Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Seyyar Tuvalet ve WC Duş Kabini

Tekli üniteden çoklu üniteye kullanıma hazır konseptte Seyyar Tuvalet ve WC Kabini Karmod uzmanlığıyla size özel. 1986 yılından bu güne hazır yapılarda uzmanlaşan Karmod beklentilere özel farklı tasarım ve abatlarda seyyar tuvalet kabinleri üretiyor. Her birine Karmod tasarım uzmanlığının yansıtıldığı WC Kabini kullanım ergonomisiyle üstün özelliklerde. Park ve bahçelere, otopark alanlarına, camilere, sosyal tesis ve spor kulüpleri gibi çok farklı alanda pratik hazır tuvalet çözümü sunuyor. Tekli ünitede 135x135 panel kabin modeliyle üretilen seyyar tuvalet 300x700 ölçülerinde 7’li ünitelere kadar hazırlanabiliyor. CTP sistemle üretilen 150x150 WC kabini en çok tercih edilen seyyar tuvalet modelleri arasında yer alıyor. Ünitelerdeki seçim tamamen tercihinize özel.

Seyyar Tuvalet ve WC Duş Kabini Hayatı Kolaylaştıran Çözümler

Alafranga klozet, alaturka yer taşı, duş kabini üniteli seyyar tuvalet modelinizi seçerek ihtiyacınıza özel tercihte bulunabilirsiniz. WC Duş Kabini engelli üniteli hazır modelleri de inceleyebilirsiniz. Hazır yapılarda kullanılan klozet ve lavabolar model tasarımı ve kalitesiyle öne çıkan markaların vitrifiye üretimlerinden seçilerek kullanılmıştır. Yer taşı modeli tamamıyla Karmod Ar-Ge’sinde geliştirilerek üretilmekte olup seyyar tuvalet hijyenik temizlik uygulamalarını daha da kolaylaştırmıştır.

Kullanıma Seyyar Tuvalet

Kullanıma hazır yapılarda Dünya lideri marka Karmod’un modern tesislerinde hazırlanan seyyar tuvalet kabinlerinde tüm modelleri kullanıma hazır konseptde satışa sunulmaktadır. Yeni nesil tasarımlarla ürün geliştirme süreçlerinde sürekli yenilenen WC kabin modellerine müşteri beklentileri de özenle yansıtılmaktadır. Modern mimari yapılardaki tasarım ve kullanım konforunu yansıtan Karmod seyyar tuvalet modelleri ile Türkiye’nin en çok tercih edilen markası. Yeni nesil tasarımlar yüksek kalite satandartında üretim teknolojisiyle fabrika bant sisteminde hazırlanarak sipariş sonrası kısa sürede sevke hazır hale getirilmektedir. Mobil yapılarda en iyi vitrifiye ve armatür tercihinin yanı sıra temizlikte hijyen kolaylığı sağlayan uygulamaların bu yapılarda. Karmod WC kabin tercih ederek en avantajlı seyyar tuvalet fiyatları ekonomisini yakalayarak bütçenizden kazançlı çıkarsınız.

Hazır WC ve Tuvalet Kabinleri En Doğru Tercih

Ünitelerdeki opsiyonel uygulama çeşitliliğiyle ihtiyaçlarınızda en doğru ve sorunsuz ürün sunumu Karmod hazır WC kabinlerinde. Bu yapılarda sadece tuvalet kabinleri üniteleri değil A’dan Z’ye tüm detaylar kullanımınıza hazır. Her kabin yapıya özgü projeli elektrik tesisatıyla birlikte atık ve sıhhi tesisat sistemlerine sahip. Tüm tesisatlar için seçilen malzemeler en iyi üretimlerden özel olarak tercih edilmiştir. Hazır WC elektrik projesinde yapının tam yangın güvenliği esas alınmıştır. Bunun için projeli tesisata yüksek kalitede elektrik tesisat malzemesi ve armatür tercihi eklenerek kullanıcılara maksimum düzeyde güvenli yaşam alanları oluşturmaktadır. Tuvalet kabinleri elektrik işçilik uygulamalarında da güvenlik ilk dikkate alınan nokta olmuştur. Kablo bağlantılarında klasik bantlı birleştirme yöntemi tamamıyla geride bırakılarak özel klipsler tercih edilmiştir. Elektrik enerjisi kullanım opsiyonları dikkate alınarak projelendiriler Karmod seyyar tuvalet kabininin kablo kalınlıkları kullanıcı güvenliği düşünülerek en iyi standartlarda kalınlık bilinçli olarak tercih edilmiştir. Sigortalar birinci kalitede, uluslararası ISO belgeli VİKO marka tercih edilmiştir. Sigorta üzeri amper değerleri gerçek değerler olup sigorta kaynaklı yangın risklerine önlem alınarak geride bırakılmıştır. Elektrik armatürlerinde de kaliteli malzeme ve yeni tasarımlı estetik görünüme sahip kaliteli malzemelerden ödün verilmemiştir. Hazır WC kabininin güvenli hazırlanmış elektrik tesisatı kabin dışına yine ana şebekeye bağlantı kolaylığı ile özel buatta koplanarak çıkartılmıştır. Bu buvattaki kablo uçları ana şebekeye bağlantı yaptığınızda tuvalet kabinleri kolayca elektrikle buluşturulmaktadır.

Hazır WC Kabinlerine Ayrıcalık Katan Uygulamalar

Klozet veya yer taşı modelli hazır WC kabinlerinin içerisinde kullanım konforunu artıracak aksesuar uygulamaları da gerçekleştirildi. Ayna, tuvalet kağıtlığı, havluluk, rezervuar sistemi, askı aparatı gibi uygulamalar tuvalet kabinleri içerisinde standartlaşmış Karmod uygulama ayrıcalıkları arasında. PVC birinci kalitede kapı üzerine havalandırma hesabı yapılarak tasarlanan özel havalandırma menfezi yapının defalarca kullanımında istenmeyen kokuların uzaklaştırılmasına katkıda bulunuyor. Hazır WC arka duvar üst kısımda yer alan havalandırma aspiratörü havalandırmayı kolaylaştıran aparatlar arasında yer alıyor.

Seyyar Tuvalet ve WC Duş Kabini Modelleri

Seyyar tuvalet kabini modelleri ile en çok tercih alternatifi sunan marka Karmod. WC Duş kabini modelleri üretim tarzı zenginliği ve ünite sayısı çeşit alternatiflerine sahip. Karmod 4 farlı üretim sistemiyle seyyar tuvalet modelleri üretiyor. CTP teknolojili polyester kabinlerle tekli ünitede 150x150, ikili ünitede 150x270, üçlü ünitede 150x390 seyyar tuvalet modelleri bulunuyor. Sıraladığımız bu ölçüdeki portatif tuvalet modelleri ve WC Duş kabini kullanıma hazır sevk edilen ünitelerden oluşmakta olup 390x1230 ölçüye kadar çoklu üniteli wc çözümleri de bulunmaktadır. Bu modeldeki büyük ölçülü seyyar tuvalet kabinleri demonte ön üretimle hazırlanarak uzman kurulum ekiplerince kısa sürede yerinde montajla kullanıma sunulmaktadır.

Karmod’un bir diğer yaygın kullanılan WC Duş kabini modelleri de panel sistemli yapılardır. Bu modelde tekli ünite 135x135 standart üretimle sunulmaktadır. Bu modelle ikili ünitelerin yanı sıra 260x260 ölçüdeki seyyar tuvalet modeli dörtlü ünitede sevk edilmektedir. 4’lü ünite yaygın kullanımda farklı yönden girişlerle 2 bay ve 2 bayan wc kabini olarak değerlendirilebilmektedir. İşçi şantiye kamplarında ise 2 ünite tuvalet 2 ünite ise duş tercihiyle değerlendirilebilmektedir. Dinlenme tesisleri ve spor kulüpleri gibi yerlerde 4’lü ünitedeki seyyar tuvalet modelleri tercih edilmektedir.

Polietilen seyyar tuvalet modeli Karmod’un üretim yaptığı bir diğer WC kabinidir. Karmod’un modern tesislerinde rotasyon teknolojisiyle polietilen hammadde kullanımıyla üretilmiştir. 115x115 ölçüsüyle polietilen seyyar tuvalet her alana pratik şekilde yerleştirilebilmektedir. Yan yana dizilerek miting. Spor müsabakaları ve uluslararası farklı etkinliklerde pratik WC duş kabini çözümü ile kullanım kolaylık sağlamaktadır. Klozet, yer taşı ve duş kabini modellerinde üretilen polietilen seyyar tuvalet kabininde temiz ve atık su deposu merkezi şebeke bulunmayan yerlere kullanım kolaylığı sağlamaktadır. WC kabini içerisinde ünitenin yanı sıra pisuar, el yıkama lavabosu, musluk, taharet musluğu, havalandırma borusu, rezervuar, sıvı sabun dispanseri, kağıt havlu askılığı, ayna, elbise askılığı yer almaktadır. Kapı üzerindeki kilitte yeşil ve kırmızı şerit seyyar tuvalet boş veya doluluğuna kullanım kolaylığı ile değer kazandırmaktadır.

Mimari açıdan seyyar tuvalet kabinlerinde lüks beklentiye cevap veren bir diğer modelde Karmod Metropol WC kabini. Bu yapı modeliyle 150x150 tek üniteli mobil tuvalet ile beraber 3x7 ölçüde 7’li ünitede lüks segmentte seyyar tuvalet üretilmektedir. Özel tasarımı, mimari tasarım üstünlüğüyle Metropol WC Duş kabinleri sosyal tesisler, mesire yerleri, milli parklar, şehir meydanları gibi farklı alanlarda tercih görmektedir.     

Karmod uzmanlığıyla tekli üniteden başlayarak on adetin üzerinde endüstriyel boyutlarda çok sayıda alternatif modelde seyyar tuvalet üretimi yapılmaktadır. WC Duş kabini ürünlerinde yer alan üniteler müşteri tercihlerine göre istenilen ünite özelliğinde hazırlanabilmektedir. Bu üniteler arasında alaturka yer taşı modeli, alafranga klozet modeli, duş kabini modeli ve uluslararası standartlarla donatılmış engelli wc modelinde esnek opsiyonel tercihlerle üretilmektedir. Kabin ölçüleri yine uluslararası standartlara göre hazırlanmakta olup bireysel kullanım taleplerinin yanı sıra, sosyal tesis tuvaleti, okul tuvaleti, hastane tuvaleti gibi kullanım alanları standartlarına uygun özelliktedir. Eğitim binaları arasında yer alan anaokulu kullanımlarına özel anaokulu tuvaleti de üretim çeşitliliğimizde bulunmaktadır. Anaokulu kullanımları için özel boyda klozet ve lavabo uygulamaları hazırlanmaktadır.

Seyyar Tuvalet Fiyatları Her Açıdan Avantajlı

Farklı beklentileri tam karşılayacak mimari çeşitlilik ve ünite alternatifiyle üretilen Karmod seyyar tuvalet modelleri ile inşa süreçlerini geride bırakın. Kampanyalı ve çok cazip seyyar tuvalet fiyatları avantajlarıyla şimdi sipariş verin bu özel ürün kısa sürede kullanıma hazır size gelsin. İhtiyaçlarınızda klasik yöntemle uzun zaman uğraşmak zorunda kalacağınız yorucu inşa süreçlerini geride bırakın. Seyyar tuvalet fiyatları size hem zamandan hem de bütçeden tasarrufla kazandıracak. Tek üniteden çoklu üniteye Karmod’un çok sayıda seçkin WC Duş Kabinleri arasında seçiminizi hemen yapın bütçenize uygun seyyar tuvalet fiyatları avantajlarını kaçırmayın. Karmod bu alandaki hazır konsept yapılarıyla klasik yöntemle WC kabini inşasının zorluklarını tamamıyla ortadan kaldırıyor. Klasik betonarme veya benzeri yöntemlerle projeden inşaya çok sayıda süreçle uğraşmanız size hem zamandan hem de bütçeden kaybettirmesin. Proje ve ruhsat için kaybedeceğiniz zaman ve çok sayıda ustaya ayrı ayrı ödeyeceğiniz rakamlarla paranızı boşa harcamayın. Kalıpçı, betoncu, duvarcı, sıvacı, elektrikçi, su tesisatçı, fayansçı, çatıcı, yalıtımcı gibi çok sayıda ustayı organize etmek sizi yormasın. Karmod kalitesinde cazip seyyar tuvalet fiyatları ile WC Duş kabininize hemen sahip olun. Aynı gün kullanıma hazır hale gelmenin keyfini yaşayın.