Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Ülkemizin en uç noktalarından biri olan Van ilimizde, konteyner ev fiyatları ve kalitesini dünya standartlarında sunuyoruz. Van’da alternatif yaşam olanakları arayanlar için ekonomik ve konforlu konteyner ev çözümleri ile birçok kişinin keyifli yaşam alanları elde etmesini sağladık. Van konteyner ev modellerimiz engebeli Van arazi yapısına uygun yerleşim olanakları yaratır. %53’ü dağlık olan kentin dağlık alanlarının zorlu koşullarına sert kış iklim şartlarına dayanıklı konteynerden olan evlerimiz konfor kalitesi yüksek yalıtım donanımına sahiptir. Bozkırlarda güçlü konteyner çeşitleri modellerimiz konforlu şehir hayatı olanakları sağlar.

Van gölü çevresinde kolay, pratik, ekonomik yaşam alanı çözü arayanlar dayanıklı ve konforlu ev seçeneklerimizi değerlendiriyor. Van Edremit ilçesinde deniz kıyısı atmosferini yaşatan Van gölü sahili villa tarzı göl evlerimizin çok yakıştığı bir yerdir. Van İpekyolu ilçesinin kırsal alanlarında dağlık arazilerde güçlü konteyner ev yapılarımız tercih ediliyor. Van Tuşba ilçesinin mavi bayraklı göl plajına yakın tatil evi konseptimiz Van’a değer katan yaşam alanlarına modern yerleşim çözümleriyle eşlik ediyor. Van konteyner ev modellerimizi köylerde, dağlık alanlarda, bozkırlarda, ilçe merkezlerinde birçok yerde görebilirsiniz. Van’da her türlü arazi ve iklim koşulunda yüksek konfor standartlarını lüks konteyner modellerimizle yaşayabilirsiniz. Dağ tepe bozkır fark etmeksizin hayalinizdeki konforlu evi istediğiniz yere kurabiliriz. Web sitemizden konteyner çeşitleri ve modellerimizi kaliteli görsel ve teknik detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Depreme Dayanıklı Konteyner Ev

Van Konteyner Ev Fiyatları

Karmod olarak konteynerden imal ettiğimiz ev modellerimizi en zorlu şartlarda yüksek konfor standartlarını yaşatacak şekilde tasarlıyoruz. Van’da konteyner ev kalitesiyle öne çıkan bir firmayız. Üretim, nakliye, kurulum, müşteri desteği gibi hizmet detaylarında müşterilerimize özel olduklarını hissettiriyoruz. Van’ın bozkırlarında kurduğumuz bu evler, Avrupa standartlarında kaliteyle farkını ortaya koyuyor. Bizi tercih edenler Van konteyner ev fiyatları açısından en akıllı tercihi yapmış oluyor. Avantajlı fiyatla kaliteyi en üst seviyede yaşayabiliyorlar. Karmod dünyaya yerli üretim ev kalitesini ispatlamış bir firma olarak konforlu yaşam garantisi verir. Van demonte konteyner ev modellerimiz sürdürülebilir ve mobil yapısıyla ömür boyu istenen yere taşınabilir. Uzun vadeli ekonomik, pratik ve konforlu yaşam çözümü sunarken full tesisat ve donanımla hazır ev olanakları sağlıyoruz. Van’da Karmod konteyner modellerimiz üstün kalite standartlarıyla eşdeğerdir.

Van Konteyner Ev Modelleri

KAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Van’da en çok tercih edilen konteyner çeşitleri Karmod teknolojisinin gücünü ve sağlamlığını ortaya koyan dayanıklı modellerdir. Bozkır hayatının yaşamsal zorluklarını kolaylaştıran sağlam ve konforlu konteyner ev seçeneklerimiz, Van’da çok tercih edilir. Van Gölü etrafında göl evi konsepti sunan iki katlı konteynerden evlerimize rastlamak mümkündür. Depreme dayanaklı bu evlerimiz güvenilir yaşam garantisi sunar. Bu da depreme dayanıklı ancak hem lüks hem de konforlu yaşam alanı sunan bu ev modellerimizin çok fazla ilgi görmesini sağlar. Van deprem riski olan bir kentimiz olarak depremde zarar görmeyen yaşam alanı alternatiflerine yönelim bu kentte çok fazladır. 42 m2 konteyner ev ölçüleri olan minimal tasarımlarımız birçok köyde ve merkezi yerlerde karşınıza çıkar. İki katlı ayrı girişi olan geniş konteyner modellerimiz kalabalık ailelerin tercihidir. Dağlık alanlarda dağ evi tarzındaki engebeli araziye kolay kurulabilen Van demonte konteyner modellerimiz yaygındır. Daha lüks ve şık tasarımlı bir model olan cam cephe kaplama konteynerden ev modelimiz de Van’da popülerdir.

İster bozkırda ister dağlık alanda olsun şehir konforunu kusursuz yaşatan lüks konteyner seçeneklerini, internetten satın almayı tercih edebilirsiniz. Van konteyner ev satın alırken hızlı sipariş ve onay sürecimizin rahatlığını yaşayabilirsiniz. Karmod güvenilir firma güvencesiyle online siparişinizi konteyner ev al diyerek tamamlayabilirsiniz. Lüks ve konforlu konteynerden ev almak için web sitemizdeki kolay adımları takip edebilirsiniz. Hayalinizde başka bir ev projesi varsa bizimle paylaşabilirsiniz. Sizin için hayalinizdeki evi tasarlayabilirsiniz. Karmod web sitesinden ev siparişi vermek oldukça kolaydır. Her şeyiyle hazır eviniz size en kısa sürede ulaşır. İstediğiniz yere kurulur. Van konteyner ev modellerimizi incelerken aklınıza takılan her şeyi uzmanlarımıza sorabilirsiniz.

konteyner ev kampanya konteyner ev içi konteyner evler konteyner ev fiyatları konteyner ev planları

Türkiye’nin Her Yerine Kolay Ekonomik Nakliye İmkânı

İnternetten lüks, konforlu, zorlu şartlarda sağlam kalacak konteynerden dayanıklı ev almak için Karmod dijital olanaklarını keşfedebilirsiniz. Yılın 90 günü karla kaplı olabilen Van’da karlık günlerde sıcak ve konforlu ortamı konteyner ev çeşitleri ile sağlıyoruz. Beğendiğiniz modeli sitemizden anında sipariş edebilirsiniz. Van’ın neresinde olursanız olun gelip evinizi mükemmel şekilde istediğiniz alana kurabiliriz. İnternetten hızlı sipariş verebilir anında firmamızdan onay alabilirsiniz. Konteynerden lüks ve konforlu ev almanın güvenilir ve kolay yolunu web sitemizde sunuyoruz.

Türkiye’de ilk kez kullanılan flatpack sistemiyle hızlı, ekonomik ve güvenilir nakliye olanakları sağlıyoruz. Van konteyner ev nakliyesinde avantajlı son teknoloji hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Konteynerden evlerimizi Karmod’un güçlü teknolojisiyle üretiyor ve dünyanın en gelişmiş nakliye sistemiyle taşıyoruz. Dağlık alanlara, engebeli arazilere, çok uzak köylere aklınıza gelebilecek her eyere ekonomik ve pratik konforlu yaşam alanı çözümlerimizi götürüyoruz.