Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Soğuk iklimlerde evlerin dayanıklılığı çok daha büyük bir sorun olarak görülüyor. karmod konteyner ev Kars için bu yüzden bazı soru işaretleri yaratabilir. Ancak betonarme evlere kıyasla çok daha uzun ömürlü olacağından şüpheniz olmasın. Bilhassa şirketimizin teknolojik gelişmeleri yakından takip etmesi, en kaliteli malzemelerle üretim yapması ve konteyner ev modellerinde kalite standartlarını yüksek tutması bu sonucu ortaya çıkarıyor.

Artık yeni nesil ev tasarımlarında modern çizgiler çok daha önemli bir kıstas olarak görülüyor. Aynı zamanda hem içi hem de villa tipi olan dış tasarımı firmamız tarafından en kaliteli şekilde tasarlanıyor. Böylece planları önceden çizilmiş olan bu evlere 2.el ev fiyatları ile eşdeğer meblağlara sahip olunabiliyor.

Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Depreme Dayanıklı Konteyner Ev

Kars Konteyner Ev Fiyatları

Artık konut fiyatları kontrol edilemez bir hızla artmaya devam ediyor. Bu durumda da ister istemez satılık 2.el ev fiyatları büyük bir kitleye cazip gelmemeye başlıyor. Eğer konteyner modelleri satın alırsanız hem sıfır ev almış oluyorsunuz hem de ikinci el ev ile oluşacak tadilat masrafından kaçınmış oluyorsunuz.

Ödeyeceğiniz miktar açısından ev modelleri ve fiyatları kesinlikle daha uyguna gelmiş oluyor. Ayrıca dayanıklılık, yalıtım ve kullanılan malzemelerin kalitesi bakımından kendisini ortaya koyabiliyor. Artık pek çok kişinin ev yorumları yaparken dile getirdiği üzere ucuz fiyatlara kaliteli eve sahip olmanın tek yolu bundan geçiyor.

Kars Konteyner Ev Modelleri

KAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Çatılı konteyner modelleri sayesinde ev yapımı bir problem olmaktan çıkıyor. Temelinden malzemesine, işçiliğinden uzun bir zaman almasına kadar pek çok dezavantajdan mahrum oluyorsunuz. Böylece ev projeleri hazır olan tasarımlardan birisini seçerek hemen montaj aşamasına geçme şansınız doğuyor. Ayrıca dışı kadar içi de önemli olduğu için tasarımında bir özelleştirme talebinde bulunabiliyorsunuz.

Firmamızın vermiş olduğu hizmet belirli standartlara göre üretilmiş olan 21, 35 ve 42 metrekarelik seçeneklerle ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Ev 2+1 olarak size sunuluyor ve dilediğiniz konuma kurulabiliyor. İsterseniz ekstradan modül ekleterek daha büyük alana sahip olabiliyorsunuz. Ki bu aşamada da ev fiyat listesi üzerinde bulunan yine nispeten ucuz olan fiyatlarla karşılaşıyorsunuz.

konteyner ev kampanya konteyner ev içi konteyner evler konteyner ev fiyatları konteyner ev planları

En Pratik ve Hızlı Kuruluma Sahip Evler

Evinizin ölçüleri her ne olursa olsun kalite standartlarından bir ödün vermiyor. Aksine aynı malzeme kalitesiyle standardı oluşturulmuş bir hizmet alıyorsunuz. Günümüzde bunu sağlayan firmaları tercih etmek hem üretim ve lojistik anlamda hem de montaj açısından önem arz etmektedir. Çünkü ev nasıl yapılır sorusunun yanıtını firmamız 1 gün içerisinde montaj yaparak veriyor.

Bu kadar hızlı bir montaj sürecinin yaşanması tabii ki profesyonellikle doğrudan ilişkilidir. Ayrıca tecrübeyle sabit olan bir geçmişten söz etmek gerek. Arsanıza, bahçenize ya da bağ ruhsatı olan bir alana iki katlı ev bile tercih edebilirsiniz. Tamamı en hızlı şekilde konteyner ev Kars civarında kurulabilmektedir.