Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Prefabrik ev tasarımlarının bu kadar yaygınlaşmasıyla beraber tüm lokasyonlarda tercih sebebi olduğunu görmeye başladık. Karmod konteyner ev Ardahan şehrinde yaşanan sert hava koşullarında bile tam memnuniyet sağlayabiliyor. Firmamız tarafından kullanılmakta olan malzemelerin kalitesi ve özellikle teknolojik donanımlarımız satılık konteyner ev arayanların ilk adresi olmamızı sağlıyor.

Ev tipi tasarımlarla daha da cazip hale gelmiş olan bu modellerin oldukça uygun fiyat aralığıyla sunulması ise bir diğer avantajdır. Üstelik satın almadan önce tıpkı geleneksel yapılarda olduğu gibi hazır evlerin son halini görme şansınız oluyor. Böylece ev iç görünümü hakkında da fikir sahibi olabiliyorsunuz. Hiçbir şey kağıt üzerinde kalmıyor ve kısa sürede yeni modern ev kurulumunuz tamamlanıyor.

Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Depreme Dayanıklı Konteyner Ev

Ardahan Konteyner Ev Fiyatları

Ev planları tamamıyla bütçeyle alakalı olduğu için 2.el ev fiyatları ile bütçenizi aşmanıza hiç gerek yok. Keza aynı fiyata villa benzeri bir görünüme sahip olan, ev ölçüleri ve içi için hazırlanmış projeleri ile sizi hayran bırakacak bir yatırım yapabilirsiniz.

Fiyat listesi tamamıyla modellere göre değişkenlik gösteriyor ve ihtiyaçlarınıza göre yeniden tasarlanıyor. Bu doğrultuda ikinci el ev fiyatları bir bakıma cazip gelmemeye başlıyor. Çünkü yıllar boyunca kullanılmış ve onarım masrafları çıkaracak olan yapılar yerine prefabrik olarak ev modelleri ve fiyatları çok daha makul görünmeye başlıyor.

Ardahan Konteyner Ev Modelleri

KAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Yapımı çok kolay olan ev modelleri aynı zamanda büyük bir avantajı daha sizlere sunuyor. Öncelikle ucuz olmasıyla size isteklerinizi gerçekleştirme şansı tanımıştı. Burada modelleri incelediğinizde de taleplerinize göre şekillendirme şansını yakalayacaksınız. Mesela 2+1 ev sizin için yeterliyse 42 metrekare ve 35 metrekare olarak iki farklı seçeneği düşünebilirsiniz.

Daha minimal bir modele ihtiyacınız varsa 21 metrekare olarak tasarlanmış en küçük modeli inceleyebilirsiniz. Tüm bu detaylar ise sizin hayalinizdeki ev ile örtüşebilir. Örneğin iki katlı ev almak istiyorsanız bunun için de çelik konstrüksiyon çözümler sunulabiliyor. 2 el ev fiyatları yerine daha ucuz fiyatları ile sıfır evinize sahip olabilirsiniz.

konteyner ev kampanya konteyner ev içi konteyner evler konteyner ev fiyatları konteyner ev planları

En Pratik ve Hızlı Kuruluma Sahip Evler

Bilhassa günümüz tasarımlarına bakıldığında çatılı konteyner modelleri biraz daha makul görünmeye başladı. Dilediğiniz gibi özelleştirebildiğiniz, istediğiniz noktaya kurdurabildiğiniz bu evler tüm kullanıcıları memnun etmeyi başarıyor. Ev yorumları gerek dayanıklılık noktasında gerekse tasarım ve fiyat açısından memnuniyet sağlayabiliyor.

Türkiye'nin hemen her noktasında ve hatta farklı arazi alanlarında bile uygulanabiliyor. Firmamız tarafından nakliyesi ve montaj işlemi kusursuz bir biçimde gerçekleştiriliyor. İstekleriniz arasında bulunan veranda ve benzeri özellikler ister tarlanızda isterseniz şehir merkezi ya da kırsalda alacağınız bahçede yaratılabiliyor. Ev hakkında nasıl yapılır sorusunu sormanıza mahal verilmeden gereken tüm çözümler sağlanabiliyor. Haliyle Konteyner ev Ardahan ilçeleri için de ilk tercihiniz olma potansiyelini her geçen gün arttırıyor.