Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Konteyner ev Muş ilinde en çok karşılaşılan yapılardan birisi olmaya başladı. Tercihini satılık evlerden yana yapmak yerine ev tipi konteynerden yana yapanlar ise kârlı çıkıyor. Burada hem yüksek fiyatları ile 2.el ev almamış oluyor hem de hayallerindeki gibi oldukça lüks ve modern bir yapıya sahip olabiliyor. Firmamızın tecrübesi oldukça ön planda olduğu için hazır ev projeleri görülebilir ve buna göre değerlendirilebilir.

Son zamanlarda en çok karşılaşılan sorunların başında tadilat masrafı olan daireler var. 2 el daire fiyatları bu seviyedeyken sıfırını aynı ücretlere alabilmek ise haliyle cazip geliyor. Ucuz fiyatlara ev sahibi olmak için en önemli şansınız ise çatılı karmod konteyner ev modelleri olarak görülüyor.

Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Depreme Dayanıklı Konteyner Ev

Muş Konteyner Ev Fiyatları

Aslında ikinci el ev fiyatlarının bu denli yükselmesinin mantıklı olmadığı söylenebilir. Deprem riskine karşı betonarmeye göre çok daha iyi bir seçim olacağı için konteyner modelleri ön plana çıkabilmektedir. Daha özelleştirilebilir bir yapıda olduğunu ise söylememize bile gerek yok. Ev fiyat listesinde gördüğünüz tüm modellere modül eklenerek daha büyük projeleri yaratmak mümkün olabiliyor.

Bunu planları dâhilinde iç görünümü için bile yapmanız mümkün. Mecbur kaldığınız değil hayal ettiğiniz gibi bir evde yaşamak bu noktada sizin için çok önemli bir avantaja dönüşecektir. Ev yapımı için büyük masraflara ve uğraşlara gerek kalmadığı için dilediğiniz noktada hazır ev kurulumu yaptırabilirsiniz.

Muş Konteyner Ev Modelleri

KAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Modern tasarımları ve tamamıyla kullanışlı olması için çizilmiş planları ile ölçüleri ideal seviyededir. Bu sayede her yerde her kullanıma uygun evler olarak karşımıza çıkarlar. Sadece fiyat yönünden değil bu sebeple bile ilk tercihiniz olabilir. Ev 2+1 olarak 35 ve 42 metrekare olarak tasarlanarak size sunulmaktadır. Fakat alan olarak küçük geldiğinde modül eklenmesini talep ederek daha geniş bir metrekareye sahip olabilirsiniz.

Tabii ki daha küçük ev beklentisi olanlar için de 21 metrekare gibi modellere rastlamak mümkün. Yani her şey sizin istediğiniz gibi şekilleniyor ve bu yüzden daha önceden satın almış kişilerin olumlu ev yorumları yaptığına şahit olabiliyorsunuz.

konteyner ev kampanya konteyner ev içi konteyner evler konteyner ev fiyatları konteyner ev planları

En Pratik ve Hızlı Kuruluma Sahip Evler

Eğer normal şartlarda karşılaşılan ev nasıl yapılır sorusunu kendinize soruyorsanız betonarme yapılar size hitap etmiyor demektir. Daha uzun sürede inşa edilen ve daha yüksek fiyatları ile bizlere sunulan bu evlerin yerini yavaş yavaş konteyner yapılar kapladı. Hatta bu kapsamda ucuz fiyatları kadar modern tasarımları da dikkat çekmeye devam etti.

Firmamızın bünyesinde bulunan uzman ekipler tüm aşamaları kaliteli bir biçimde tamamlayarak size yaşam alanı sunuyorlar. Evinizin nerede olmasını istiyorsanız arsa y ada bahçe satın aldıktan sonra firmamıza alanı gösteriyorsunuz. Beğendiğiniz ev modeli ise yalnızca 1 iş günü içerisinde kuruluyor. karmod konteyner ev için en önemli tercih sebeplerinden birisi budur.