Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Prefabrik Yemekhane Binaları

Sağlıklı Ortamda Yemek Keyfi

Şantiye komplekslerinden okullara, hastanelerden sosyal tesislere uluslararası standartlarda hijyenik ortamlar sunan yemekhane binaları için çözümler üretiyoruz. Prefabrik yemekhane planları arasından projeye göre seçim yapılabilir yada prefabrik ofisinize en uygun projeyi ileterek hazırlanmasını isteyebilirsiniz. Prefabrik yemekhane binaları ses ve ısı izolasyonu açısından yüksek seviyedirler. Yaz ve kış dört mevsim hava şartlarına göre üretilen modüler yemekhane yapılarını kiler, yemek salonu, mutfak gibi bölümleri kullanıcı sayısına göre özel olarak tasarlanmaktadır. Yemekhane yapılarımız işçi şantiyeleri, okullar, hastaneler, sosyal tesisler, askeri yapılar, uluslararası merkezler, devremülk ve kaplıca tesisi gibi bir çok alanda tercih edilmektedir.

Bu kısımda her biri seçkin tasarıma sahip çok sayıda tek katlı veya iki katlı kullanıma hazır konseptli üretimini gerçekleştirdiğimiz prefabrik yemekhane modellerimizi detaylarıyla inceleyebilirsiniz. Prefabrik şantiye yapılarındaki uzmanlığımızla kişi ve personel sayısına göre en çok tercih edilen modellerimizi incelemenize sunduk. Burada değerlendirmenize sunulanların dışında çok sayıda farklı yemekhane planı arşivimizde yer almaktadır.

 Kullanım konforu ve uluslararası standartlar bir arada

Prefabrik yemekhane yapılarımızın tamamı iş sağlığı ve güvenliği standartlarına haiz olup her biri kullanım ergonomisi düşünülerek konforlu yemek salonu ortamlarına özel tasarlandı. İster beyaz yaka ve yönetici yemekhane binalarımız olsun veya işçi yemekhane binalarımız olsun ayırt etmeksizin her birinde aynı konfor kullananları karşılar. Bu yönüyle yeni nesil prefabrik yemekhane binalarımız yoğun iş temposunun arasında nezih bir dinlenme salonu işlevi de görmektedir. Bu değerlendirme bizzat Karmod prefabrik yapılarını kullananlarca ortak görüşleri olarak mutlulukla dillendiriliyor.

 Mutfakta pişen leziz yemekler konforlu salonda mutlulukla tadılıyor

Karmod uzmanlığının ortaya koyduğu yemekhane binalarında sadece sadece lezzeti tadanlar değil o lezzeti ortaya koyanlar da düşünüldü. Çorbadan yemeklere, salatadan çeşit çeşit tatlılara ustalıkla hazırlanan farklı lezzetlerin ortaya çıktığı mekanın da bu lezzette bir katkısının olması gerekir. İşin mutfağında görev alan şeflerden aşçılara, yardımcı personelden temizlik elemanına kadar herkesin mutlulukla çalışacağı ferah ortamlar Karmod prefabrik yemekhane binalarında. Mutfaktaki kiler, soğuk hava depolama alanı, ön hazırlama tezgahları, pişirme alanı, bulaşıkhane gibi hizmet alanlarında aynı konfor bir arada. İşin mutfağında en çok arzu edilen en sağlıklı havalandırma sistemi Karmod yapılarında titizlikle düşünülen ayrıntılar arasında.

 Yorucu bir çalışma mesaisinden sonra şimdi biraz mola. Mola denildiğinde ilk akla gelen tabi ki yemek ve yanında çay. Leziz yemekler pişti şimdi sıra tadına bakmaya geldi. Ağır yorgunluk üzerine ferah bir yemek salonu ne de iyi geldi. Zindelik verdi, huzur verdi, mutluluk verdi, dinlendirdi. Yemek sonrası mesainin kalan kısmına şimdi daha zinde başlanacak ve çalışma verimliliği zirve yapacak. Hayal değil Karmod yemekhane yapılarında yaşanan konforu anlatmaya çalışıyoruz.

 Personel sayınızı belirtin yemekhane yapınızı dert etmeyin

Nerede kullanacağınızı ve kaç kişilik bir yemekhane binasına ihtiyaç duyduğunuzu belirtmeniz yeterli. Karmod uzmanlığımızla projenize ve bütçenize en uygun prefabrik yemekhane yapısını önerelim. Karmod üretim hazırlıkları hemen start alsın siz işinize odaklanın. On kişiden başlayarak binlerce personelin görev aldığı dev projelere varana kadar yemekhane yapıları üretiyoruz. Üstelik dünyanın en hızlı üretim ve kurulum hızına sahip prefabrik yapı sistemiyle.

 Sizi dinliyoruz, ihtiyacınızı anlıyoruz ve projeniz için en uygun yapı model ve planını öneriyoruz. Projenizi onaylamanızla birlikte Karmod üretimi başlıyor. Her biri alanında uzman tasarımcılarca hazırlanan yemekhane projesi bilgisayar özel yazılım program destekli yeni nesil prefabrik yapı sistemiyle modern tesislerde üretilmeye başlanıyor. Kaynaksız üretim teknolojisi kullanılarak vidalı demonte sistemle hazırlanan yemekhane yapıları dökme yük tabir edilen nakliye sistemiyle kurulum sahasına sevk ediliyor. Yapıda kullanılan duvar panel blokları ve çatı makaslarıyla beraber çatı örtüleri modern hatta hazırlanırken diğer taraftan da yemekhane binasının kapı ve pencereleri, havalandırma sistemleri, elektrik tesisat ekipmanları ve armatürleri, sıhhi ve atık su tesisatları ile armatürleri, boyaları gibi tüm malzemeler hazırlanarak aynı araçla naklediliyor. Demonte yapının sahaya ulaştığı anda uzman kurulum ekiplerimiz de sekronize bir planlamayla oraya hazır bulunuyor. Uzman ekip çalışmasıyla duvardan çatı makaslarına, çatı örtüsünden kapı ve pencerelere, elektrik ve su tesisatlarına kadar proje dahilindeki tüm montaj işlemleri mümkün olan en hızlı kurulum sürecinde tamamlanıyor. Son aşamada prefabrik yemekhane binasının iç ve dış boyama işçiliği de boya ekibimizce gerçekleştirilerek devasa büyüklükteki yapı en hızlı şekilde kullanıma hazır olarak teslim ediliyor.