Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Zonguldak Prefabrik Ev Seçerken, Karmod Evlerine Bakmadan Karar Vermeyin!

1986 yılından beri, prefabrik yapılarımızla başta ülkemiz olmak üzere dünyanın her yerinden onlarca önde gelen firmanın, binlerce insanın tercihiyiz. Sadece ülkemizde 10.000 prefabrik ev kullanıcı referansımız, inşaattan sağlığa, kamusal alanlardan yardım kuruluşlarına her alanda teslimatlarını gerçekleştirdiğimiz yapılarımızla kendini kanıtlamış ve sektöre yön veren bir firmayız. prefabrik ev modelleri tercihinizde, alanında uzman mimar ve mühendislerden oluşan ekiplerimiz tarafından tasarlanan, 20.000 metrekarelik yüksek üretim kapasiteli, son teknoloji üretim sistemleri ile donatılan tesislerimizde üretimlerini gerçekleştirdiğimiz ev modellerimize bakmadan karar vermeyin.

Her ihtiyacınızı düşünerek tasarladığımız modellerimiz arasında tek katlı modellerimiz 28 m2’den başlamaktadır. 28m’den 149 m2’ye kadar alana sahip olabilen tek katlı modellerimiz tek odalı, iki odalı ya da üç odalı olabilmektedir. Dubleks modellerimiz de 91 m2’den başlamaktadır. 91 m2’den 148 m2’ye kadar geniş alanlara sahip olabilen evlerimiz iki ya da üç odalı olabilmektedir. Lüks ve ferah yaşam alanlarına sahip olan evlerimiz arasında teraslı ve garajlı modellerimiz mevcuttur. Her ne kadar karmod prefabrik yapı denildiğinde akla basit, tek tip tasarıma sahip olan yapılar gelse de geniş alana sahip olan, villa tipi dubleks prefabrik evlerimiz ile lüks ve konforlu yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz.

Prefabrik Ev Almak İsteyenlerin Tercihi Karmod

Evinizin üretimine sipariş verdiğiniz andan itibaren başlanır ve haftalar içerisinde evinizin üretimi tamamlanır. Prefabrik evler demonte üretim şekli ile üretilirler. Evin her parçası ayrı olarak üretilir. Teslimatın gerçekleştiği yerde kurulumları tarafımızca sağlanır ve kullanıma hazır olarak size teslim edilir. Sadece prefabrik ev zemininde beton kullanılır, bunun dışında beton yapı yoktur. Hafif yapılı evler oldukları için temel maliyetleri de ekonomiktir.

Karadeniz kıyısında bulunan, her mevsim yağış alan Zonguldak prefabrik ev için uygun bir ilimizdir. Karmod prefabrik evleri, her mevsim güvenli size güvenli kullanım imkanı sunar. Deprem bölgeleri için uygundur. Yapılarında çinko ile galvanize edilmiş yapı çeliği kullanılır. Çatı makaslarında, kolon ve kirişlerinde paslanmaz galvaniz sac kullanılır. Bakım maliyetleri düşüktür. Çok uzun süreler boyunca bakım ya da tadilat gerektirmez.

Zonguldak prefabrik ev modelleri

Hayalinizdeki Ev Bir Tık Uzağınızda…

Dikey mimariye sahip olan şehirlerimizde, yeşilden uzak betonarme yapıların arasında doğayla iç içe ve ferah yaşam alanlarına ihtiyaç duyarız. Prefabrik evler, konteyner evler ve çelik evler doğayla iç içe yaşam alanları için en uygun seçenektirler. Son yıllarda kullanımları oldukça artmaktadır. Değerlendirmek istediğiniz bir araziniz var ise, hafta sonları ya da yazları gidebileceğiniz yeşil alanlarda bir ev hayali kuruyorsanız, bu evler size en ekonomik ve en konforlu yaşam alanlarını sunar. Kaynaksız cıvatalı sistem ile üretilen evler istenildiğinde kolayca sökülerek başka yerlere taşınabilirler.

Evinizi genişletmek istediğinizde prefabrik evler ile betonarme yapılara göre çok daha ekonomik bir şekilde büyütme yapabilirsiniz. Aynı zamanda betonarme yapılara göre çok daha kısa süreler içerisinde bu genişletme yapılabilir. Böyle birçok avantaja sahip olan prefabrik ev Zonguldak gibi denize kıyısı olan ve yeşili bol olan bir bölge için çok uygun bir tercih olacaktır. Aynı zamanda Zonguldak dubleks prefabrik ev için de çok uygundur.

Ereğli prefabrik evÇaycuma prefabrik evDevrek prefabrik ev ve Zonguldak’ın her ilçesine kurulumunun gerçekleşmesini istediğiniz ev için web sitemizden prefabrik modellerimize göz atabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz. Elektrik tesisatından sıhhi tesisata, kapıdan pencereye, iç cephe boyasından dış cephe boyasına, armatürlerden sigortalara kadar TSE belgeli ürünler kullanmaktayız. Evlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için, detaylı fiyat bilgisi için, sipariş ve teslimat süreçleri hakkında detaylı bilgi almak için ilgili telefonlarımızdan ve mail adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Karmod’un Hizmet Verdiği İller

Tüm Türkiye’ye Hizmet Veriyoruz