Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

35 m2 1+1 Verandalı Konteyner Ev

  • Yatak Odası 7,5 m²
  • Yatak Odası 7,5 m²
  • Salon 9 m²
  • Wc - Duş 2,5 m²
  • Veranda 18 m²
Şu anda 73 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Konteyner Ev Modelleri

Son dönemlerde ev fiyatlarında yaşanan artışlar ev satın almak isteyen kişilerin bu isteğini ertelemesine neden oluyor. İnşaat malzemelerinde meydana gelen yüksek fiyatlar evlerin fiyatlarında derinden etkilenmesine neden oluyor. Özellikle yeni yapılacak olan konutlar lüks site olarak inşa ediliyor. Bu nedenle fiyatlarda bütçelerin aşılmasına neden oluyor. Konut fiyatlarının artış göstermesinin en önemli nedenlerinden bir tanesi konutların ulaşım araçlarına yakın olması ve merkezi konumda yer almasıdır. Bu gibi noktalarda yer alan konutlar yüksek fiyattan satışa sunuluyor. Klasik betonarme evlerin yapım ve teslim süreçleri yaklaşık olarak 1 ila1,5 yıl arasında değişen süreler zarfında sizlere teslim ediliyor.

Konteyner ev modelleri istediğiniz modele uygun olarak tasarlanabiliyor. İster klasik 2 1 model, isterseniz de iki katlı dubleks yapıları yaptırabilirsiniz. Konteyner ev modelleri istediğiniz metrekareye uygun olarak dizayn edilebiliyor. En çok tercih edilen modeller arasında yer alan 2 1 modeller 4 kişilik bir aile için uygun bir modeldir. İç kısmının her alanını aktif olarak kullanabileceğinizden dolayı dilediğiniz tasarımı yaptırabilme imkanınız bulunuyor. Hem şık hem modern yapısı ile tüm kullanıcılar için uygun olan konteyner ev modelleri her noktaya uyum sağlıyor. Konteyner ev modelleri galvaniz çelikten üretilir ve modüler yapısıyla istediğiniz yerde monte edilebilir. En iyi konteyner planları ve iç mekan dizaynları profesyonel kişiler tarafından yapılarak sizlere sunulur. Üretim sonucunda kusursuz bir tasarım ortaya çıkan konteyner evler lüks yaşama adım atmanıza yardımcı oluyor.

Konteyner Ev Modelleri İç Dizayn Tasarımları ile Ön Planda

Konteyner ev modelleri iç dizayn farklı ve ihtişamlı detayları ile göz kamaştırıyor. Hayallerinizin çok ötesinde bir yapıya sahip olmak konteyner ev yapıları ile artık daha kolay. Sizlere konforlu bir yaşam alanı sunan konteyner evler özel üretim tesislerinde hazırlanıyor. Proje aşaması bittikten sonra üretime başlanan bu yapılar kısa süre içerisinde kurulum yapılmaya hazır hale getiriliyor. Donanımlı araçlar ile kurulum yapılacak alanlara yönlendirilen bu yapılar düz bir zemin üzerine inşa edilerek alanında uzman kişiler tarafından boya, yer döşemesi, elektrik su tesisatı gibi tüm aşamalar tamamlanıyor. Ekstra herhangi bir ücret talep edilmeden ekonomik fiyatlara bu evlere sahip olabilirsiniz.

Türkiye’nin Her Noktasında Depreme Dayanıklı Yapılar

Konteyner ev modelleri uygun fiyatlı ve pratik çözümleri sayesinde her noktada kullanılıyor. Kullanılan malzemeler ile depreme dayanıklı olarak inşa edilen bu yapıları bütçenize uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz.

Karmod hazır konut üretimleri arasında yer alan 1 1 35 m2 ev modelinin yanı sıra çok sayıda farklı tasarım beğeninize özel. 21, 27, 35, 36, 42, 48 m2 çok sayıda ergonomik kullanımda konteyner satışı için dilediğiniz zaman arayarak bilgi alabilirsiniz. Güler yüzlü müşteri temsilcileri yeni nesil evlerin avantajlarını detaylarıyla anlatarak fiyatlarıyla ilgili bilgi vermekten memnuniyet duyacaklar.

KARMOD PANEL KABİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI 3. İklim Bölgesi
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
METAL MALZEMELER ST 37 GALVANİZ METAL PROFİL
POLISTREN KÖPÜK (EPS) TS EN 13163
DIŞ DUVAR İLETIM KATSAYIS 0,46 W/m²K
ÇATI İLETIM KATSAYISI 0,26 W/m²K
TABAN ISI İLETIM KATSAYISI 1,24 W/m²K
ZEMIN YAYILI YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Zemin çelik konstrüksiyonlu ve 30*40 tek parça kutu profiller üzerine uygulanmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.
Rüzgar Hızına Karşı Yere Sabitleme Rüzgarda yere sabitleme aparatı opsiyoneldir. Müşteri talep ettiği taktirde verilir.
TABAN KAPLAMASI 14 mm kalınlıklı zemin kaplaması olarak fibercement, çimentolu yonga levhalar üzerine 2 mm kalınlıklı PVC Mineflo kullanılmaktadır.
DUVAR
SİSTEM Özel şekillendirilmiş EPS Dolgulu sandviç panelller köşe direklerine birleştirilmesi ile montaj yapılır.
Dış Yüzey Kaplama Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
İç Yüzey Kaplama İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Duvar İzolasyonu 40 mm kalınlıklı, 12 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E sınıfı ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
ÇATI
SİSTEM Özel şekillendirilmiş birleşim braketleri kullanılmaktadır. EPS dolgulu sandviç paneldir.
ÇATI İZOLASYONU 40 mm. kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı E ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
KAPILAR
DIŞ KAPI Beyaz renkli özel menteşeli PVC kapıdır. TSE belgeli kilit ve özel kapı kolları kullanılmaktadır. Dış kapı ebatı 71,5 x 184,5 ölçülerde olup üst bölümü 4 mm kalınlıkta kapı camı kullanılmakta, kapı altı aynası dış yüzey 0,40 mm Ral 9002 boyalı mikro hadveli galvaniz sac ve iç yüzey lambri kaplıdır.
PENCERELER
PENCERE Elektro statik toz boyalı beyaz renkte alüminyum profil çerçevelerden oluşmaktadır.
CAM Kabinin pencere camları 4 mm kalınlığında temperlenmiş cam (otocam) kullanılmaktadır. Cam kırıldığında insana zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir.
BOYALAR
Dış ve İç Cephe RAL 9002 ELEKTROSTATİK BOYALI SAC.
Köşe Birleşim Braketi RAL 7031
exturizyon Köşe Direği RAL 7031
ELEKTRİK TESİSATI
SİSTEM Sıva üstü
KABLO Prizler için 3x2,5, aydınlatma için 2x1,5 mm NYM TSE belgeli kablo kullanılmaktadır.
AYDINLATMA  TSE belgeli simit veya glop armatür kullanılmaktadır.
SIHHI TESİSAT
SİSTEM Sıva üstü olup PPRC özellikli malzeme kullnaılmaktadır.
KLOZET Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
DUŞ TEKNESİ Akrilik esaslı olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır. (WC-Duş konteynerlerinde duş teknesi kullanılmamaktadır.)
LAVABO Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
TEMİZ SU TESİSATI
TSE belgeli PPRC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
PİS SU TESİSATI
TSE belgeli PVC özellikli malzemeler kullanılmaktadır
AKSESUAR
Ayna, askılık, metal kağıtlık, plastik sıvı sabunluk vb TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır
DIŞ BAĞLANTILAR
Kabin ölçülerinden 20 cm fazla beton atılması, kabinin yere montajı, elektrik, temiz su ve atık su bağlantılarının yapılması müşteri sorumluluğundadır
WC-DUŞ HAVALANDIRMA
Duş ve WC havalandırması olarak 210mm x 250mm ebatında menfez kullanılmaktadır
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir.
 

 

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler