Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Ofis Konteyneri Modelleri & Şantiye Konteyneri Fiyatları

Ofis Konteyneri & Şantiye Konteyneri Fiyatları ve Modelleri

İnşaaat Konteyner K1001 - 3X7mSandviç Panel Konteyner
K1002 Şantiye Konteyneri - 3x7mSandviç Panel Konteyner
K1003 Konteyner Ofis - 3x7mSandviç Panel Konteyner
K2001 Yaşam Konteyneri - 3x7mSandviç Panel Konteyner
K2002 Konteyner - 3x7mSandviç Panel Konteyner
K2003 Konteyner - 3x7mSandviç Panel Konteyner
K3003 Konteyner - 3x7mSandviç Panel Konteyner
K3004 Konteyner - 3x7mSandviç Panel Konteyner
K3005 Konteyner - 3x7mSandviç Panel Konteyner
K3006 Konteyner - 3x7mSandviç Panel Konteyner
K7001 Hazır Konteyner - 3x7mSandviç Panel Konteyner
K8001 Konteyner - 3x7mSandviç Panel Konteyner

Hızlı üretim ve kullanıma hazır konsept Karmod konteyner ofis ticari yapılarla işçi şantiye bina grubuna hem pratik hem de uzun ömürlü çözüm getiriyor. Yenilikçi konteyner ofis modelleri ile Karmod modern mimariye yeni tarz kazandırıyor. Sektöründeki liderliğiyle konteyner ofis projeleri için ilk tercih edilen marka olurken yenilikleriyle takip ediliyor, izleniyor. Teslim edildiği gün kullanıma hazır hale getirilen ofis yapıları 21 m2 standart ölçüden çok katlı yönetim ofislerine kadar üretilerek inşa edilebiliyor.

Ürettiğimiz yüksek kaliteli konteyner ürünleri, özellikle seçilmiş bir marka serisini oluşturur. Türkiye'nin ofis konteyner üretimi alanında lider ve uzmanı olan Karmod Konteyner olarak, seri üretim ürünlerin ötesinde, ihtiyaçlarınıza özel olarak uyarlanmış ve tasarlanmış çözümler sunuyoruz. Talebinizi doğrudan bize iletin; ihtiyacınıza uygun konteyner projeleri geliştirip, size özel teklifler hazırlayalım.

Karmod'un en belirgin özelliği, büyük ölçekli konteyner ofis projeleri ve özel yapım konteynerler üzerine odaklanmamızdır. Müşterilerimizin şantiyelerdeki kullanım alanlarına en uygun, kaliteli ofis ve şantiye kamp sistemleri konusunda uzmanız. 40 yıldan fazla süredir konteyner sektörünün öncüsü olarak, konteyner kamp alanlarını çok hızlı bir şekilde kurma kapasitesine sahibiz. Vizyonumuz ve misyonumuz, her türlü gereksinim için bireysel, kişiye özel konteyner çözümleri üretmektir. Bir Türk şirketi olarak, dünya çapındaki büyük inşaat firmalarına hizmet veriyor ve 135 ülkede ihracat yaparak sektörün önde gelen konteyner üreticileri arasında yer alıyoruz.

Konforuyla öne çıkan ofis konteyner

Karmod ofis konteyner özel tasarımı ve yeni nesil üretim teknolojisinin kazandığı ergonomiyle tercih edenlere yüksek konfor sunuyor. Tasarımı özel Ar-Ge ve Ür-Ge süreçlerinde gerçekleştirilen Karmod yeni nesil kaynaksız üretim teknolojisine sahip. Yeni teknolojiler göz önünde bulundurularak tasarlandığından prefabrik ofis konteyner üretiminde yeni sistemleri yansıtır. Özel bilgisayar yazılımında hazırlanan tasarımlar kaynaksız teknolojinin kullanımıyla üretilerek en iyi konforda ofis binaları hazırlanmaktadır. Yapı güvenliği en iyi şekilde sağlanmış maksimum genişlikte iç mekan kullanımıyla öne çıkar. Yenilikçi yapı sistemiyle klasik betonarme modelindeki hantallık ve dar iç mekanlar tamamıyla ortadan kaldırılarak kullanıma kazandırılmıştır. Konteyner ölçüleri en küçük metraja sahip yapılarda bile maksimum genişlikte mekan sunumu geçekleştirilerek kullanım konforuna kazandırılmıştır.

Şantiye Yapıları

Kurumsal konsepte uyumlu konteyner ofis

Karmod yapıları modern üretimli tarzıyla kurumsal konsepte uygun konteyner ofis bina zincirlerinin hazırlanmasına katkı sağlamaktadır. Modern tarzıyla kargo şube hizmet binalarından dağıtım merkezlerine, bölge ofislerinden mağaza konseptlerine yapılarıyla destek vermektedir. Markalı ürün satışının gerçekleştirildiği kurumsal mağaza zincirleri Karmod konteyner modeliyle çok kısa sürede hızlı ve pratik şekilde açılabilmektedir. Yapı sistemi o kadar hızlı ki iyi bir planlamayla kamuoyuna yeni çıkmış markanın ülke genelindeki satış zincir mağazaları aynı gün içerisinde açılarak tüketiciyle buluşturulabilmektedir.

Satılık Konteyner Ofisler ve Şantiye Binaları

Bireysel konteyner ofislerden, çalışanlar için dinlenme salonlarına, modüler ofis ve şantiye konteyner yapılarına kadar her türlü ihtiyaca uygun çözümler sunuyoruz. Yeni teknolojiyle donatılmış bir konteyner satın almak sizin tercihinize kalmıştır. Mobil taşınabilir konteyner ofislerimiz, çeşitli ihtiyaçlara hizmet edecek şekilde tasarlanmıştır. Pratik malzeme depoları, personel çalışma odaları, dinlenme ve oyun salonları olarak kullanılabilirler. Taşınabilir mobil konteyner ofislerimiz, aşağıdaki gibi çeşitli uygulamalar için idealdir:

Karmod Konteyner ofis binaları, yüksek kalitenin her zaman yeni olması gerektiği anlamına gelmez; özellikle galvaniz paslanmaz çelik malzemelerle üretildiğinde ve maliyet tasarrufu önemli olduğunda. ISO ve CE sertifikalarına sahip Karmod ofis konteynerlerimiz, satış sonrası hizmetlerle desteklenen kalite ve test standartlarını iki yıl garanti altına alır.

Konteyner Ofis Modelleri

Hazır yapılardaki uzmanlığıyla Karmod konteyner ofis modelleri alanında ihtiyaç duyulacak binalara en geniş model sunumuyla çözüm getirmektedir. Öncelikle şunu vurgulamak gerekir ki her sektördeki ihtiyaçlara ofis konteyner en pratik çözüm getirmektedir. Satış ofisleri ihtiyacına aynı gün hizmete alınabilen konteyner yapılarıyla büyük kolaylık sağlamaktadır. Yatırımcılar bu kolaylıkla aynı gün satış ofislerini devreye alarak yatırımlarını kısa sürede kara dönüştürerek kazanmaya başlamaktadır. Karmod konteyner ofis binalarında aynı gün tüketiciyle buluşan ürün ve hizmetler marka değerine de büyük katkı sağlamaktadır. Bu durum inşa sürelerinin aylarca sürdüğü klasik üretimdeki betonarme tarzı yapı modelleriyle kıyaslandığında yatırımcılara büyük avantajlar kazandırmaktadır. Konteyner yapı modelini yakından tanıyan bilinçli yatırımcı ofis bina ihtiyaçlarında bu modeli kullanarak en baştan kazanmaya başlıyor. Üstelik bina amortisman giderlerini minimize ederek. Üstelik ofis bina inşaat giderlerinin finansmanını bütçesini yormayacak şekilde kolayca yöneterek.

Burada konteyner ofis modelleri denildiğinde çok sayıda yapı ve plan alternatifinin bulunduğunu da vurgulamamız gerekir. Küçük yatırımcılar ve inşaat ofisleri için standart 3x7 konteyner ofis modelleri yeterli olurken daha büyük ve lüks yönetim binaları için özel projeli üretimler gerçekleştirilmektedir. Daha büyük metrajlı konteyner ofis projeleri kurulum yerine göre tek katlı geniş planların yanı sıra dört kata kadar katlı projelendirilerek hazırlanabilmektedir. Birleşimli katlı ofis konteyner yapıları Karmod uzmanlığıyla tam deprem güvenliğinde projelendirilmekle beraber hazır projelere de üretim desteği verilmektedir. Özel çelik karkas sistemine sahip Karmod yeni nesil konteyner yapılar proje ofisinde özel geliştirilmiş bilgisayar yazılım programında tasarlanmaktadır. Tasarımı yapılmış projeler aynı programda alanında uzmanlaşmış mühendislerce yapı statiği kontrolleri gerçekleştirilerek ekstra kontroller sonrası üretime alınmaktadır. Kaynaksız yeni nesil üretim teknolojisinin kullanıldığı modern makine hatlarında kesim, delme ve şekillendirme işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Konteyner alt ve üst şase ile birlikte duvar direklerinde kullanılan çelik metallerin hiçbir birleşiminde kaynak kullanılmamaktadır. Metal birleşimleri cıvata somunlu sistemle gerçekleştirilmekte sandviç panel ile metal birleşimi alanlarına özel EPDM conta kullanılmaktadır. Üretim sonrası kullanım yerine sevk edilen ofis yapıları aynı gün kullanıma sunulmaktadır. Katlı ve birleşimli yapıların kurulumuna Karmod uzmanlarınca sevkin tamamlandığı gün başlanmaktadır. Proje büyüklüğüne göre kurulum aynı gün veya birkaç gün içerisinde tamamlanarak kullanımınıza sunulmaktadır. Yeni binanıza kısa sürede taşınabilmeniz için konteyner ofis mobilyaları seçiminizi geç kalmadan yapmanızı öneririz. Çünkü Karmod uzmanlığıyla konteyner ofis binanız kısa sürede hazırlanacak.

Ofis Binaları

Ofis Konteyner Fiyatları

Ofis Konteyner Metrekaresi Oda Sayısı Fiyatı Oturuma Hazır Fiyat
21 m2 Konteyner - K1001 TEK ODA 93.400 TL 158.000 TL
21 m2 Konteyner - K7001 1+1 126.300 TL 183.000 TL
21 m2 Konteyner - K3006 1+1 131.200 TL 190.000 TL
21 m2 Konteyner - K3001 1+1 112.400 TL 175.000 TL

NOT : Fiyatlar ortalama fiyatlar olup değişkenlik gösterebilir.

Her sektörde olduğu gibi prefabrik yapı sektöründe de farklı kalitede üretimler gerçekleştirilmektedir. Karmod yeni nesil konteyner ofis yapılarının sektöründeki üretimlerin en iyisi olduğundan hiç kuşku yok. İşte bu nedenle ofis konteyner fiyatları değişiklik gösteriyor gibi gözükmesi son derece normal. Piyasada konteyner ofis fiyatları belirlenirken kalite en temel unsur oluğunu vurgulamamız gerekir. Kuşkusuz fiyatları değerlendirirken bütçenize en uygun yapı arayışında olmanız en temel hakkınız. Ancak satın alma sonrası kullanımınız boyunca size sorun çıkarmayacak, uzun yıllar güvenle kullanacağınız bir yapı seçimine dikkat ediniz. Hatta kullandıkça enerji tasarrufu gibi üstünlüklerin farkını yaşayacağınız yalıtımlı ofis binasını tercih etmeniz size daima kazandıracak.

Ofis konteyner fiyatları üretim modeliyle doğrudan ilgili. Sektörde çok farklı üretim tarzıyla konteyner üretiminin yapıldığı bir gerçek. Öncelikle satın alacağınız konteyner modelinin üretimi klasik kaynaklı sistemle mi yoksa yeni nesil kaynaksız teknoloji kullanımıyla mı gerçekleştirilmiş bunu mutlaka sorgulamanızı öneririz. Klasik kaynaklı sisteme üretilen konteyner yapılar zamanla korozyona maruz kaldığından yapı ömrü oldukça kısalmaktadır. Bunun temel nedeni kaynak uygulaması esnasında kaynağın çelik metali koruyan galvaniz kaplamaya verdiği zarardır. Kaynakla deforme olan galvaniz kaplaması zamanla tabi koşullar içerisinde tepkimeye girerek çürümeye başlayacaktır. Bu da ofis yapısının kısa zamanda çürümesine ve yapı güvenliğinin kaybolmasına yol açacak. Sizi ön gördüğünüzden çok daha kısa sürelerde bu yapıyı terk etmek durumunda bırakacak.

şantiye mobilizasyon

Karmod marka güvencesiyle üretilen konteyner ofis yapıları kaynaksız teknoloji kullanımıyla uzun ömürlü yapı modelinde üretilmektedir. Kaynak kullanılmadığından çelik sistemler korozyonun yol açacağı olası çürümelerden tamamıyla bertaraf edilmiştir. Üstelik Karmod konteynerin çelik şase ve dikmeleri başta olmak üzere tüm metal aksamları otomotiv boya teknolojisiyle boyanmaktadır. Özel boyası uzun yıllar ilk günkü canlılığını muhafaza ederek yapıya ekstra koruma sağlamaktadır.

Ofis konteyner fiyatları etkileyen bir diğer üretim kaynaklı fark sandviç panelli veya lambrili üretim sistemidir. Klasik lambrili üretimle hazırlanan duvar ve çatı panelleri zamanla kendini bırakarak kısa sürede deforme olmaktadır. Bu modellerde kullanılan trapez sacla lambri arasına parçalı döşenen yalıtım dolguları zamanla yerlerinden hareket ederek yalıtım işlevini kaybetmektedir. Bu sistem çatıdan da ofis konteyner yapının su almasına yol açmaktadır.

Yeni nesil teknoloji kullanımıyla üretilen Karmod ofis konteyner yapıları duvardan çatıya sandviç panel kullanımıyla gerçekleştirilmektedir. Yapının hiçbir alanında klasik lambri uygulamasına asla yer verilmemiştir. Çatı sandviç panel kalınlığı 125 mm ile benzersiz üstünlüktedir. Çatı panelleri Karmod’a özgü özel kenet sistemiyle birleştirilmekte olup konteyner ofis yapılarına tam sızdırmazlık kazandırılmıştır. Ofis konteyner fiyatları ve ikinci el şantiye konteyner incelenirken bu önemli üretim detaylarının göz önünde bulundurulması size sorunsuz, uzun ömürlü ve en doğru yapıyı seçmeniz konusunda yardımcı olacaktır.

Ofis Konteyner Ölçüleri

Kullanıma hazır standart ofis konteyner ölçüleri 3x7 mt.’dir. Bu ölçü uluslararası standartlarda en ve uzunluk ebatları olup markalara göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu ölçülendirmede yükseklik belirtilmemiş olup Karmod konteyner yapılarının yüksekliği 264 mm olarak üretilmektedir. Yükseklik ölçüleri değişik firmalarda 250 ila 260 arasında değişiklik göstermektedir. Bu ölçülerdeki oynama ve nüanslar ofis konteyner fiyatları belirlenmesine doğrudan etki eden hususlar arasında yer almaktadır.

Ofis konteyner ölçüleri uluslararası deniz taşımacılık standartlarına göre ikinci bir ölçüye daha sahiptir. Deniz konteynerine yapının sığdırılabilmesi için bu ölçü 230x595 cm olarak sınırlandırılmıştır. Yurtiçi 3x7 konteyner ölçüsü 21 m2 olurken demonte üretim ve yerinde kurulum özelliğinde hazırlanan uluslararası sevk edilebilen 230x595 konteyner ölçüsü iç metraj olarak 14 m2’yi geçememektedir. Her iki modelde de birleşimli sisteme sahip konteyner ofis projeleri ile istenilen büyüklükte ve dört kata kadar yapılar hazırlanabilmektedir. Birleşimli projelerde ünite ünite hazırlanan yapılar kullanım yerinde uzmanlarca birleştirilerek büyük metrajlı ofis çözümü olarak hizmete alınabilmektedir.

Şantiye Konteyner Modelleri

Enerjiden madenciliği, yol yapımdan havaalanı inşasına büyük projelere üretim gerçekleştiren Karmod’un şantiye konteyner modelleri arasında çok sayıda yapı çözümü yer almaktadır. Konteyner şantiye proje büyüklüğüne göre standart veya birleşimli konteyner olarak adlandırılmaktadır. Standart planda en yaygın tercih gören modeller arasında 2 odalı ofis konteyner öne çıkmaktadır. Bu plandaki standart üretimler iki odası ile içinde yer alan wc ve duş kabiniyle odanın birinde yer alan mini mutfağı sayesinde şantiyelere pratik çözüm sunmaktadır.

Şantiye konteyner modelleri kullanım amacına göre de isimlendirilmektedir. Konteyner şantiye ve yemekhane konteyneri projelerinde en çok tercih edilen yapı grubunu yemekhane ve yatakhane konteyner modeli oluşturmaktadır. Şantiye yaşam konteyneri adıyla da isimlendirilen bu yapı grubu büyük projelerin iş gücünü oluşturan misafirlerine zinde mekanlar hazırlamaktadır. Yoğun mesaide bedensel çalışma ile oluşan günün yorgunluğu zindelik veren şantiye yapı grubuyla geride bırakılmaktadır. Bu nedenle şantiye konteyner modelleri ergonomik tasarımlardan tercih edilerek seçilmesi şantiye verimliliği için son derece önemlidir. Beden gücünü ortaya koyarak alın teriyle çalışan proje çalışanlarının dinlenmesi için ergonomik işçi konaklama yapılarının hazırlanması verimliliğe doğrudan katkı sağlamaktadır. Tersine ergonomisi düşünülmemiş üretimlerden tercih edilen yapılar işçi konforunu ve dolayısıyla verimliliği olumsuz etkilemektedir.

Yatay yerleşim açısından mekan sorunu bulunmayan projelerin işçi kamp yapılarının hazırlanmasında standart şantiye konteyner modelleri kullanılmaktadır. Standart model kullanımıyla yan yana ünite dizilimiyle işçi yatakhaneleriyle beraber maksimum genişlikte yemekhane ve dinlenme salonları hazırlanabilmektedir. Dar sahaya sahip projeler için birleşimli katlı sistem şantiye konteyner modelleri önerilmektedir. Birleşimli katlı sistemle dört kata kadar büyük metrajlı yapılar hazırlanarak şantiyelerdeki işçilerin kullanımına sunulmaktadır. Katlı sistemlerde orta alanda yapı boyunca bir koridorla sağlı sollu yatakhane koğuş odaları yer almaktadır. Koridorun iki ucunda konaklayacak personel sayısına göre wc ve duş ünitelerine yer verilmektedir.

Ofis Konteyner

Öncelikle tüm yapı ve inşaat projeleri şantiyede çalışan işçi verimliliğinin yükseltilmesi en temel hedeftir. Verimliliğin artırılabilmesi tamamen çalışanlara ergonomik kullanımda konforlu mekanlar hazırlanmasıyla mümkündür. Bu tercih işçiye verilen değerle de doğrudan irtibatlıdır. Şantiye konteyneri fiyatları incelenirken ilk önce aranması gereken bu yapıların işçi sağlığına ve verimliliğe katacağı değer göz önünde bulundurulmalı. Karmod uzmanlığıyla hazırlanan konteyner şantiye yapılarında konaklayan işçilere en iyi konforu sağlamak en temel amaç. Ailesinden kilometrelerce uzakta alın teriyle tüm fiziki gücünü ortaya koyarak özveriyle çalışan şantiye işçileri mesai sonrası en iyi yapılarda konaklamalı. Yemekhanede nefis yemekleri tadarken dinlenebilmeli, yatakhanede akşam yatağına yattığında evindeki konforu hissederek güne zindelikle uyanabilmeli. Aynı konforu dinlenme salonunda, kantinde veya ibadethanesinde bulabilmeli. Yüksek yalıtımlı sandviç panel duvar ve çatı sistemine sahip Karmod şantiye konteyner yapıları yöneticiden mühendise, mutfak çalışanından sahadaki işçiye en iyi konfor yaşatıyor. Yaz veya kış kullanımlarında hiç fark etmeden aynı konforuyla tüm şantiye personeline zindelik veren mekanlar kazandırıyor.

Şantiye Konteyner Ölçüleri

Şantiye yapı grubunun projelendirilmesi başlı başına uzmanlık gerektirmektedir. Karmod şantiye konteyner projelerindeki uzmanlığıyla havaalanı inşasından yol yapıma, enerjiden madenciliğe tüm projelere uzmanlığıyla destek oluyor. İşçi kampları için hazırlanacak şantiye konteyner ölçüleri tercih edilirken uluslararası kamp standartlarına uygunlukla birlikte çalışan sayısının bilinmesi son derece önemli. Seçilecek konteyner şantiye yapıları iş sağlığı ve güvenliği standartlarına da uygun özellikte olmalı. Konaklayacak kişi sayısı, kaç m2’de kaç kişinin bulunacağı, havalandırma sistemi, koridor büyüklüğü, wc duş ünite sayısı tamamıyla standartlardan kaynaklanan seçimler.

İşçilerin kullandığı şantiye konteyner ölçüleri 3x7 üniteler kullanılarak hazırlanmaktadır. Bu üniteler yan yana ve katlı yerleşimle çok sayıda işçinin kullanabileceği büyükçe bir binaya dönüştürülebilmektedir. Yönetici ve mühendis kullanımlarına özel şantiye konteyner ölçüleri tercihinde 3x7 1+1 yaşam konteynerleri öne çıkmaktadır. Tek bir ünitede iki ayrı mühendis ayrı kapılardan veya tek ana kapıdan girişle ayrı odalarda konaklayabilmektedir. Ünite içerisinde tuvalet ve duş ünitesi de yer almaktadır. 1+1 şantiye konteyneri yöneticiler için bir odası yatakhane diğer odası konteyner ofis olarak kullanılabilmektedir. Yukarda vurguladığımız gibi şantiye konteyner ölçüleri uluslararası standartlarla beraber iş sağlığı ve güvenliği şartlarına göre belirlenmektedir. Bu durum şantiye konteyner fiyatları için de ufuk çizmektedir. Konaklayacak işçi sayısı toplam bina adeti ve metrajını ortaya çıkarmaktadır. İlk dönemde işçi sayısı az olup ileriki süreçte büyümesi mutlak gözüken şantiyeler için Karmod uzman görüşünü almanızı öneririz.

Ofis Konteyner ve Şantiye Konteyneri Örnek Projeleri

1986 yılından beri sektördeki uzmanlığıyla Karmod adı ve büyüklüğüyle Dünyanın önde gelen projelerine şantiye yapıları ile çözüm ortağı oldu. Ofis konteyner modeli kullanılarak dünya genelinde gerçekleştirdiğimiz çok sayıda şantiye konteyneri örnek projelerimiz bulunuyor. Bu projeler arasında büyüklüğü ile öne çıkanlar arasında Şandeniz 2 Doğalgaz Projesi, İstanbul havaalanı şantiye projesi, Akkuyu Nükleer Santrali işçi kampı, Fekola Madeni ve Anaconda Bölgesi Şantiye Yapıları gibi çok sayıda proje sayılabilir.

Şahdeniz 2 Doğalgaz Projesi, Azerbaycan’da Hazar Denizi kıyısında yer almakta olup dünyada bugüne kadar tespit edilebilmiş en yüksek doğalgaz rezervine sahip önemli bir proje. Buradan çıkartılan gaz günümüzde Türkiye üzerinden Avrupa’ya uzanıyor. Karmod olarak bu proje için ofis konteyner ve şantiye konteyneri yapıları üreterek Şahdeniz 2 sahası çalışanlarının kullanımına sunduk.

İstanbul Havaalanının ilk şantiye yapılarını da Karmod üreterek kurulumunu gerçekleştirdi. Yıllık 200 milyona çıkartılabilecek yolcu transfer kapasitesiyle dünyanın sayılı havalimanları arasında yer alıyor. Bu önemli proje için Karmod yatakhane, yemekhane ve ofisler başta olmak üzere çık sayıda şantiye konteyner binasını kurulum yaparak teslim etti.

Türkiye’nin ilk nükleer santrali olacak Akkuyu Nükleer Santrali Karmod’un şantiye yapılarıyla hizmet verdiği projeler önemli arasında. Türkiye ile birlikte sahasında dünyanın önde gelen projeleri arasında yer alan Akkuyu için her biri 3 katlı 4 blok konteyner şantiye yapımızla çözüm ortağı olarak yer aldık. 12 bin metrekareyi aşkın kapalı mekana sahip yapıları 105 gün gibi kısa bir sürede teslim etme başarısı gösterdik.

Taşınabilir Ofis Konteyneriniz İçin Hemen Talepte Bulunun!

Portatif konteyner ofis kompleksi, ortak çalışma alanı veya inşaat şantiyesi ofisi olarak kullanımınız fark etmeksizin, Karmod olarak projenizin araştırılmasından planlamasına ve yürütülmesine kadar size destek oluyoruz. Karmod, 40 yıldan fazla süredir ofis ve şantiye konteyner ticaretinde öncü bir güç olmamızı sağlayan deneyime sahiptir. Kendiniz görün ve bağlayıcı olmayan talebinizi şimdi bize gönderin; birlikte hayalinizdeki konteyner projenizi gerçeğe dönüştürelim! Çalışanlarınız için ideal yaşam alanları oluşturacağız.