Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Karmod konteyner olarak Ankara konteyner için son sistem özel veya değişik ölçülerde ve ebatlarda konteynerler üretiyoruz. 21.000 m2 üretim alanımızda, 27 senelik tecrübemizle modern tesislerde aylık 500 adet konteyner üretim kapasitesine sahibiz.

Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Depreme Dayanıklı Konteyner Ev

Yeni Yaşam Alanları: Konteyner Evler (Ankara)

Ankara`da konteyner ev kalitesi ile günümüzde adından sıklıkla bahsettiren Karmod, ev sahibi olmak isteyen herkese uygun fiyatlı pratik yapılar sunar. Özellikle hızlı ve pratik bir kurulum imkânı sağlayan konteyner ev, aynı zamanda diğer betonarme yapılara göre çok daha bütçe dostudur. Ankara’nın kırsal bölgelerinde keyifli ve konforlu bir yaşama sahip olmak için konaklama amaçlı kullanabileceğiniz bu yapılar, aynı zamanda iş amaçlı farklı alanlarda da sıklıkla tercih edilir. Ankara’nın karasal ikliminde dahi gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bu yapılar soğuk kara kış dönemlerinde yalıtım özellikleri sayesinde sıcak ve samimi bir ortam sağlar. Isıtma sistemleri için fazla elektrik harcamanıza ihtiyaç duymayacağınız Ankara konteyner ev çözümleri sayesinde, faturalarınız da cebinizi yakmaz. Her türlü hava şartlarına karşı dayanıklı olan bu evlerde hiçbir sorun yaşamadan yıllar boyunca keyifli bir kullanım sürecine sahip olabilirsiniz. Konteyner tarzı evler, şehrin kalabalığından sıkılan, doğayla iç içe, sakin ve huzurlu bir yaşam sürmek isteyen kişiler için oldukça ideal bir konaklama alanı sunar. Kolay temizlenebilir olması ve küf ve nem gibi problemlere neden olmaması sayesinde, sağlıklı bir yaşam alanına sahip olmanızı sağlar. Özellikle Beypazarı, Gölbaşı veya Kızılcahamam gibi doğayla bütünleşen ve eşsiz manzaralar sunan yerlerde oldukça popüler olan bu konteyner modelleri, sadece yaz aylarında değil, aynı zamanda kış aylarında da konforlu ve keyiflidir. Dayanıklı yapısı ile yıllara meydan okuyan konteyner modelleriyle ilgili detaylı bilgi almak ve kendiniz için en ideal özelliklere sahip olan modelleri incelemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kampanyalı Ankara Konteyner Ev

Ankara’da Konteyner Ev Almak İsteyenler Neden Karmod’u Tercih Ediyorlar?

Ankara şehrinin köyleri ve yaylaları gibi kırsal alanlarda konaklamak amacıyla kullanabileceğiniz Ankara konteyner ev seçenekleri, aynı zamanda çiftçilikle uğraşan veya çok çeşitli şantiyelerde çalışan kişilerin kalabileceği yatakhaneler olarak da kullanılabilir. Ayrıca depo, ardiye, ofis, yemekhane olarak da rahatlıkla işlev gösteren bu tarz konteyner çeşitleri, sektörün öncülerinden olan firmamız Karmod ayrıcalığıyla çok daha kaliteli ve güvenilir özelliktedir. Kaliteli ve dayanıklı malzemeden üretilen konteyner modellerini en makul konteyner ev fiyatları ile sunan firmamız, hızlı ve pratik tasarımları ile kullanıcı deneyimini maksimum seviyeye çıkarır. Saygın ve güvenilir kimliği ile üstün kaliteyi sunan firmamız, ihtiyaçlarınız için kısa sürede başarılı çözümler üretir. Diğer yapı çeşitlerine göre çok daha bütçe dostu fiyatlarla sizlere sunulan bu tarz konteyner modelleri, betonarme binaların yavaş yavaş tarihe karışmasına neden olur. Depreme, yağmura, rüzgâra, soğuk ve sıcak havalara karşı muazzam bir direnç sağlayan konteyner ürünleri için firmamızdan destek alabilirsiniz.

 

Ankara’da En Çok Tercih Edilen Konteyner Ev Modelleri

İhtiyaçlarınıza ve bütçenize göre tasarlanan Ankara konteyner ev modellerimizi bütçenizi sarsmadan elde edebilir ve konforlu bir konaklama deneyimi yaşayabilirsiniz. Genel olarak üç odalı olarak tercih edilen bu yapıların, tek ya da iki odalı modelleri de vardır. Özellikle konaklama için olan konteyner modelleri genellikle iki katlı tercih edilirken, içeriğinde wc ve duş gibi bölümler de yer alır. Bununla birlikte iş için düzenlenen yapılar daha çok tek katlıdır. Bunların katlanabilir modelleri oldukça revaçtadır. Ayrıca açılır konteyner modelleri de büyük rağbet görür. Hangi alanda ne amaçla kullanılacağına göre modellerine karar verilen bu konteynerler, her zevke ve ihtiyaca göre şekillendirilir. Standart modellerin yanı sıra kişiye özel tasarımlarıyla büyük beğeni toplayan firmamız, konteyner ev çeşitleri konusunda birbirinden güzel modellerle siz değerli müşterilerimizin yanındadır.

 

Lüks Konteyner Ev Almanın Kolay Yolu!

Hemen hemen herkesin hayali, doğayla iç içe olan yerlerde kendi zevklerine göre şekillendirdikleri evlere sahip olmak ve huzurlu bir hayata sahip olmaktır. Bununla birlikte, betonarme binaların fiyatları cepleri yakar ve istenen kullanışlı yapıyı sizlere sunmaz. Bu tarz geleneksel yapılar yerine Ankara konteyner ev modelleri hem çok daha ergonomik ve pratik bir kullanıcı deneyimi sunar, hem de çok daha ekonomik fiyatlara sahiptir. Bu nedenle firmamız bünyesinde yer alan çok daha lüks görünümlü ve her açıdan çok daha kaliteli olan Ankara demonte konteyner modellerine göz atabilir ve sizin için en ideal özelliklere sahip olan ürünlere sahip olabilirsiniz. Yıllara meydan okuyan ve üstün kalitesi ile herkesin beğenisini kazanan bu ürünler, sizin zevkinize uygun şekilde uzman ekibimiz tarafından özenle tasarlanır. Ankara’nın karasal ikliminde gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz konforlu ve ergonomik modellerin keyfini çıkarmak için bizimle iletişime geçerek bizden destek alabilirsiniz.

 

Türkiye’nin Her Yerine Ekonomik ve Kolay Nakliye İmkânı

Hem Ankara’da hem de Türkiye’nin her yerinde mükemmel bir hizmet sunan firmamız, yılların verdiği deneyimle konaklama ihtiyacını en iyi şekilde karşılar. Bu sayede müşterilerimiz konforun ve pratik kullanım özelliklerinin ne olduğunu deneyimleyerek öğrenir. Her daim üstün kalitede hizmet sunmayı kendine görev bilen firmamızın Türkiye’de çok çeşitli şubeleri mevcuttur. Ankara’daki şubemiz ise Pursaklar’da, Osmangazi Mahallesinde yer alan Özal Bulvarı’ndadır. Bu sayede istediğiniz zaman kolaylıkla şubeye gidebilir ve ihtiyaçlarınıza uygun konteyner ev ölçüleri ve fiyatları konusunda detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Sizin için en uygun modeli seçip konteyner evinizi alabilirsiniz.. Karmod ayrıcalığıyla aldığınız konteyner modellerinin nakliyesi ekonomik ve kolay olur. Ayrıca kurulum işlemleri en kısa sürede sorunsuz şekilde gerçekleştirilir.

Yeni neslin duvar ve çatı sisteminde yine benzerlerinden farklı olarak sandviç panel sistemi kullanılmaktadır. Çatıda özel kenet sistemiyle sızdırmazlık sağlanmıştır. Yapının pencerelerinde birinci kalite çift ısıcamlı pencere sistemi tercih edilmiştir. Ana karkasta kullanılan tüm metal aksamlar paslanmaz uzun mürlü galvaniz sacdan üretilmiştir. Şase boyamasında otomotiv endüstrisinde kullanılan boyama teknolojisi kullanılmıştır. Konteyner modellerimizin elektrik ve su tesisat malzemeleriyle armatürlerinde kalite belgeli üretimler tercih edilmektedir. Üretiminde kullanılan tam dönüşümlü malzeme özelliği ile çevreci konsepte sahip Karmod Yeni Nesil`in üretim prosesi değerlendirildiğinde, benzerlerine göre % 35 daha az karbon salınımı içermektedir.

Hızlı Sipariş ve Onay Sürecimizi İncelediniz Mi?

Konaklama ihtiyaçlarınızın mükemmel şekilde karşılanmasına olanak sağlayan firmamız, kullanışlı ve konforlu Ankara demonte konteyner modelleri ile muazzam yaşam alanlarına sahip olmanıza yardımcı olur. Özellikle sert kış aylarına sahip olan Ankara’da sıcak bir eve sahip olmanızı sağlayan firmamız, kaliteli ısı yalıtımına sahip olan konteyner modelleri ile her mevsim ısıtma ve soğutma sistemlerine harcadığınız elektriği mümkün olan en verimli şekilde kullanmanıza imkân verir. Çevre dostu yapısı ile doğaseverler için de en ideal konaklama yapılarının başında gelen bu ürünler, firmamız bünyesinde kısa sürede üretilir ve gerekli kurulum işlemleri hızlıca gerçekleştirilir.

20`ye yakın fonksiyonel planda üretim yapılan yeni nesil konteyner 3x7 metre standart ölçüsü ile Ankara’da inşaat ve endüstri binaları işçi şantiyelerinden bağ evlerine kadar çok farklı alanlarda kullanılabilmektedir. 3x7 tam kullanıma hazır sevk edilebildiği gibi demonte birleşimli paket sistem özelliğiyle bir tırda 8 adet olarak nakliye avantajı ile gönderilebilmektedir. Demonte ürünler vidalı ve geçmeli özelliği ile yerinde çok kısa sürede kurulum yapılabilmektedir.

Konteyner Ev Ankara Müstakil Konutta İlk Tercih

Şehir yaşamındaki son yıllarda artan sorunlar ve deprem endişelerine bir de covid19 salgın süreci eklenince Ankara’da güvenli müstakil konutlara olan ilgi beklenenin üzerinde artış gösterdi. Betonarme gibi klasik konut modellerinde yaşanan uzun inşaat zamanları ve malzeme fiyatlarına inşa sürecinde gelen zamlar ilgiyi konteyner Ankara ev aramalarına sevk etti. Bu süreçte sahibinden satılık 2 el konteyner fiyatları Ankara genelinde ilgiyi üzerine çekti.

Yaşam Konteyner Ev Sahibi Olmak Çok Kolay

Yeni nesil teknoloji kullanımıyla modern tesislerde üretilen konteyner evler tamamıyla fabrikada üretim yapılarak sevk ediliyor. Müstakil konut sahibi olma yolunda büyük sorun oluşturan inşaat malzemesi tedariki ve çok sayıda ustayı organize ederek planlama güçlükleri tamamen geride kalıyor. Üstelik sipariş verdiğiniz anda belirlenen fiyat evinizin üretilip size ulaşması 10 – 15 gün sonra da olsa aynı kalıyor. Sözleşme imzaladıktan sonraki süreçlerde gelen zamlar firma sorumluluğunda olduğundan asla bütçenizi etkilemiyor. Oysa ki klasik betonarme evlerde malzeme fiyatı sizin sorumluluğunuzda olduğundan inşa sürecinde gelen malzeme zamları ödemelerinize yansıtılıyor. Bir başka ifadeyle betonarmede evdeki hesap çarşıya uymuyor. İnşa süreci uzadıkça gelen zamlar bütçenize ilave yükler oluşturmaya devam ediyor. Bu nedenledir ki satılık konteyner Ankara genelinde ilgi odağı olmayı her geçen gün artırıyor. Kahramankazan, Gölbaşı başta olmak üzere, Beypazarı, Çubuk, Akyurt, Elmadağ, Mamak, Beypazarı, Nallıhan ve Kızılcahamam ilçelerinde her geçen gün ucuz konteyner çeşitlerinin sunduğu cazibeyle  çok sayıda Ankaralı ev sahibi oluyor.

Ankara Pursaklar Konteyner Satışı

1986 yılından bugüne yapı sektöründeki uzmanlığıyla Karmod Ankara’da satılık konteynerleri doğrudan vatandaşla buluşturmak için satış ofisi açtı. Teşhirde çok sayıda konut modeli bulunuyor. Her gün Çankaya, Altındağ, Keçiören, Yenimahalle, Mamak, Sincan ve Etimesgut ilçelerinden gelen çok sayıda Ankaralı yeni ev modellerini incelemeye geliyor. Son dönemde minimal yaşam yöneliminin konut konsepti Tiny House konseptini yansıtan tekerlekli konteyner modelleri de burada. Modern mimari konseptle rekabet oluşturan konforunu yaşayanlarca konteyner villa olarak da isimlendirilen modeller de yer alıyor.

Çatılı Konteyner Ev Fiyatları Ankara’da İlgi Büyük

1+1 plandaki 35 m2 ve 2+1 plandaki 42 m2 konteyner ev Ankara’da büyük ilgi görüyor. Özellikle 42 m2 çatılı konteyner Ankara’da en çok satan modeller arasında. Konut modeli hiç beklemeden kısa sürede ev sahibi olmak isteyenler için çok cazip. Duvardan çatıya tamamıyla sandviç panel kullanımıyla üretilen bu yenilikçi ev enerji tasarrufuyla betonarme gibi yapılara kıyasla enerji harcamalarını önemli ölçüde azaltıyor. Elektrik ve su tesisatları, tuvalet ve banyosuna varana kadar hazır tek araçla Ankara’nın her köyüne hazır gelen bu ev Karmod uzmanlarınca aynı gün 6 saatte montajlanarak oturumunuza hazır teslim ediliyor. Çatılı konteyner Ankara Gölbaşı en çok tercih edilen ilçeler arasında yer alıyor.

Konutun yanı sıra ofis konteyner modelleri de kullanıma hazır konseptle satışa sunuluyor. Ofis amaçlı kullanılan konteyner Ankara OSTİM organize sanayi bölgesinde en çok tercih edilen ofis yapıları arasında.

 

Karmod - Ankara Şube
Telefon: 0 224 211 63 66 - 0 530 513 50 17
E-Mail: info@karmod.com
Adres: Saray Osman Gazi Mh Özal Bulvarı (Havaalanı-Protokol Yolu) No:220 Pursaklar / Ankara