Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Tunceli Konteyner Ev

Konteyner ev Tunceli çevresinde betonarme yapılar yerine binlerce insanın ilk tercihi olmayı başarıyor. Çünkü yerleşim yerlerinin çok kalabalık olmasıyla beraber çok katlı binalar inanılmaz arttı. Merkezi lokasyonlarda ise boş araziler olmasına rağmen insanlar 2.el ev fiyatları yüksek olduğunda bile bunları tercih etmek zorunda kaldı.

Daha dayanıklı, görsel anlamda da işlevsellik açısından da inanılmaz bir üstünlük sunan çatılı karmod konteyner ev ise firmamız tarafından kullanıcılara sunulmaya başlandı. Özellikle 2 el ev fiyatlarının tavan noktasına ulaştığı şu dönemlerde satılık evleri inceleyenler için bir alternatife dönüştü. Onlarca yıl kullanım garantisi olması ise bunun haklı bir tercih olduğunu gösterdi.

Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Depreme Dayanıklı Konteyner Ev

Tunceli Konteyner Ev Fiyatları

Ev modelleri ve fiyatları bilhassa ikinci el pazarında oldukça yüksek noktalara ulaşmış vaziyette. Durum böyle olduğundan farklı seçenekler arayanlara ise hayallerini gerçekleştirme şansı sunuluyor. Hem daha şık evlere sahip olma hem de diledikleri lokasyonda ev yapımı için fırsata dönüşüyor. Çünkü normal şartlarda eski bir daireyi mecburen bulunduğu konumdan almak zorundasınız.

Oysa bir arsa, bahçe ya da tarla temin ettikten sonra nerede isterseniz oraya kurulum yapılabilmesi mümkündür. Firmamız bu noktada çok hassas davranıyor ve inanılmaz ucuz fiyatlarla size yeni bir ev sahibi olma şansı tanıyor.

Tunceli Konteyner Ev Modelleri

KAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Satılık ev modelleri arasında kaybolmuşken hiçbir şeyi kendi istediğiniz gibi özelleştiremediğinizi fark edeceksiniz. Bu aşamada da 21, 35 ve 42 metrekareden başlayan ev tipi konteyner modelleri size bunu sağlayabilecek. Projeleri hazır olduğu için modern tasarımlarını görme şansını da elde edebilirsiniz. Firmamızın hazır ev modellerini incelerken iç görünümü için sunulan kaliteli malzemeleri de değerlendirme şansınız olacak.

Günümüz şartlarında hem içi en kaliteli materyallerle yapılmış hem de dışı villa gibi görünebilen iki katlı bir eve sahip olmak çok ciddi meblağlara mal olabilir. Ancak bunu olabildiğince ucuz maliyetlerle ve ev nasıl yapılır gibi sıkıntılı bir sürece hiç girmeden çözüme kavuşturmanız mümkündür. Firmamızla irtibata geçin ve 1 1 ya da 2 1 ev ihtiyacınız için ideal ölçüleri ve tasarımları keşfedin.

konteyner ev kampanya konteyner ev içi konteyner evler konteyner ev fiyatları konteyner ev planları

En Pratik ve Hızlı Kuruluma Sahip Evler

Ev fiyat listesinde bulunan modeller belli metrekare büyüklükleri ve fiyatları ile karşımıza çıkıyor. Ancak modül eklenebilen ya da çıkarılabilen tasarımlar olması ve bu modernize edilmiş projeleri kapsadığı için her şeye kendiniz karar verebiliyorsunuz. Firmamız tarafından sunulan konteyner yapıların tümünde bunu görebilirsiniz.

Sizden önce bu fırsatı değerlendirenlerin yaptığı ev yorumları ise müthiş bir yol göstericiye dönüşebilir. Bilhassa günümüz şartlarında yeni ve sıfır ev almanın bu kadar ucuz ve bu kadar kaliteli başka bir yolunun olmadığını anlamanıza yardımcı olacaktır. Çünkü Türkiye'nin her noktasına nakliyesi yapıldığı gibi konteyner ev Tunceli ilçelerinde de sadece 1 günde montajı tamamlanarak teslim edilebiliyor.