Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Ev sahibi olma isteğinizi artan emlak piyasası yüzünden rafa kaldırmış olabilirsiniz. konteyner ev modelleri, Çanakkale'nin ilçelerine kadar uzanan hizmetlerimiz ile sizi bu dertten kurtarabilir. Şirket olarak uzun yıllardır gerek ev gerekse çelik konstrüksiyon alternatif yapılar noktasında hizmet verdik. Halen daha da Türkiye'de satılık ev arayan insanlara hayallerindeki eve ulaşmaları için fırsat sunuyoruz.

Maalesef ki konteyner ev modelleri herkes için uygun olmaktan çıktı. Şimdilerde çok yüksek olması nedeniyle 2.el ev fiyatları ateş pahası olarak tanımlanıyor. Dolayısıyla bu dönemde ev nasıl yapılır diye merak edenler ise soluğu firmamızın sunduğu ev tipi konteyner fiyatları ile üretiğimiz konteyner çözümlerinde buluyor.

Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Depreme Dayanıklı Konteyner Ev

Çanakkale Konteyner Ev Fiyatları

Ev gibi yüksek pahaya sahip alımlarda acele etmek doğru değildir. Profesyonel bir hizmet almak, uzun yıllar kullanmak ve bunu en ucuz fiyatları bularak yapmak önem arz eder. 2 el ev fiyatları bu kadar yükselmişken çok daha makul ücretlere sıfır konteyner ev satın almak herkese cazip geliyor.

Hiçbir tadilat masrafı olmadan onlarca yıl mutlu yaşayacağınız bir eve sahip olmayı istemez misiniz? Size sunduğumuz konteyner ev modelleri ve fiyatları tam olarak bu isteğinizi karşılamak için projelendirildi. Planları modern yapılara uyumlu, ölçüleri ise ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek düzeyde tasarlandı. Projeleri en iyi kalite materyallerle gerçekleştirdiğimiz için Çanakkale gibi rüzgârlı bir bölgede bile verimli bir yalıtım mümkün hale geldi.

Çanakkale Konteyner Ev Modelleri

KAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Artık ev yapımı için maliyetlerin artmış olması da güncel fırsatlara dönmemizi kolaylaştırıyor. İkinci el ev satın almanın çelik konstrüksiyon ev modelleri ile beraber hiçbir esprisinin kalmadığını söylemek mümkün. Tabii ki buna rağmen yüksek fiyatlarla alıcılarını beklemesi muhtemelen alışkanlıklardan kaynaklanıyor.

Oysa içi çok daha güzel yapılmış, dışı iki katlı ev modellerinde villayı andıran bir eve sahip olabilirsiniz. Müstakil olması, bahçesinin olma potansiyeli ve farklı boyut seçenekleri bunu daha da makul kılıyor. 21, 35 ve 42 metrekarelik ölçülerle hazırlanmış üç boyutu isterseniz büyütebiliyor ya da daraltabiliyorsunuz. İç görünümü ile daha önce hiç yaşamadığınız kadar konforlu bir hayatın sizi beklediğini hemen anlayabilirsiniz.

konteyner ev kampanya konteyner ev içi konteyner evler konteyner ev fiyatları konteyner ev planları

En Pratik ve Hızlı Kuruluma Sahip Evler

Çatılı olan ev modelleri gerçekten hem uzun ömürlü olması hem de estetik açıdan çok daha fazla tercih edilmektedir. Ayrıca ev fiyat listesi incelendiğinde de arada çok yüksek meblağların oynamaması tercihlerinizi yönetebilir. Konteyner fiyatları güvencesiyle üretilen yapıların en büyük avantajı olan pratik inşa süreci ise yine sizin kârınıza olacaktır.

Ev yapımı için 1 günlük bir süreç yeterli oluyor. Böylece siparişinizi takiben arsanızı, bahçenizi veya satın aldığınız tarlanızı 2+1 veya daha büyük bir evle donatmak için 24 saate ihtiyaç duyuyorsunuz. Sizin gibi geleneksel betonarme mimariyle yeni nesil çelik konstrüksiyon arasında kalanların ev yorumları kesinlikle göz ardı edilmemelidir. Bu sayede konteyner ev modelleri için Karmod firmasını hemen arayarak bilgi alacağınıza eminiz.