Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Prefabrik Yatakhane Binası

Verimli bir çalışma için zindelik veren dinlenme alanları

Karmod yatakhane binalarıyla çalışanlar konforla tanışıyor şantiyelere verimlilik kazandırıyor. İnşaattan yapı projelerinden petrol işçi kamplarına, maden ocaklarından, yol yapım şantiyelerine fark yaratan tasarımları ve zindelik veren ergonomik konforlu mekanlarıyla Karmod yatakhane binaları dünyada büyüklükleriyle öne çıkan projelerin şantiye yapılarında tercihi oldu.

Prefabrik Yatakhane Modelleri

Prefabrik yapı modeliyle üretimini gerçekleştirdiğimiz şantiye yapılarımızın tamamında uluslararası işçi kampı yapı standartlarıyla beraber iş sağlığı ve güvenliği kriterleri esas alınmıştır. Belirtilen standartlar doğrultusunda prefabrik yatakhane binalarımızda da iş sağlığı açısından son derece önemli değerler olan yapı güvenliği, yangın güvenliğinin tam anlamıyla sağlanmasına yönelik uygulamalar titizlik ve hassasiyetle gerçekleştirilmiştir. Şantiye yatakhane yapılarımızda aynı güvenlik hassasiyetlerini yöneticilerden mühendislere, ofis personelinden bedensel çalışma güçlerini alın teriyle birleştirerek ortaya koyan çalışanlara varana kadar ayrım gözetmeksizin uyguluyoruz. Bu doğrultuda uzmanlığımızla projeden üretime sevkiyattan saha kurulum organizasyonlarımıza kadar tüm kalite kontrol aşamaları yapı güvenliğini ortaya koyma adına titizlikle tamamlanıyor.

Her birini aynı güvenlik hassasiyetleriyle beraber zorlu şantiye ortamlarında maksimum konforlu mekanlar hazırlama adına emekle hazırladığımız prefabrik yatakhane modellerini burada değerlendirmelerinize sunduk. Burada tek katlı ve çift katlı planda üretimlerini gerçekleştirdiğimiz farklı büyüklükteki yatakhane modellerini detaylarıyla inceleyebilirsiniz. Projenize özel tasarım ve yapı grubu önerilerimiz için bizimle mutlaka iletişime geçmenizi öneririz. Dünya genelinde çok sayıda şantiye yapı projesi gerçekleştirmiş prefabrik yapı sektörünün köklü markası olarak size daima yardımcı olmaya hazır olduğumuzu vurgulamak isteriz. Dünyanın en büyük doğalgaz projesi Şahdeniz 2’nin şantiye yapılarını üretmedeki tecrübelerimizi, İstanbul Havalimanı inşaatının ilk şantiye yapılarını kurma öykümüzü, Şili, Arjantin, Guyana, Nijerya, Suudi Arabistan, Somali, Senegal, Azerbaycan, Libya, Cezayir, Türkmenistan gibi çok sayıda ülkedeki şantiye yapıları kurmadaki organizasyon başarımızı sizinle de yaşamak isteriz.

Yeni Güne Mutlulukla Uyanmak

Ailelerinden yüzlerce hatta binlerce kilometre uzakta ekmek parası kazanmak için zorlu saha şartlarında görev alan şantiye çalışanlarına yatakhane yapılarımızla sunduğumuz konforla yeni güne mutlulukla ve huzurla uyanmaları için tüm çabamız. Yapılarımızla toz toprak içerisinde yağmur çamur sıcak demeden özveriyle çalışıp alın teri akıtanlara konforlu mekanlar hazırlamak da bizim mutluluğumuz.

Şantiye yapı grubu içerisinde yer alan prefabrik yatakhane yapılarımız arasında farklı kullanımlara özel projelendirilmiş bina çözümlerimiz bulunuyor. En fazla personel sayısın yer aldığı mavi yaka beden gücüyle çalışanlar için daha büyük metrajlı tek katlı binaların yanı sıra şantiye saha alanı dikkate alınarak iki katlı yatakhane bina modeliyle üretim gerçekleştiriyoruz.

Çok kişi kullanımlı yatakhane projelerimiz daha çok koğuş sistemiyle planlanarak hazırlanmaktadır. Koğuşlar yapı büyüklüğü ve havalandırma şartları dikkate alınarak iş güvenliği standartları çerçevesinde ortalama 2 ila 8 kişilik kullanımda planlanmaktadır. Bu sayı askeri yatakhane ihtiyaçlarında ulusal ordu kriterlerine göre yapılandırılabilmektedir. Her detayıyla özel dizayn edilen sıralı koğuşlarda ranza ve yataklarla beraber soyunma dolapları, çalışma masası, klima vb. iklimlendirme ünitesi, manuel veya elektronik havalandırma menfezleri ile beraber proje özelinde TV ünitesi gibi opsiyonel uygulamalar gerçekleştirilmektedir. Yatakhane binasının katlarında personel sayısı ve uluslararası şantiye konaklama standartları dikkate alınarak çoklu ünitede wc tuvalet ve duş kabinleri yer almaktadır. Yapı güvenliği her yönüyle düşünülmüş binalarımızda yangın alarmları, acil çıkış koridor ve merdivenleri de standartlarıyla hazırlanmaktadır.

Karmod uzmanlığı yanınızda

Prefabrik yapı sektöründe 1986 yılından bugüne uzanan tecrübemizle oluşturduğumuz uzmanlığımızla işçi şantiye yapı grubunun tamamına projeden hızlı üretime, kısa sürede kurulumdan satış sonrası hizmetlere kadar her aşamada yanınızdayız. Şantiye grubundaki yatakhane yapılarımızda temel hedefimiz konaklayanlara ev konforunu yaşatabilmek. Yöneticiler, mühendisler, uzman teknik personel ve fiziki çalışanlara varana kadar her aşamada onlara konforlu dinlenme alanları hazırlamak en önemli amacımız.  

Bu hedefe ulaşmayı kolaylaştırma adına proje yöneticileriyle bir araya gelerek projenin ne kadar süre devam edeceği, hangi aşamalarda personel istihdamında artış veya azalış yaşanacağını, personel dağılımı, sahadaki bina kurulumuna ayrılabilecek maksimum alan gibi bilgileri alıyoruz ve uzmanlığımızla en iyi yapı grubunun öneriyoruz. Proje onayı sonrası yeni nesil teknolojilerle donatılı prefabrik yapı üretim hattımızda prefabrik yatakhane binalarının hızlı ön üretimini gerçekleştiriyoruz. Kaynaksız vidalı sistemle demonte hazırladığımız yapılarımızı uluslararası nakliye standartlarında proje kurulum sahasına sevk ediyoruz. Yapı birleşenlerimiz şantiyeye ulaştığı anda sahada hazır bulunan montaj ekiplerimizce yapıların kısa sürede kullanıma hazır kurulumunu gerçekleştirerek teslim ediyoruz.

Yüksek ses ve ısı mukavemetine sahip olan prefabrik yatakhane yapılarımız uzun ömürlü yapı sınıfına sahiptir. Prefabrik şantiye binalarında ülkemizde ve dünyada kalitesiyle fark oluşturan Karmod işçi yatakhane binalarında özellikle tercih edilen marka olmuştur. Tüm hava koşullarında uygun olarak üretilen prefabrik şantiye binaları uluslararası standartlara sahiptir.