Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

21 m2 1+1 Konteyner Ev

  • Yatak Odası 7,5 m²
  • Salon 9 m²
  • Wc - Duş 2,5 m²
Şu anda 71 misafir bu ürünü inceliyor
Bizi Arayın

Konteyner Evler Kusursuz Tasarımları ile Satışta

Ev satın alma hayali kuran kişiler için fiyat artışları her geçen gün ev almayı imkansızlaştırıyor. Özellikle yeni yapılan konutlarda yüksek fiyatlar, maliyetleri aşması nedeni ile satılamadan boş kalıyor. Konteyner evler, son dönemlerde en çok tercih edilen yapım ve kurulumu ile profesyonel bir çözüm sunan yapılardır. Konteyner evler için belirlenen fiyatlar herkese hitap eden fiyatlar olması nedeni ile her noktada konteyner yapılara rastlamanız mümkündür. Büyükşehirlerde meydana gelen göç dalgaları, sosyal hayatın giderek zorlaşması ve yok olması nedeni ile farklı lokasyonlarda yaşamını devam ettirmek isteyen kişiler kendilerine ait daha minimalist bir yaşam sunuyor.

Konteyner evler, her model ve her metrekareye uygun olarak dizayn edilmesinden dolayı herkesin ihtiyacına göre dizayn edilerek yapılabiliyor. Konteyner evlerin yapım aşamasında herhangi bir inşaat süreci olmamasından dolayı harfiyat ve benzeri çevreyi kirletecek işlevler yapılmıyor. Düz bir zemin üzerine inşa edilerek kullanıma sunulan bu yapılar kısa süre içerisinde montajlanarak sizlere her detayı hazır olarak teslim ediliyor. Yapım sürecinde tamamen sizlerin zevkine uygun tasarımlar ile ön plana çıkan modelleri inşa ettirebileceğiniz bu yapılar ile hayalini kurduğunuz eve kavuşabilirsiniz.

En kaliteli ve uygun fiyatlara Konteyner evler. Müşterilerimizin tercihlerine göre yüksek yalıtımlı birçok özel lüks çatılı konteyner modelleri sunuyoruz. İhtişamlı görünümleri ve ekonomik yanı ile kullanıcılarına avantaj sağlayan konteyner ev farklı model seçenekleri ile sizlere hitap ediyor.

Satılık Konteyner Evler İç Tasarımları ile İstenilen Şekilde Üretiliyor

Satılık konteyner ev satın almak isteyen kişiler iç tasarımının da değiştirilmesini talep ediyor. Farklı tasarımları ve dilerseniz ahşap, mermer gibi detayları satılık konteyner evler iç tasarımları içerisine dahil edebilirsiniz. Konteyner evlerin içerisinde klasik betonarme yapılarda mevcut olan kiriş, kolon ve benzeri noktalar yer almamasından dolayı kendinize özgü bir tasarım yaptırarak her alanın aktif olarak kullanılabileceğiniz şekilde dizayn edebilirsiniz.

 

Konteyner ev yapımında özel programlar kullanılır. Bu programlarda evlerin her detayı profesyonel kişiler tarafından tek tek hazırlanarak sizlere sunulur. Dilerseniz plan ve proje kısmında değişiklik yaptırabilirsiniz.

Konteyner Evler Lüks Tasarımları ile Gönülleri Fethediyor

Konteyner evlerde kullanılan malzemeler lüks malzemelerden oluşturulmakla birlikte dikkat çekici tasarımları ile dikkat çekiyor. Herkese hitap etmeyi başaran konteyner evler sunmuş olduğu avantajlar bir yana fiyat bakımından da oldukça ekonomik bir yapıdır. Bu ekonomik yapılardan faydalanmak ve kendinize ait bir ev inşa ettirmek isterseniz konteyner ev seçeneklerini değerlendirerek yaptırmaya başlayabilirsiniz.

Konteyner evlerdeki al hemen kullan üretim modeli müstakil konut sahibi olmak isteyenler için büyük kolaylık. Türkiye’nin neresine isterseniz yeni evinizin dilediğiniz yere ulaşması için aracın geçeceği yolun bulunması yeterli. Uzun ömürlü kullanımda, yalıtım avantajıyla enerji tasarrufuyla kazandıran üstünlükler için konteyner satışı gerçekleştiren güler yüzlü müşteri temsilcilerimizle dilediğiniz zamanda çekinmeden iletişime geçebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

En Çok İncelenenler