Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Küçük şehirlerde bile çok yüksek meblağlarla karşımıza çıkan ev fiyatları bizlere handikap yaratıyor. Neyse ki karmod konteyner yapı Çankırı ve çevre illerde de seçenekler dâhilinde yer alıyor. Daha ufak şehirlerde arsa veya bahçe bulmanın kolay olması sebebiyle 2.el ev fiyatları için endişelenmek daha da yersiz. Çünkü yıpranmış, tadilata ihtiyaç duyan ve tamamıyla modern ev mimarisinden uzak olan evlere o parayı ödemek zorunda değilsiniz.

Aksine firmamız gerek işletme gerekse ev kapsamında çelik konstrüksiyon yapıları sizlere yıllardır sunuyor. Satılık ev aramaya başladığınızda karşılaşacağınız fiyatları bu yüzden unutabilirsiniz. Daha dayanıklı malzemelerden imal edilmiş, hazır ev örnekleri bulunan, uzun süre deformasyona uğramayan ev tipi konteyner modelleri ile yolunuza devam edebilirsiniz.

Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Depreme Dayanıklı Konteyner Ev

Çankırı Konteyner Ev Fiyatları

Günümüzde 2. el ev fiyatları bu kadar yüksekken çok daha cüzi miktarlara hayalini kurduğunuz eve ulaşabiliyorsunuz. Bunu yalnızca dış tasarım yönünden düşünmemek gerekiyor. Ev yapımı açısından çok kolay bir montaj süresine sahip olması, ucuz fiyatları, dayanıklı malzemeleri ve istediğiniz ölçüleri seçebiliyor olmanız önem arz ediyor.

Ki yeni ev projeleri değerlendirilirken fiyatları buna göre belirleniyor. Planları birbiriyle karşılaştırabiliyor, taleplerinize göre değişiklikler yapabiliyorsunuz. Ev fiyat listesi üzerinde de hem çatılı modeller hem de düz konteyner seçenekleri belirli limitlerin üstüne çıkmamış oluyor.

Çankırı Konteyner Ev Modelleri

KAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Tabii ki her zaman için ev modelleri ve fiyatları birbiriyle yakın temas halinde olacaktır. Çünkü 2+1 ev ile daha ufak bir evin maliyeti birbirinden farklıdır. Dilerseniz firmamız tarafından sizlerin beğenisine sunulan 21, 35, 42 metrekare olarak lansmanı yapılan standart yapıları tercih edebilirsiniz. Hazır olarak kurulmuş hallerini görebilir, içi hakkında da fikir alabilirsiniz.

Evin iç görünümü en az dışı ve dışında kullanılan malzemeler kadar önemlidir. Burada projeler arasında seçim yapmanıza olanak tanınabilir. Odaların konumu, kullanılacak malzeme ya da dış ayrıntılar tamamen sizin özgür iradenize kalıyor. Çelik konstrüksiyon olması iki katlı ev tercihiniz için de pek çok modeli sizlerle buluşturuyor. Sırf bu yüzden bile ikinci el ev fiyatları ödemek yerine tercihiniz konteyner evler ve konteyner yapılardan yana olabilir.

konteyner ev kampanya konteyner ev içi konteyner evler konteyner ev fiyatları konteyner ev planları

En Pratik ve Hızlı Kuruluma Sahip Evler

Özgürlüğün her aşamasında karşınıza çıkacak bir olgu olduğunu unutmamanız gerekiyor. Örneğin iç ve dış tasarımı kadar hangi konumda olacağına da siz karar veriyorsunuz. İkinci el bir apartman dairesini ancak uygun fiyatları ile yakaladığınızda mecburen bir lokasyonda yaşamak zorunda kalabilirsiniz.

Bunun yerine ucuz fiyatları ile binlerce insanın memnun kaldığı ve olumlu yorumları yansıttığı çelik konstrüksiyon evlere yönelebilirsiniz. Üstelik bu yönelim siz dilediğiniz noktada arsanızı aldıktan sonra tümüyle firmamız kontrolünde gerçekleşecek aksiyonlarla devam edecektir. Konteyner ev Çankırı ilçeleri dahil olmak üzere tüm noktalara üretimden lojistiğe ve montaja kadar tamamıyla bizlerin güvencesiyle size sunulmaktadır.