Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Tek Katlı Çelik Evler

Çelik Ev
Sonra
Çelik Ev
Önce

Sevdikleriniz için en güvenlisi Çelik Evler

Yapıya yüksek güvenlik katan çelik hammadededen üretilen Çelik Evler, Karmod tecrübe ve teknolojisiyle en iyiyi arayanlara özel hazırlanıyor. Dünyanın en gelişmiş yazılım programları kullanılarak konut uzmanlarınca tasarlanan çelik ev modelleri mühendislerce bilgisayar destekli hassas statik hesaplamaları sağlandıktan sonra üretime alınıyor. Karmod avantajlarıyla teknolojik üretimi ve uzman kurulumu sonrası size ve sevdiklerinize güven veren çelik konstrüksiyon ev kullanımınıza sunuluyor.

Neden Çelik ev?

Çelik konstrüksiyon evler yapı güvenliği, yangın dayanımı, yüksek izolasyon, uzun ömür gibi önemli avantajlarıyla ABD ve Avusturalya gibi ülkelerde en yaygın tercih edilen yapı modelidir. Çelik yapı sistemi, bizde son yüzyılda yaygın olarak kullanılan betonarme binalara göre yüzde 60 ila 70 oranında daha hafiftir. Hafif yapı sistemiyle depreme karşı daha fazla dirençli özelliğe sahiptir. Hafif çelik ev sisteminin normal kullanım ömrü en az 150 yıldır. Klasik binalardaki çürüme, korozyon gibi yapı ömrünü oldukça azaltan sorunlar çelik yapı sisteminde tamamen ortadan kaldırılmıştır.

Deprem Dayanımı en yüksek konut modeli Çelik Konstrüksiyon Evler

Esnek kırılgan olmayan mukavemetli çelik yapılar depreme karşı yüksek dayanımıyla deprem ülkelerinde en çok tercih edilmesi gereken yapı modelidir. Çelik hammadde çelik konstrüksiyon evlerin temel yapı sistemini oluşturmaktadır. Hafif çelik yapı sisteminde ana taşıyıcı direklerle beraber duvar blokları, ara kat taşıyıcıları, çatı makas sistemi tamamen çelik malzemeden oluşmaktadır. Geleneksel kullanımdaki betonarme binalara göre yüzde yetmişe varan oranda daha hafif ama yüksek mukavemet özelliğiyle depreme karşı daha fazla direnç kazandırır. Çelik ev daha büyük oranlı depremlerde bile daha güvenli yaşam alanları ile sizi ve sevdiklerinizi korur.

Çelik konstrüksiyon evlerin tamamen çelik malzemeden örgülenen duvar blokları arasına tutuşmaz, yangına katkı sağlamayan mineral yün yangın dayanımı en yüksek malzemeler arasında yer almaktadır.

En verimli enerji kullanımı ve enerji tasarrufu Çelik Evde

Yüksek ısı yalıtım değerleriyle öne çıkan çelik yapı sistemi klasik mantolama yapılmış binalara göre yüzde 40, mantolama bulunmayan evlere göre ise yüzde 60’a varan oranlarda enerji tasarrufu sağlar. Çelik ev tercihi ile kışın ısıtma yazınsa soğutma giderlerinizi fark edilir oranda azaltın, bütçenizde gerçek anlamda enerji tasarrufu sağlayın.

Geleneksel mimariyi moderne en iyi aktaran Çelik ev modelleri

Her insanın içindeki yenilikçi ruh moderm mimarinin göz alıcı ev modellerini ararken aynı zamanda kültürel bağlardan kopmama özlemiyle geleneksel mimariyi de hayal ettiği tasarımda görmeyi arzular. Özel tasarım programlarının sunduğu kolaylıklar ve teknolojinin sağladığı üretilebilirliğin verdiği güvenle çelik ev modellerinde modern mimarinin en estetik tasarımları uzmanlıkla ortaya konuluyor. Modern tasarımlar arasında geleneksel mimarinin girift detaylarını görmek isteyenler; çelik yapı sisteminin sağladığı esnekliğin korkusuzca kullanılarak birbirine son derece uyumlu geleneksel – yenilikçi karma mimari sentezleri çelik ev modellerinin yer aldığı tasarımlarımız arasında kolaylıkla bulabilirler. Karmod ev uzmanlığımızca ortaya koyduğumuz yenilikçi çelik ev modellerimizde beklentilerinize özel ayrıcalıklı ev modelerini siz de hemen fark edeceksiniz.

En iyi Çelik Eve en avantajlı fiyatlarla sahip olun

Yapı güvenliği yüksek depreme dayanımlı ev modeli, enerji tasarrufuyla kazandıran yapı sistemi, yüzyılı aşan kullanım ömrü, modern tasarımlarla beraber geleneksel ve yenilikçi sentezi arayanlara özel çözümleri gibi çok sayıda üstünlüğe sahip bu çelik evlerin fiyatlarını gördüğünüz de avantajlarına çok saşıracaksınız. Yenilikçi teknoloji kullanımıyla israfsız üretim gerçekleştirilen çelik konstrüksiyon ev fiyatları klasik üretimli evlere göre çok daha uygun fiyatlı olduğunu göreceksiniz. Karmod kalite güvencesiyle beğeninize özel üretilen çelik ev modelleri ve fiyatlarını mutlaka inçelemenizi öneririz.

Müstakil Çelik ev sahibi olmak için aylarca beklemeyin

Şehrin en sakin ortamında veya en sevdiğiniz doğa ile içiçe bir mekanda Karmod’un otuza yakın tek katlı çelik ev modellerinden birini beğenin sizi de kısa sürede müstakil ev sahibi yapalım. Geleneksel mimarinin uzun inşa sürelerine göre yüzde 65 ila 75 daha az zamanda sadece bir kaç gün içerisinde çelik eviniz hazır oluyor. Ayrıca kar, yağmur demeden her mevsim inşa edilebiliyor.

En az bakım gerektiren ev

Karmod çelik evde kullanılan çelik malzeme çürüme, korozyon gibi durumlardan koruyan yüksek katmanda galvaniz çinko kaplamasına sahiptir. Çinko çelikle güçlü bir bağ kurarak korozyona karşı önemli bir güvenlik tabakası oluşturur. Bu kaplama çelik açıkta kalsa bile her türlü hava şartlarında çelik metalin ömrünü uzatır. En hassas çelik malzemeden başlayarak duvar kaplamalarından çatı örtüsüne, kapısından penceresine her detayıyla kaliteli malzeme kullanımıyla üretilerek profesyonellerce başka ustalara gerek duyulmadan kurulan Karmod çelik ev uzun yıllar bakım gerektirmeyen özelliğiyle bütçenizin dostudur.

Doğayı %100 koruyan Evler

Doğa çevreci çelik evlerle koruma altında. Karmod %100 dönüştürülebilir çelik malzeme kullanımıyla ürettiği evleriyle sürdürülebilir çevre yönetimine tam destek sağlıyor. Çelik ev modellerimiz uzun ömürlü kullanımıyla kısa sürede dönüşüm ihtiyacı duyan geleneksel konut tiplerine göre doğadaki sınırlı hammadde kullanımını azaltıyor.