüksek fiyatları 2.el ev için ödemek yerine herkesin ilk tercihi konteyner evler oluyor. Ev tipi modellerde hem daha uygun fiyatlar hem de daha kaliteli bir malzeme ve görsellik söz konusu olabiliyor.

Yaşayacağınız evi daha iyi şartlarda temin etmek istiyorsanız bunun için yapmanız gereken ilk şey ikinci el ev fiyatlarına bakmayı bırakmak. Bunun yerine çatılı konteyner modelleri ile aynı fiyatlara daha iyi bir yaşam alanına sahip olmanın hayalini kurabilirsiniz. Hatta ev fiyat listesi incelendiğinde bunun daha cüzi bir miktara mal olacağını vurgulamak mümkün oluyor.

Rize Konteyner Ev Modelleri

KAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Son derece geniş çaplı bir model yelpazesine sahip olduğu için ev tipi karmod konteyner yapı modelleri tam olarak ihtiyaçlarınıza karşılık verebilir. Mesela firmamızın bu aşamada 21,35 ve 42 metrekare olarak sunduğu baz modeller var. Ancak yine de bunlardan birisini seçmek yerine özelleştirilebilir bir ev tercihinde bulunabilirsiniz.

Ekstradan modül eklendiğinde evin ölçüleri dolayısıyla büyümüş olacaktır. 2 1 ihtiyacınız yoksa modül eksiltilebilir ve içi istediğiniz gibi düzenlenebilir. Bu kapsamda iç görünümü dâhil olmak üzere her detayını önceden görüp, beğenip sonrasında satın alma opsiyonunuz doğar.

konteyner ev kampanya konteyner ev içi konteyner evler konteyner ev fiyatları konteyner ev planları

En Pratik ve Hızlı Kuruluma Sahip Evler

Ev nasıl yapılır gibi sorulara Karadeniz bölgesinde rastlamak pek mümkün değil. Yine de daha sağlıklı ve daha nezih bir evde yaşama fikrini gerçeğe dönüştürmeniz için konteyner ev tercih etmeniz gerekmektedir. Depreme karşı dayanıklı olması, uzun yıllar boyunca kullanılabiliyor olması, dilediğiniz şekilde özelleştirilebilmesi bunu sağlayan unsurlardandır.

Ayrıca iki katlı ev hayalinizi de çok rahat bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Zira bu aşamada da firmamızın size sunacağı fırsatlar oldukça caziptir. Ölçüleri dilediğiniz gibi değiştirme şansına sahip olduğunuz için bir noktada hayalini kurduğunuz evi bile tasarlamanıza bir adım yaklaşabilirsiniz. Lojistik ve montaj işlemlerinde de konteyner ev Rize firmamızın aktif olması seçim yapmanızı kolaylaştırabilir.