Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Polyester Kabin Fiyatları ve Modelleri

Polyester Kabin Modelleri

Modüler kabinlerde dünya lideri Karmod, gerçekleştirdiği yatırımlarla modüler güvenlik ve yaşam kabinlerinde üretim kalitesini maksimum seviyeye çıkardı. Karmod, 150x150 cm'den 270x750 cm`ye kadar geniş yelpazede standart kabin üretimi gerçekleştirmektedir. Bu ölçülerin üzerindeki üretimlerimize "Geniş Kabinler" sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Karmod standart yaşam kabinleri estetik modern görünümüyle her mekana uyum sağlar. Karmod kabinler iyi izole edilmiş olup sıradan kabinlere göre üstün üretim kalitesine sahiptir. Karmod kabin özel boyama sistemiyle koku yapmaz. Kabinlerin üretimi yüksek teknoloji ile donatılmış modern tesislerindeki özel üretim sistemiyle yapılmaktadır. Karmod standart yaşam kabinlerini güvenlik kabini, danışma kabini, büfe kabini, billet satış - ticket kabini, ofis kabini, wc – duş kabini gibi çok farklı ihtiyaçlar için güvenle kullanabilirsiniz.

Karmod’un sahip olduğu teknolojik modern hatta bant sisteminde üretilen polyester kabin kalitesi ile hemen fark edilir. Kullanım yeri düşünülerek özel olarak gerçekleştirilmiş tasarımıyla konulduğu yere değer katar, kendisini hemen hissettirir. Özel tasarım ferah iç mekan çözümüyle kullananlara ev konforunu hissettirerek yaşatır.

Karmod güvenlik kabini kalitesiyle benzerlerinden üstün kılan özelliklerden bahsetmekte fayda var. Öncelikle teknolojik bant üretim hattının kazandırdığı kalite farklarını görelim. Kabininin ana gövdesini oluşturan duvar ve çatı panelleri üretim istasyonlarında ilerlerken ilk aşamada özel ebat kalıplar jelkotlanarak elyaf serimi gerçekleştirilir. Elyaf üzerine panele en yüksek yalıtım değeri kazandıran yüksek yoğunlukta poliüretan uygulaması yapılmaktadır. Bu uygulamada tam yoğunlukta hammadde dağılımı tam yalıtıma ulaşma adına son derece önemlidir. İşte makine otomosyon sistemi bu aşamayı şansa bırakmayarak otomatik değerlerde her bölgeye aynı yoğunluk ve kalınlıkta poliüretan serimini kolaylaştırmaktadır.

Polyester Kabin

Üretimde bir diğer önemli nokta ise fırınlama sistemidir. Karmod uzmanlığıyla Ar-Ge çalışmaları sonrası özel hazırlanmış otomasyon bandındaki fırında mobo kabin panellerinin tam kuruması gerçekleştirilir. Bu aşamada panel üzerindeki her bölgenin dengeli şekilde ısıl işleme tabi tutulması son derece önemlidir ve uzmanlık gerektirir. Otomasyon fırınlama klasik üretimlerde sıkça görülen panel çekmeleri, deformasyon, yüzey bozukluğu, izolasyon değer kayıpları gibi çok sayıda sorunu tamamen ortadan kaldırır. Sonuçta son derece canlı görünümde, pütürsüz düz bir yüzeye sahip kabin panelleri kalıplara özel ölçülerde üretilmiş olur. Üretim sonrası kalite kontrol istasyonuna gelen polyester kabin panelleri tek tek kontrolden geçirilir. En ufak sorun gözüken paneller bile bu istasyonda ayrıştırılır. Kontrolden geçen modüler kabin panelleri montaj yapılmak üzere depolanır. Karmod güvenlik kabini montajı yine özel hatta uzmanlarca montajlanarak son sevk kontrolüne sunulur. Genel kalite kontrolden geçen mobo kabin kullanılacağı yere güvenle sevk edilir.

Polyester Güvenlik Kabini

Karmod büfe ve güvenlik kabinleri kullanım ergonomisiyle de farklı. Yapı dışındaki estetikle beraber iç mekandaki detay çözüm dokunuşları bekçi kulübesini son ferah mekan sunumuyla benzerlerinden ayırır. Kabinlerimizin tamamında güvenlik açısından otomotiv sanayinde kullanılan temperli camlar tercih edilmiştir. Pencere kenarlarındaki detay çözümleri ustalıkla gerçekleştirilmiş olup her alanda parlak pütürsüz yüzey geçiş hareketleri yapı konforu için ürünlere yansıtılmıştır.

Polyester Kabinler ‘Al Hemen Kullan’ Avantajı

Elektrik tesisatından sıhhi ve atık su tesisatlarına kadar polyester kabinler kullanımınıza hazır. Modern tesislerde testleri yapılarak kullanımınıza hazır sevk edilen yapıyı size geldiğinde dilediğiniz yere indirterek anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Aydınlatma armatürünün yanması ve musluktan temiz su akması için kabinin ana şebeke bağlantılarını yaptırmayı unutmayınız. Yenilikçi hazır konsept polyester kabin modelleri arasından ihtiyacınıza en uygun ölçü ve plandaki yapıyı tercih edin hemen kullanmaya başlayın. Klasik yapıların uzun süren inşa süreçleriyle uğraşmaktan kurtulun.

Enerji tasarrufu ile kazandıran Kabin

Karmod polyester kabin ürünleri en iyi malzeme tercihi ve teknolojik hatta tam yoğunlukta hammadde kullanımı, özel ısıl işlem fırınlama sistemiyle yüksek izolasyonlu panellerle üretilir. Karmod güvenlik kabini soğuk havalarda en az enerji kullanımıyla ısıtma yapılır. 40 derecenin bile üzerine ulaşan sıcak havalarda bile çok kolay iklimlendirme ile serin yaşam alanları oluşturur. Bekçi kulübesi kabinlerimizi iklimlendirme kolaylığı ile tercih eden güvenlik personeli firma satın almalarından güvenlik kabinlerini özellikle Karmod marka ismini belirterek talep etmektedirler.

Polyester Kabin

Tam Yangın Güvenliği Karmod Güvenlik Kabinlerinde

Karmod güvenlik kabin modelleri nin tamamının elektrik sistemleri proj dahilinde yapılmakta olup yüksek kalitede güvenilir malzeme kullanımıyla yapının yangın güvenliği güvence altına alınarak risklere yer verilmemiştir. Proje dahilinde gerçekleştirilen üretimlerimizde sigorta ve buat birleşim alanlarında özel güvenli bağlantı klemensleri kullanılmaktadır. Güvenlik kabini içerisinde kapı üzerine yerleştirilen sigorta kutusu içerisindeki sigortalar yapı enerji ihtiyacını karşılamada tam güvenlik sağlayan gerçekçi amper değerinde TSE ve ISO sertifikalı viko markalıdır. Kablolarda birinci kalite güvenilir markalar tercih edilmiş olup kablo geçişleri güvenli olarak köşe kapalamaları arkasından ilerletilerek anahtarlar ve sigorta kutusuna buradan da dışarıdaki ana akım bağlantı buatına ulaştırılmıştır. Mobo kabinin aydınlatma anahtarı, prizi ve armatürlerinde modern görünümde birinci kalite malzemeler kullanılmaktadır.

1986 yılından bugüne kabin üretiminde uzmanlığımız, sahip olduğumuz teknolojiler ve 120 ülkeye ihracat başırımızdan aldığımız güçle hazırladığımız Polyester kabin modellerimizde beklentilerinizin de ötesinde en iyisini bulacağınızdan eminiz.

Polyester Kabin Fiyatları Kullandıkça Kazandıran Teknoloji

Karmod’a özgü CTP teknolojisiyle modern tesislerde üretilen polyester kabin üstünlükleri ile kullandıkça da kazandırıyor. Güvenlik kulübesinden büfeye, özel güvenlik ofislerinden çalışma ofislerine kullanıma hazır konseptiyle pratik yapı çözümü sunan polyester kabin fiyatları her yönüyle çok cazip. Öncelikle CTP kabin özel üretimli panel sistemiyle uzun ömürlü yapı sınıfında yer alıyor. Bir kez alınıyor uzun yıllar güvenle kullanılıyor. Özel panel dayanımının yanı sıra özel boyalı parlak yüzeyi uzun yıllar ilk günkü canlılığını koruyarak estetik konforu sürdürüyor. Yıllarca boya gerektirmeyen yüzey özelliğiyle polyester kabin fiyatları bütçe giderlerini azaltarak kazandırıyor. Üstelik bu kabinlerin temizlik bakımı da çok kolay. Kullanım yerinde zaman içerisinde oluşan toz gibi etkenler kaynaklı kirlilik sabunlu su ve fırça uygulamasıyla anında temizlenerek ilk günkü yeni görünüme sahip oluyor.

Polyester kabin fiyatları kullandıkça kazandıran bir diğer önemli avantaj da üretim teknolojisinden kaynaklanan yalıtım üstünlüğü. Bu önemli üstünlükle Karmod kabin ürünlerinin tamamı iklimlendirme konforuyla biliniyor ve yapı modelini tanıyanlarca marka adıyla özellikle sipariş ediliyor. CTP kabin panel araları teknolojik bant üretimi sırasında özel poliüretan madde enjektesiyle yalıtım dolgusu gerçekleştiriliyor. Özel makine enjektesiyle panel aralarına püskürtülen poliüretan dolgu maddesi panellerin her noktasına eşit yoğunlukta dağılıyor. Bu eşit yoğunlukta dağılım tam yalıtımlı panel üretimi açısından son derece önemli. Poliüretan madde enjektesi sonrası her panel yine Karmod markasına özgü özel fırına alınıyor. Bu özel fırında test edilerek belirlenmiş onaylı zamanda ısıl işleme tabi tutulan paneller modern pratik kabinlerde kullanılacak şekilde hazır hale getiriliyor.

plastik kabin

Bu yalıtım üstünlüğü Karmod yapılarını iklimlendirme performansıyla benzerlerinden ayıran en önemli etkenlerden biri. Karmod üretimli polyester kabin fiyatları ile sadece satın alırken değil yapıyı kullandıkça da kazançlı çıkacaksınız. Özel yalıtım üstünlüğüne sahip duvar ve çatı panelleriyle Karmod kabin her aşamada kullanım konforu yaşatıyor. Kışın dondurucu soğuğun hakim olduğu uzun gecelerinde polyester kabin içerisi klima veya elektrikli ısıtıcı kullanımıyla sıcacık oluyor. Kabin içerisinde oluşan sıcaklık uzun süre muhafaza ediliyor. Aynı şekilde uzun yaz günlerinde güneşin yapıya dik açıyla vurduğu bunaltıcı nemli ortamlarda yapı içi aynı şekilde kolayca serinletilebiliyor. Klima en düşük ayarda kullanılarak kabin içerisinde serin ve ferah ortam kolaylıkla hazırlanabiliyor. Yüksek yalıtımlı Karmod yapıları enerji kullanımından tasarrufla kazandırıyor. En avantajlı bütçeyle satın aldığınız polyester kabin fiyatları size kullandıkça da enerjiden kazandırmaya devam ediyor.