Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Muğla’da yüksek standartlarda yaşatan Karmod olarak, iklim koşullarına uygun, modern ve işlevsel yeni konteyner yaşam alanları kurmanızı sağlıyoruz. Muğla konteyner ev tercihini firmamızdan yana yapanları uzun yıllar konforlu bir hayat bekliyor. Bu evlerin her detayında yüksek teknoloji kullanıyoruz. Karmod olarak sunduğumuz konteyner modellerimiz, Muğla gibi ılıman iklime sahip bölgelerde alternatif ev seçenekleri sunuyor. Yemyeşil ormanları ve eşsiz koylarıyla bir turizm cenneti olan Muğla’da lüks tatil evi konseptimiz çok ilgi görüyor. Doğayla ekolojik uyumu sağlayan, sağlıklı ve estetik tasarıma sahip konteynerden evlerimiz Muğla’da ormanın derinliklerinde de sahil kıyısında da karşınıza çıkabilir.

Yapay durmayan tasarım turistik bölgelerde doğal hayatı içselleştirme olanağı tanır. Muğla demonte konteyner modellerimizde antik Yunan’dan izler taşıyan şehrin dokusuna uyum sağlayan tasarımlar tercih edilir. Asar Dağı eteklerinde mükemmel deniz manzarasına sahip lüks bir villaya oldukça uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Muğla Datça ilçesinin harika koylarında el değmemiş ormanlık arazilerde kendinize huzurlu bir alan yaratabilirsiniz. Muğla Fethiye’de dünyaca ünlü plajlara yürüme mesafesinde bir tatil evi tasarlayabilirsiniz. Muğla Bodrum ilçesinde istediğiniz konforlu yaşamı sunan lüks bir villa kurabilirsiniz. Betonarme evden çok daha az maliyetli olan konteyner ev modelleri sağlamlık ve konfor açısından farkı hissettirmez. Muğla konteyner ev modellerimizi web sitemizden inceleyebilir, görenleri hayran bırakacak bir tatil evine kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Depreme Dayanıklı Konteyner Ev

Muğla Konteyner Ev Fiyatları

Türkiye’nin ve dünyanın her yerinde tercih edilen bir marka olarak konteyner bir ev satın almak isteyenlerin de güvenilir adresiyiz. Muğla’da alternatif yaşam alanı oluşturmak isteyenler sağlıklı, ekolojik, dönüştürülebilir, yüksek izolasyon kalitesindeki konteyner ev modellerimizi tercih ediyor. Karmod olarak konteynerden ev kurulumunu kusursuz ve hızlı şekilde yapıyoruz. İstediğiniz yere istediğiniz model evi kurabiliyoruz. Muğla konteyner ev fiyatları konusunda en avantajlı olanakları sunuyoruz. Yüksek kaliteyi, konforu, güvenilirliği ekonomik şekilde yaşatıyoruz. Muğla’nın farklı bölgelerindeki iklim ve arazi yapılarını iyi tanıyoruz. Konteynerden ev talep edenlere en iyi uyumu sağlayacak tasarımları öneriyoruz. Kurulum sonrası her zaman müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Muğlalılar Karmod’u bunun en akıllı bir tercih olduğunu bildikleri için seçiyor.

Muğla bir turizm şehri olarak her köşesi her zaman turistlerin meraklı bakışlarına açıktır. Bu nedenle Muğla’da alternatif yaşam alanı kurarken estetik bir tık daha önemlidir. Karmod olarak dünyaya marka değerimizi kalite ve işlevsellikte olduğu kadar sanatsal mimari tasarımda da gösteriyoruz. Muğla konteyner ev modellerimiz özellikle estetik bakışa daha fazla hitap eden modellerdir. Dış cephesi cam olan ev modelimiz Muğla’nın turistik merkezilerinde çok tercih edilir. Country tarzı yansıtan şirin çiftlik evi modelimiz sahil kasabalarında ve köylerde popülerdir. Konteyner ev çeşitleri arasında alan tek katlı çatı stiliyle öne çıkan Akdeniz tarzı konteynerden imal ev çeşitlerini de birçok ilçede görebilirsiniz. Tatil evleri olarak çok tercih edilen Muğla demonte konteyner modellerimiz, demonte yapısıyla başka bir yere rahatlıkla taşınabiliyor. Deniz kıyısı ve yüksek alanlarda galvaniz yapılı sağlam konteynerden yapılan evlerimiz konforu yükseltiyor. 42 m2 standart konteyner modellerimiz merkezde ve sahillerde ekonomik ve pratik yaşam olanakları yaratıyor. Muğla’da en çok tercih edilen konteynerden ev modellerimizin iç tasarımını 4K HD video olarak inceleyebilirsiniz.

Muğla Konteyner Ev Modelleri

KAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Muğla’da lüks konteynerden ev satın almak oldukça kolaydır. Turistik bölgelerde alternatif yaşam alanları çok daha fazladır. Muğla ilimiz, konteyner ev al dediğimiz en rahat şehirlerden birisidir. Datça, Fethiye, Bodrum gibi turistik ilçelerde lüks konteyner villalara rastlayabilirsiniz. Ilıman iklim bu bölgelerde konteynerden ev kullanımını çok daha konforlu hale getirir. Yaz kış lük konforu yaşayabilirsiniz. Karmod lüks evinizi istediğiniz yere bir gün içinde her şeyi hazır olarak kurar. Yüksek yalıtım kalitesiyle Muğla sıcaklarında konforlu ev yaşanına sahip olabilirsiniz. Konteyner ev ölçüleri geniş olan villa tarzı iki katlı evlerimizi değerlendirebilirsiniz. Karmod web sitesinde kolay model inceleme, danışma, kolay sipariş tamamlama olanakları sunuyoruz.

Karmod web sitesinde bir ziyaretçi olarak gezerken güvenilir sipariş süreçlerimizi keşfedebilirsiniz. Muğla konteyner ev satın almak istiyorsanız, modellerimizi görsel ve teknik olarak detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Kararınızı verirken uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Karar verdikten sonra sipariş süreciniz birkaç kolay adımda tamamlanır. Web sayfamızdan iletişim formu doldurarak özel projeleriniz için desteğimizi alabilirsiniz.

konteyner ev kampanya konteyner ev içi konteyner evler konteyner ev fiyatları konteyner ev planları

En Pratik ve Hızlı Kuruluma Sahip Evler

Konteynerden imal edilen evleri Türkiye’nin her yerine kurabiliyoruz. Muğla konteyner ev talebinizi bize iletir iletmez, hazır eviniz hızlı ve kolay nakliye olanaklarımızla size ulaşıyor. Bulunduğunuz yere göre nakliyeyi farklı ulaşım araçlarıyla yapabiliyoruz. Flatpack sistemini Türkiye’de ilk uygulayan firma olarak bir tır içinde 12 adet konteyner taşıyabiliyoruz. Dünyada ve Türkiye’de konteynerden ev sevkiyatında yeni nesil teknolojilerin öncüsüyüz. Karmod konteyner olarak Muğla konteyner için son sistem özel veya değişik ölçülerde ve ebatlarda konteynerler üretiyoruz. 21.000 m2 üretim alanımızda 27 senelik tercümemizle modern tesislerinde aylık 500 adet konteyner üretim kapasitesine sahibiz. Üretimini yaptığımız 240x600 ve 300x700 konteynerlerimizin ihtiyaca göre iki odalı , wc duşlu , çay ocaklı çeşitlerini web sitemizin konteyner modelleri bölümünden görebilirsiniz. Muğla için özel konteyner ev ve ofis konteynerler, deprem konteyneri, inşaat ve şantiyeler için ofis, çalışma odası, yatakhane, yemekhane, tuvalet banyo mutfak, gibi değişik uygulamalara sahip 35 farklı projede üretim yapmaktayız. Karmod konteynerler otomasyon tekniğiyle fabrikamızda üretiliyor veya isteğe bağlı nakliye avantajı sağlaması için paket konteyner ( demonte konteyner ) olarak sevk edilerek pratik kolay kurulum özelliğiyle montajını yapıp kullanıma hazır hale getirebiliyoruz.

Muğla İnşaat Ofis ve Şantiye Konteynerler

Üretimlerimizi sevk ettiğimiz müteahhit firmaları için birleşimli veya çok katlı , inşaatlarda ofis ve şantiye konteynerleri Karmod’un modern tesislerinde son teknolojik sistemle üretilip uygun ve ekonomik konteyner fiyatları ile teslim edilir. Karmod ofis şantiye konteynerler galvaniz paslanmaz malzemelerle üretilerek yüksek dayanımlı yapısıyla duvar ve çatı izolasyonu sayesinde soğuk ve sıcağı geçirmez , kaliteli malzeme kullandığımız için de uzun ömürlü ve kalıcıdır. Konteynerler işiniz bittiğinde istediğiniz yere taşınır , defalarca kolay kurulum ve nakliye avantajı sağlar.

Muğla Metropol Konteyner

Özel üretim yaptığımız modern Metropol konteyner, kültür başkenti Muğla için şirketimiz tarafından tasarlanan bir üründür. Türkiye’de ve Muğla ilinde bu sayede ciddi talep görmüştür. Modern Metropol konteynerler dış görüntüsüyle estetik tasarımıma sahiptir. Yüksek kalitesi, lüks yapısıyla şehrin bütün mekanlarında her amaç için uzun ömürlü olarak güvenle kullanabilirsiniz. Özel olarak kurşuna dayanıklı bir şekilde de üretim yapıyoruz.