Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Türkiye'de geleneksel yapılar ve modern yapılar arasındaki tercih farkı konteyner ev Sivas firmalarının çoğalmasıyla sonuçlanmaya başladı. Özellikle firmamızın sağladığı özel imkânlar ve yılların getirdiği tecrübe bu aşamada seçim şansını kolaylaştırıyor. Ki Sivas gibi yerleşimin nispeten daha yoğun olduğu illerde dilediğiniz konumda yaşam imkânı tanıdığını da hatırlatalım.

Firmamız 2.el ev fiyatlarına nazaran çok daha ucuz fiyatlar ile hazır ev projeleri sunmaktadır. Planları inceleyerek seçiminizi yaptıktan sonra montajına kadar her aşamayla birebir olarak ilgilenmektedir. Kaldı ki ölçüleri dahi kendi talepleriniz doğrultusunda seçilebildiği için size özel bir eve sahip olma şansınız var.

Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Depreme Dayanıklı Konteyner Ev

Sivas Konteyner Ev Fiyatları

Ne yazık ki ekonomik olarak 2 el ev fiyatları dur durak bilmeyen bir çizgiyle yükseliyor. Bu durumu ekarte etmek içinse ev tipi konteyner ev modelleri çok yoğun bir talep söz konusudur. İncelendiğinde zaten pek çok avantajı olduğu görülüyor ama ikinci el ev fiyatlarıyla aynı tutarları ev fiyat listesinde görmek firmamızın sunduğu modellere olan ilgiyi tepe noktasına çıkarıyor.

Kaliteli malzemeler kullanılarak uzun süreli bir kullanım ömrü sağlandığı için her zaman betonarme binalardan daha dayanıklı olmayı başarıyor. Deprem gibi risklerde de daha avantajlı olması da ülkemiz gibi deprem kuşağında olan coğrafyalar için önemli bir artıya dönüşüyor. Üstelik tüm bu süreçte ev yapımı ile ilgili hiçbir sürece dâhil olmuyorsunuz.

Sivas Konteyner Ev Modeleri

Kampanyalı Konteyner Ev Fırsatı

Sizin yapmanız gereken tek şey arsa, bahçe veya tarlanızı aldıktan sonra firmamızla iletişime geçerek beğendiğiniz modeli belirlemektir. Eğer 21, 35, 42 metrekarelik ölçüleri ile sunulan modeller sizin için uygunsa bunları seçebilirsiniz. Kurulmuş hallerini inceleyerek iç görünümü hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz.

Daha büyük bir ev hayaliniz varsa iki katlı evler ile 2+1 ya da daha büyük kapasiteleri seçmeniz mümkün kılınmaktadır. Tüm bu seçimler size özel olabildiği için fazlasıyla değerlidir. Çünkü geçmişte inşa edilmiş ve size hitap etmeyen bir daireye yüksek fiyatlar ödemek yerine satılık konteyner fiyatları ile bunu daha cazip bir seçim haline getirebilirsiniz.

konteyner ev kampanya konteyner ev içi konteyner evler konteyner ev fiyatları konteyner ev planları

En Pratik ve Hızlı Kuruluma Sahip Evler

Dilediğiniz gibi değişiklikler yapabildiğiniz için içi hakkında da taleplerinizi firmamıza iletebilirsiniz. Mutfak, banyo, odaların konumları ve dizaynı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Ucuz fiyatlarına rağmen modül eklenmesi ya da çıkarılması mümkün olduğu için sizi mutlu edecek değişiklikler yapılmasında hiçbir sakınca yoktur.

Şimdiye kadar firmamızı tercih etmiş müşterilerin ev yorumları ise bunu en net görebileceğiniz noktadır. Çatılı konteyner modelleri için sunulan hem görsel hem de işlevsel çözümler sayesinde en iyi seçimi yapmaya oldukça yakınsınız. Standart, birbirinin aynısı, tamirata ihtiyaç duyan kullanılmış bir daire almak yerine her yönüyle size hitap eden evinizi seçmeniz için ciddi bir fırsat yakalayabilirsiniz. Konteyner ev Sivas ilçelerinde bu standartlar sebebiyle en çok tercih edilen yapı türüne dönüşmek üzere.