Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Konteynerin sağladığı konfor ile çok daha keyifli ve konforlu bir konaklama alanına sahip olabilirsiniz. Yılların verdiği deneyim ile üstün kalite ve maksimum güvenilirlik sunan firmamız, her daim ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun konteyner ev modelleri tasarlar. Dayanıklılığı ile yıllara meydan okuyan Hatay konteyner ev modelleri, aynı zamanda şık ve estetik duruşu ile herkesin beğenisini toplar. Oldukça kullanışlı bir yapıya sahip olan bu ürünler, kurulduğu yerden sökülerek, istediğiniz herhangi bir yere tekrar kurulabilme özelliğine sahiptir. Bu sayede istediğiniz yere evinizi taşıma imkânına sahip olursunuz.

Konaklama amacıyla kullanılan Hatay konteyner ev modelleri, konteyner fiyatları ve şehrin iklim yapısına uygun özelliktedir. Akdeniz iklimine sahip olan şehirde yazlar oldukça sıcak ve kuraktır. Yaz aylarında ısı yalıtımına sahip olan bu evlerde sıcaktan bunalmaz ve soğutma sistemlerine harcadığınız enerjiden tasarruf edersiniz. Eşsiz bir doğası olan şehrin Antakya, İskenderun, Reyhanlı ve Kumlu gibi bütün şehirlerinde keyifle kullanabileceğiniz bu yapıları kırsal bölgelerde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Barınma ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçerek, başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Depreme Dayanıklı Konteyner Ev

Hatay Konteyner Ev Fiyatları

Doğayla iç içe olmayı seven kişiler için oldukça ideal bir seçenek olan Hatay konteyner ev seçenekleri, yapı sektörünün saygın isimlerinden biri olan Karmod farkıyla çok daha avantajlı bir hale gelir. Kaliteli ve güvenilir hizmeti ile müşterilerinin bağlılığını kazanan firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak faaliyetlerini gerçekleştirir. Bu sayede çok daha kullanışlı ve ergonomik olan konteyner modellerini, bütçe dostu Hatay konteyner ev fiyatları ile elde edebilirsiniz. Çok zengin bir model yelpazesine sahip olan firmamız, aynı zamanda kişiye özel tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeker. Hem tek katlı hem de iki katlı modelleri ile her türlü ihtiyaca yanıt veren firmamızın bünyesinde yer alan uzman ve deneyimli ekibimiz ise sizin için kısa sürede profesyonel çözümler üretir.

Hem deniz keyfi yaşayabileceğini hem de doğayla bir bütün oluşturabileceğiniz bu güzel şehirde konforlu ve keyifli vakit geçirmeniz için, yaşam alanlarınızın ideal özelliklere sahip olması gerekir. İhtiyacınız olan her türlü şartı sağlayan Hatay konteyner ev modellerimize ekonomik fiyatlarla kavuşabilirsiniz. Betonarme gibi geleneksel yöntemlere göre çok daha avantajlı olan konteyner ev çeşitleri, çok daha rahat ve konforlu bir barınma alanı sağlar. Her mevsim kullanım için uygun olan bu modeller isteğinize ve bütçenize bağlı olarak küçük ya da büyük olarak tasarlanabilir. Çok farklı oda sayısına sahip olarak tasarlanan bu ürünler, çatılı ya da çatısız olarak sizlere sunulur. Ayrıca farklı çatı modelleri de uygulanan konteyner modelleri, tek ya da iki katlı şekilde oluşturulabilir. İsteğinize göre verandalı düzenlenen bu evler, aynı zamanda sandviç panel şeklinde ya da saçlı olarak tasarlanabilir.

Hatay Konteyner Ev Modelleri

KAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Akdeniz iklimine sahip olan ve eşsiz doğası ile Türkiye’nin en çok sevilen şehirleri arasında yer alan Hatay’da ev sahibi olmanız için çok para harcamanıza gerek yok. Küçük bir arsa alarak, ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek yeterlilikte olan Hatay demonte konteyner modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Bu sayede oldukça ekonomik fiyatlarla lüks ve kaliteli Hatay konteyner ev modellerine sahip olabilir ve yılın her mevsimi bu yaşam alanlarını keyifle kullanabilirsiniz. Betonarme binalardan çok daha kullanışlı ve pratik olan bu evler, yeni nesil konaklama alanları olarak her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilir.

Sadece konaklama değil, çok çeşitli sektörlerde farklı amaçlarla da kullanılan Hatay demonte konteyner modelleri, barınma ihtiyaçlarınız için ekonomik çözümler sunar. Bu sayede üstün kaliteyi en makul fiyatlarla satın alma imkânına sahip olursunuz. İstediğiniz zaman barınma ihtiyaçlarınızla ilgili bizden destek alabilir ve sizin için en ideal olan seçeneklere göz atabilirsiniz. Firmamızın hızlı sipariş ve onay sürecinden yararlanarak kısa sürede başarılı sonuçlar elde edebilir ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilirsiniz. Onay sürecinin ardından üretim, nakliye ve montaj işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir ve yeni yaşam alanlarınızda konforlu vakit geçirmeniz için ideal koşullar sağlanır.

konteyner ev kampanya konteyner ev içi konteyner evler konteyner ev fiyatları konteyner ev planları

En Pratik ve Hızlı Kuruluma Sahip Evler

İstediğiniz konteyner modeline sahip olan ve istediğiniz konteyner ev ölçüleri ile tasarlanan üstün kalitede yaşam alanlarına sahip olmak için bizden destek alabilirsiniz. Bütçe dostu fiyatlarla konteyner ev al işlemini gerçekleştirebilmeniz için firmamız en doğru adrestir. Güvenilir ve kaliteli hizmeti ile sektörün öncü firmaları arasında yer alan Karmod, her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutar ve başarılı çözümleri garanti eder. Dayanıklı malzemeden üretilen bu evler, her türlü hava şartlarına karşı oldukça dirençlidir ve yıllar boyunca herhangi bir sorun yaşamadan bu ürünleri keyifle kullanabilirsiniz. Ekonomik fiyatlarla konforlu ve keyifli yaşam alanlarına sahip olmak ve kullanıcı deneyimini maksimum seviyeye çıkarmak için en kısa sürede bizimle irtibata geçerek bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.