Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Mersin’de konteynerden lüks ve konforlu evleri, yüksek kalite standartları yanı sıra uygun fiyat olanaklarıyla karşılamak isteyen herkes, Karmod’un hizmetlerine güveniyor. konteyner ev tasarımı, imalatı ve kurulumu alanlarında uzmanlaşmış olan firmamız kaliteyle eşdeğer olarak dünya çapında tanınan bir markadır. Yerli üretim farkıyla Karmod teknolojisini geliştirerek üstün kalitede konteynerden evler tasarlıyoruz.

Mersin konteyner ev projelerimizde kusursuz yeni yaşam alanı konforunu sağlıyoruz. Mersin’de kurduğumuz evler %87’si dağlık olan bu şehrin dağlık arazi koşullarına uyumludur. Astropikal iklim koşulları Mersin’de yalıtımı yüksek konteyner modellerimizi öne çıkarıyor. Sıcak ve çok nemli yaz aylarında Mersin’in ovaları, dağları, nehir kıyıları, şehir merkezinde rahatlıkla kurulabilen bu tarz evlerimiz serin ve konforlu olur. Ülkemizin en sıcak kesimi olan Mersin bölgesinde aşırı nemin yaşamsal konforunuzu engellemesini istemiyorsanız Karmod konteynerden evlerini tercih edebilirsiniz. Mersin konteyner ev modellerimiz, izolasyon konusunda eşsiz bir yapıya sahiptir. Mersin’in sıcağına ve nemine karşı evler, içi serin ve konforlu olur. Şehrin coğrafi ve iklimsel özelliklerine göre tasarladığımız konteyner ev çeşitleri arasında sanatsal estetikle sizi büyüleyecek seçenekler de bulunur. Lüks, işlevsel, ekonomik ve konforlu bir yaşam alanı yaratmak için istediğiniz standartlarda konteyner sipariş edebilirsiniz. Bize nerede ev kurmak istediğinizi söylerseniz arazi, iklim ve diğer parametrelere göre uygun seçenekleri değerlendirebiliriz. Akdeniz kıyısının gelişmiş ilçesi Mersin Mezitli’de tatil villası, Mersin Toroslar ilçesinde dağ evi, Mersin Akdeniz ilçesinde Mersin Limanı manzaralı lüks konteyner projelerimizi değerlendirebilirsiniz. Tarihi ve turist zenginlikleriyle büyüleyici bir şehir olan Mersin’de turistik bölgelerde kendi tarzınızda konforlu yaşam alanı oluşturabilirsiniz.

Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Konteyner Ev Fiyatları

Türkiye’de ve dünyanın dört bir yanında konteynerden ev kalitesinde önde gelen bir marka olarak Mersinlilerin de ilk tercihiyiz. Öncelikle kendi malzemelerimizi kendi ileri teknolojimizle üretiyoruz. Malzeme kalitesi evin sağlam, konforlu ve uzun ömürlü olmasını sağlar. Yerli üretimin avantajlarını fırsata dönüştürüyoruz. Düşük maliyetler yüksek kalitede konteyner ev modelleri tasarlıyoruz. Mersin’de hızlı kurulum, kurulum sonrası destek, uygun fiyatla yüksek kalite farkını yaşatıyoruz. Arazi ve mevsim koşullarına uygun konteynerden ev seçenekleri sunuyoruz. Dünyanın dört bir yanına götürdüğümüz hazır yapı sağlam teknoloji standartlarını kendi ülkemizde çok daha yükseltiyoruz. Mersin Akdeniz ve Toroslar etkisini yaşayan bölgelerinde izolasyon kalitesi yüksek Akdeniz tarzı konteynerden konforlu evler kurduk. Tatil evi olarak, ek yaşam alanı olarak kasaba ve metropollerde estetik tarzıyla öne çıkan evlerimizi görebilirsiniz. Mersin konteyner ev satın almak isteyenlerin uygun fiyatla yüksek kalite standartları yaşamalarını sağlıyoruz.

Mersin’in Şirin Akdeniz kasabalarında yeni yaşam alanlarına imza attık. Sahile yakın bölgelerde ısı yalıtımı güçlü konforlu tatil evleri kurduk. Mersin’de dış cephesi tamamen cam olan modern, işlevsel ve şık konteyner modelimiz çok tercih ediliyor. Lüks bir yaşam alanı yaratmak isteyenler Mersin’in bu modern tarzı oldukça beğeniyor. Toroslara yakın kırsal alanlarda neme karşı dirençli performans sergileyen tek katlı bahçe stili olan modellerimiz öne çıkıyor. İki katlı konteyner modellerimizi Mersin’in birçok ilçesinde görebilirsiniz. Pratik ve ekonomik lüks yaşam olanakları sunan Mersin demonte konteyner modellerimiz yer değiştirme rahatlığı sunar. Yazın deniz kenarında olan evinizi kışın merkeze taşıyabilirsiniz. Mersin’de en çok tercih edilen konteynerden ev modellerimiz işlevsel, estetik tasarımıyla fark yaratan, Akdeniz tarzını yaşatan modern tasarımlardır.

KAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Mersin’de deniz kıyısında lüks bir villaya sahip olmak için villa tarzı ev modellerimize bakabilirsiniz. Karmod olarak Mersin konteyner ev tercihinizi en iyi şekilde yapmanızı sağlıyoruz. Bulunduğunuz yerden lüks konteyner modellerimizi detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Konteyner ev ölçüleri ve diğer özellikleri belirterek bizden yardım isteyebilirsiniz. Seçtiğiniz evi hızlıca istediğiniz yere kurabiliriz. Her şeyiyle hazır lüks bir yaşama adım atabilirsiniz. Tesisat, yalıtım gibi konularla uğraşmanıza gerek kalmaz. Lüks konteynerden ev almanın yolu Karmod dijital çözümlerini keşfetmektir. Online olarak istediğiniz evi web sitemizden sipariş edebilirsiniz. Her zaman uygun fiyatlarla, konforlu, lüks ve rahat bir ev sahibi olabilirsiniz.

Karmod web sitemizde kullanıcılar için her şeyi hızlı, kolay ve güvenilir olarak sunuyoruz. Web sitemizden konteynerden ev modeli seçimi yapabilir hızlıca siparişinizi tamamlayabilirsiniz. İstediğiniz yere kısa sürede gelip bir gün içinde evinizi kurabiliriz. Mersin konteyner ev satın alırken internet üzerinden Karmod güvencesi ve avantajlarını değerlendirebilirsiniz. Size konteyner ev al derken bir dünya markasının kalitesini yaşatma garantisi veriyoruz.

konteyner ev kampanya konteyner ev içi konteyner evler konteyner ev fiyatları konteyner ev planları

En Pratik ve Hızlı Kuruluma Sahip Evler

Türkiye’nin neresinde olursanız olun dağ, ova, deniz kenarı fark etmeksizin bölgeye uyun modern bir konteynerden eve sahip olabilirsiniz. Mersin konteyner ev fiyatları konusunda sağladığımız memnuniyeti nakliye olanaklarında da sağlıyoruz. İstediğiniz Mersin demonte konteyner modellerimizi bulunduğunuz yere en kısa sürede kolay, hızlı, ekonomik ve güvenilir nakliye farkıyla getiriyoruz.