Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Satılık ev almak için harekete geçtiğinizde göreceğiniz ev fiyatları bütçenizi bir hayli zorlayabilir. Hatta Konteyner ev Edirne bölgesinde hızlı yükselişini sürdürürken bunun genel sebebini fiyatlara bağlayabiliriz. Genel olarak ülkede yaşanan emlak piyasası yükselişi 2.el ev fiyatları içinde ciddi artışlara sebep oldu.

Gelişim gösteren şehirlerde ise hem kiralama hem de satılık opsiyonu için 2 el evler bile ateş pahası oldu. Konteyner ev hem modern olmasından dolayı hem de daha konforlu ve sağlıklı bir yaşam alanı olduğu kanıtlandığından ötürü ilk tercih olabiliyor. Firmamız Türkiye genelinde binlerce kişiye, yüzlerce noktaya konteyner ev modelleri projeleri sunabiliyor.

Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Depreme Dayanıklı Konteyner Ev

Edirne Konteyner Ev Fiyatları

Emlak sektöründe gözlemlenen bu rakamlar herkesin daha uygun fiyatlar aramaya başlamasına sebep oldu. Fakat ikinci el ev piyasasında bu durum pek mümkün görünmüyor. İnsanlar tam bu noktada daha avantajlı olacakları bir alanı keşfediyor. Çünkü sıfır olması sebebiyle hazır ev olarak konteyner fiyatları ile üretilen modelleri tercih etmek artı bir kazanca dönüşüyor.

En basit şekilde ev fiyat listesi ile standart olarak satılık olan ikinci el evler kıyaslandığında arada neredeyse iki katı bir tutar oynuyor. Bir bakıma yarı fiyatına yakın bir meblağ karşılığında hiç kullanılmamış sıfır eviniz oluyor. Ev tipi konteyner tasarımlarında çatılı olan modellerin artması ile birlikte daha fazla kişinin ilgisini çekmeye başladığını da söylemek gerekiyor.

Edirne Konteyner Ev Modelleri

KAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Eğer ev yapımı konusunda bir projeniz varsa bunu daha ucuz fiyatlara daha kaliteli bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Ev modelleri ve fiyatları tabii ki sizin taleplerinize bağlı olarak farklı limitlere yükselebilir. Fakat 21 metrekare bir ucuz konteyner fiyatları ile üretilen bir konteyner eve bile sahip olma özgürlüğünüz var. Yani ölçüleri, tasarımı ve içi tam anlamıyla size özel şekilde tasarlanacak diyebiliriz.

Firmamızın 21 metrekare olan model dışında 35 ve 42 olarak iki ayrı model daha sunduğunu hatırlatmalıyız. Metrekare yeterli gelmediğinde ise planları revize ederek ek modüller dahil edilebiliyor. İç görünümü için de dilediğiniz değişikliği uygulatabiliyorsunuz. Buna evin oda konumları bile dahil edilebiliyor.

 

konteyner ev kampanya konteyner ev içi konteyner evler konteyner ev fiyatları konteyner ev planları

En Pratik ve Hızlı Kuruluma Sahip Evler

Çoğunlukla şehir merkezinde bir arsaya sahip olanlar ya da şehre yakın konumda bahçe veya tarla alanlar ev nasıl yapılır diye merak edebilir. Bu kapsamda betonarme tercih etmeniz hem maddi olarak hem de geleceğe yönelik yatırım olarak zarara uğramanıza olanak tanıyabilir. Çünkü artık 2+1 ev tasarımları konteyner ev modelleri için bir standarda dönüştü.

Hatta daha büyük evler için ya da aynı metrekareler için dubleks yani iki katlı ev modelleri bulabiliyorsunuz. Bu tamamıyla sizin keyfinize göre seçim yapabilmenizi sağlıyor. Kendinizi rahat hissedebileceğiniz, gerçekten isteklerinizi karşılayabilecek ve ucuz fiyatları ile memnun edecek ev modellerine Konteyner ev modelleri için firmamızı arayarak hemen ulaşabilirsiniz. Bundan sonraki hayatınızı yeni yuvanızda geçirmek için nakliye sonrası 1 günlük montaj süresi yeterli olacaktır.