Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

WC Duş Konteyner

Tuvalet & Duş Konteyneri

WC Duş Konteyner yapılarımız kullanıma hazır sunumuyla çok sayıda ihtiyaç alanına pratik çözüm getiriyor. Karmod’a özgü yeni nesil sistemle üretilen konteyner WC işçi şantiye kamp yapı grubu en çok tercih edildiği yerler arasında. Park ve bahçeler, camiler, spor tesisleri, alışveriş merkezleri, restoranlar, benzin istasyonları, halı sahalar konteyner tuvalet ürününün kullanıldığı diğer alanlar. Uzun ömürlü mobil tuvalet çözüm üstünlüğüyle zorlu şantiye kamplarında en iyi dayanım performansına sahip. Maden ocağı şantiyeleri, yol ve baraj yapım şantiyeleri, enerji üretim şantiyeleri gibi zorlu sahalarda özellikle tercih ediliyor. Hazır konsept vinç yardımıyla araca yüklenerek transfer edilebilir özelliğiyle WC konteyner projeden projeye taşınarak yıllarca kullanılabiliyor. Dayanımı, hazır pratik çözümü ve ekonomik konteyner tuvalet fiyatları cazibesini kaybetmeden sürdürüyor.

Her biri kullanım ergonomisiyle öne çıkan 2’li üniteden 7’li üniteye WC duş konteyner Karmod uzmanlığıyla üretilerek kullanıma hazır sevk ediliyor. Üniteler müşteri tercihlerine göre WC veya duş planında hazırlanabiliyor. Standart veya özel tasarım her plan tuvalet konteyner yapıya özgü projelendirilmiştir. Elektrik ve su tesisatları proje dahilinde uygulaması Karmod tesislerinde gerçekleştirilerek kalite kontrol denetiminden geçirilmektedir. Elektrik tesisatında tam yangın güvenliği esas alınmış olup en iyi malzeme seçimi ve uygulama kontrolleriyle riskler ortadan kaldırılmıştır. Tam güvenlik için bağlantılarda bant kullanımı gibi güvensiz uygulamalar geride bırakılarak özel klipsler kullanılmaktadır. Kablo kalınlığı ve sigorta seçiminde yapının kullanımda ihtiyaç duyacağı maksimum akım dikkate alınmış olup olası risklerin önü kesilmiştir. Tesisat sıva üstü uygulama ile görünüm estetiği dikkate alınarak uygulanmaktadır. Atık ve sıhhi tesisat uygulamaları da proje esasında ilerletilmektedir. Konteyner WC klozet ve yer taşı, duş teknesi üniteleri, lavabolarla birlikte musluk ve bataryalar kullanıma hazır en iyi işçilikle montajlanmıştır. Konteyner tuvalet banyo yapılarımızın sızdırmazlık testleri yapılarak sevke hazır hale getirilmektedir. Elektrik ve su tesisatlarını devreye almanız için konteyner tuvalet yapı dışına kadar çıkartılan bağlantıları ana şebeke hattıyla buluşturmanız yeterli.

wc duş konteyner

WC Duş Konteyner Modelleri

Karmod’un yeni nesil üretim teknolojisiyle kullanıma hazır üretilen WC Duş konteyner modelleri ikili üniteden 7’li üniteye kadar standart planlara sahiptir. En küçük ünite ikili planda 230x230 tuvalet modelidir. 300x700 tuvalet konteyner modeli yedili ünite yapısıyla sosyal tesisler ve işçi şantiyelerinde en çok tercih edilen modeldir. Yapı içerisinde 7 ayrı ünite bulunmaktadır. Karmod portatif tuvalet modelleri tamamında olduğu gibi bu planda da kullanım ergonomisi dikkate alınmıştır. Standart planda yapı içerisine uzun cephe sol kısımda yer alan ana kapıdan girilmektedir. Birleşimli şantiye yapı grubunda ise yedili ünitedeki yapının girişi dar cepheden yapılarak koridora bağlantılanmıştır. Giriş ön bölümde uzunlamasına giden koridorda dört ayrı el yıkama lavabosu yer alır. Her lavabo için sıvı sabunluk dispenseri ve ayna standart olarak montajlanmaktadır. Koridorun tam ortasında boydan boya damlayan suların uzaklaştırılması ve hijyen kolaylığı için mazgallı kanal tasarlanmıştır. Bu mazgal sayesinde yapı zemini her zaman kuru kalmakta ve kolayca temizlenebilmektedir. Zeminde ürüne özgü kalınlıkta darbe dayanımlı özel muşamba sergi uygulamasıyla konteynere yer kaynaklı sızdırmazlık sağlanmıştır. Yapının arka bölümünde 7 ayrı wc duş konteyner ünitesi koridor boyunca uzanır. Üniteler içerisinde istenilen sayıda tuvalet veya duş kabini uygulaması gerçekleştirilmektedir. Tuvaletlerde alaturka yer taşı veya alafranga klozet ünitesi yine tercihe göre kullanılmaktadır. Duş teknesi de müşteri tercih sayısına göre yerleştirilmektedir. Her ünite içerisinde taharet musluğuyla beraber tuvalet kağıtlığı, rezervuar yer almaktadır. Ünitelerin arka üst kısımlarındaki özel havalandırma menfezi ile kullanım ergonomisi yükseltilmiştir.

Karmod konteyner tuvalet yapı planları ünite özelliğine göre konteyner, WC ve Duş kelimelerinin baş harflerine göre kısa kodla isimlendirilmiştir. Tamamı tuvalet kabinlerinden oluşuyorsa WC, karma üniteli ise KWD, sadece duşlu ünite ise KD gibi kısa kodlamalarla isimlendirilmiştir. Ünitelerde müşteri tercihlerine göre klozet, yer taşı, duş, pisuar üniteleri kullanılmaktadır.

Tuvalet konteyner modellerinde standart üretimli en düşük ölçü 230x230 ikili ünitedir. Bu modelde ana kapıdan içeri girildiğinde lavabo alanı ve iki ayrı üniteye girin kapılar yer alır. İkili ünite klozet, yer taşı veya duş tercihi yine size özel. Aynı ikili ünite 230x300 modelde de sunuluyor. Bu model küçük ölçüsüyle seyyar tuvalet adıyla da isimlendirilmektedir. Bu modelin farkı dış ana giriş kapısının iki ayrı kapı olması. Park ve bahçelerle küçük üretim tesislerinde bay ve bayan tuvaleti olarak tercih edilmektedir. 230x400 konteyner wc 4 üniteli, 230x500 5 üniteli, 230x600 model ise 6 üniteli tuvalet ve wc çözümü sunmaktadır.

Wc Duş Konteyner Fiyatı

Standart planlarıyla kullanıma hazır üretim WC Duş konteyner fiyatı için önemli bir avantaj. Bu kalitede ve uzun ömür kullanımında bir yapıyı klasik yöntemlerle yaptırmak isteseniz ciddi bütçeler ayırmak durumunda kalacaksınız. Örneğin betonarme yöntemiyle yaptırmış olsanız mimari proje ve ruhsatla beraber çok sayıda uygulama için malzeme temininde bulunmanız gerekecek. Zemin betonu, duvar örme, çatı, elektrik ve su tesisatı, fayans gibi uygulamaların malzemeleri maliyetleri yükseltecek. Bunun üzerine bu uygulamaların her birine ayrı bir usta ayarlayıp organize etmeniz lazım. Günlerce süren inşaat çalışmaları da ayrı sorun. Her bir ustaya ödeyeceğiniz maliyetleri topladığınızda WC Duş konteyner fiyatı hazır konseptiyle çok cazip kaldığını hemen fark edersiniz.

Hazır Tuvalet

Hazır konseptiyle inşa süreçlerini ortadan kaldıran konteyner wc yapıları modern üretim sistemiyle en avantajlı fiyatlara sahip. Karmod uzmanlığıyla üretilen yeni nesil yapılar özel planlara sahip. Üretim hiç israfı olmadan tam malzeme kullanımıyla gerçekleştiriliyor. Duvar ve çatı sandviç panelleri, kapı ve menfezler, üniteler her biri malzeme açısından üretim standardına sahip. Yüksek kalite ve yeni tasarım tedariklerden seçilen vitrifiye malzemeleri doğrudan çok adette satın alındığından maliyetler geri çekilebiliyor. Duvardan çatıya, elektrikten su tesisatlarına, zemin sızdırmazlık uygulamalarına tüm işçilikler üretim bandında aynı ekipçe gerçekleştiriliyor. Karmod uzmanlığında üretim, kaliteli malzemelerin israf edilmeden kullanımı, uygun tedarik ve işçilik uygulamaları birleşince WC Duş konteyner fiyatı bütçelere tasarruf olarak yansıyor. Yeni nesil Karmod hazır yapılarını tercih ederek konteyner tuvalet fiyatları avantajlarını yakalayın. Yapınızı geldiği gün şebekeye bağlayarak hemen hizmete alarak sorunları geride bırakın.

Pratik kullanımda çok sayıda hazır tuvalet modern fabrika tesislerinde yeni nesil teknolojilerle üretiliyor. Tuvalet veya duş ünitelerinin tamamı kullanıma hazır üretimli. Fabrika üretimi sonrası kolay taşınabilir konteyner modeliyle istenilen yere araçla sevk ediliyor.

Neden Karmod WC Duş Konteyneri Tercih Etmelisiniz?

Yeni nesil sistemle kullanıma hazır modelde üretilen Karmod uzun ömürlü yapıları tercih etmeniz için çok sayıda neden var. Yangın güvenliğinde elektrik tesisatı, projeli sıhhi ve atık su tesisat sistemi gibi çok sayıda üstünlük Karmod WC Duş konteyneri yapılarında. Karmod konteynerin her detayında kalite üstünlüklerini ve kullanım ergonomisini hemen hissedeceksiniz. Karmod yeni nesil yapıların elektrik, sıhhi ve atık su tesisat sistemleri her modele özel projelendirilerek üretilmektedir. Konteyner tuvalet modellerindeki sıhhi ve atık su tesisatları bu proje dahilinde uygulanmakta olup kullanım aşamasında ortaya çıkabilecek olası hatalara geçit verilmemiştir. Tesisat borularında Türkiye’nin en kaliteli markası kullanılmış olup tesisat sonrası sızdırmazlık testleri yapılarak kalite kontrol aşamasından geçirilmektedir. Konteyner tuvalet ürünlerimizin vitrifiye malzemeleriyle birlikte batarya musluk gibi armatürlerinde de yeni tasarım ve kalite belgeli üretimler özellikle tercih edilmiştir. Projeli uygulamanın verdiği avantajla en iyi kullanım ergonomisi konteyner tuvalet banyo modellerine kazandırılmıştır.

konteyner wc

Konteyner wc yapılarıyla yangın güvenliği açısından da sorunsuz bir ürün ortaya konulmuştur. Tüm Karmod yeni nesil ürünlerinde olduğu gibi konteyner tuvalet yapılarında da elektrik kaynaklı yangın güvenliği tedbirleri en iyi şekilde alınmıştır. Kullanıma hazır yapılarda elektrik sistemi projelendirilmiş olup tesisatta kullanılan kablolar, güvenli bağlantı klipsleri (kablolamalarda asla bant kullanılmaz), anahtar ve prizler, aydınlatma armatürleri, sigorta sisteminde kalite belgeli üretimler tam yangın güvenliği için tercih edilmiştir.

Kullanıma hazır, uzun ömürlü, kullanım ergonomisiyle konforlu Karmod konteyner WC alarak en iyisini seçin, kaliteyi şansa bırakmayın.