Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Türkiye'nin hangi şehrinde olursanız olun karmod konteyner ev modellerini dilediğiniz zaman kurmaktayız. Satılık ev arıyor ve yatırım yapmak istiyorsanız bunu en doğru şekilde yapmanız önemlidir. Sorun yaşamayacağınız ve uzun yıllar kullanabileceğiniz ev modelleri ise prefabrik ev yapılarıdır. Ev modelleri kullanıcı odaklı olarak hazırlanmış ve tüm ev projeleri buna uygun şekilde çizilmiştir.

Yapımı ise ev planları dışına çıkılmadan kusursuz bir biçimde firmamız tarafından üstlenilmektedir. Daha uygun fiyatlarla satışa sunulan ve sıfır ev sahibi olmanıza olanak tanıyan bu fırsatı uzun yıllardır sektör tecrübesi olan firmamız bizzat sağlamaktadır.

Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Depreme Dayanıklı Konteyner Ev

Artvin Konteyner Ev Fiyatları

Ev fiyatları günden güne yükselirken alıcılar için farklı konseptler ortaya çıkabiliyor. Ev modelleri ve fiyatları için baz alınabilecek bazı temel noktalardan ise bahsetmek zorundayız. Örneğin 2.el ev fiyatları ciddi bir pozisyona ulaşmışken bunun yerine güncel fırsatları değerlendirebilirsiniz. Modern ve hazır ev projelerine 2. el ev yerine yönelmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Çünkü tadilat ihtiyacı yapılarda er ya da geç ortaya çıkacaktır. İkinci el bir ev satın alıp bu maddi yükün altına girmek yerine fiyatları daha makul olan ev tipi konteyner modelleri gibi yapılara yönelebilirsiniz. Üstelik her şey sizin istediğiniz gibi olacağı için ev yorumları içerisinde gördüğünüz memnuniyeti yaşayabilmeniz oldukça mümkün.

Artvin Konteyner Ev Modelleri

KAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Artık 2+1 ya da iki katlı ev yapabilmenin en kolay yolu olarak gözüken çelik konstrüksiyon evlerin yaşam kalitenizi arttırdığı bir dönemde yaşıyoruz. Üstelik bunun nasıl yapılır boyutuyla hiç ilgilenmenize gerek yok. Ev ölçüleri önceden belirlenmiş olan planlı modeller sayesinde hazır bir biçimde size sunuluyor. 21, 35 ve 42 metrekare olmak üzere üç model yer alıyor. Ucuz olan ile pahalı olan arasında ise malzeme kalitesi değil boyut farkı söz konusu oluyor.

İç görünümü için ne tarz bir beklentinizin olduğuna göre modeller arasında seçim yapabiliyorsunuz. Ayrıca ev içi baz alındığında sizin tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyor. Fiyat listesi içerisinde göreceğiniz alternatifler çatılı konteyner fiyatları olarak gözükmektedir. Yine veranda, balkon gibi beklentileriniz için çözümler sağlanabiliyor.

konteyner ev kampanya konteyner ev içi konteyner evler konteyner ev fiyatları konteyner ev planları

En Pratik ve Hızlı Kuruluma Sahip Evler

Bilhassa günümüz tasarımlarına bakıldığında çatılı konteyner ev fiyatları biraz daha makul görünmeye başladı. Dilediğiniz gibi özelleştirebildiğiniz, istediğiniz noktaya kurdurabildiğiniz bu evler tüm kullanıcıları memnun etmeyi başarıyor. Ev yorumları gerek dayanıklılık noktasında gerekse tasarım ve fiyat açısından memnuniyet sağlayabiliyor.

Türkiye'nin hemen her noktasında ve hatta farklı arazi alanlarında bile uygulanabiliyor. Firmamız tarafından nakliyesi ve montaj işlemi kusursuz bir biçimde gerçekleştiriliyor. İstekleriniz arasında bulunan veranda ve benzeri özellikler ister tarlanızda isterseniz şehir merkezi ya da kırsalda alacağınız bahçede yaratılabiliyor. Ev hakkında nasıl yapılır sorusunu sormanıza mahal verilmeden gereken tüm çözümler sağlanabiliyor. Haliyle Konteyner ev Ardahan ilçeleri için de ilk tercihiniz olma potansiyelini her geçen gün arttırıyor.