Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

konteyner ev fiyatları ve malzeme kalitesi ile fark yaratan firma olarak bölgenin coğrafi ve iklimsel koşullarına uygun konforlu yaşam olanakları sunuyoruz. Şanlıurfa konteyner modellerimizi şehrin tamamı ova yapısına sahip arazi koşullarına uyun olarak tasarlıyoruz. %98’i tarıma elverişli alanlardan oluşan Urfa’da tarımsal arazilerde konteynerden evlerimiz alternatif yaşam alanları oluşturur. Türkiye’nin en sıcak ili olan Şanlıurfa’da temmuz ayında sıcaklıklar 40 derecenin üzerine çıkabilir. Çelik malzeme kalitesini yüksek izolasyon donanımıyla birleştirdiğimiz Şanlıurfa konteyner ev modellerimiz en sıcak ünlerde bile yaşam alanında serin kalmanızı sağlar.

Yılın 25 günü bu şehirde sıcaklıklar 0 derecenin altında olur. En soğuk günlerde Karmod teknolojisinin farkını konteyner evinizde sıcak ve konforlu olarak yaşayabiliriz. Şanlıurfa’nın topraklarının %60’ı ekili dikili alanlardan meydana gelir. Urfa’da ekili dikili alanı olanların bu alanlarda ihtiyaç duyduğu ekonomik ve pratik ev olanaklarını evlerimizle sağlıyoruz. Şanlıurfa Halfeti ilçesinde su seviyesinin yükselmesiyle yeni yaşam alanlarına ihtiyaç duyulurken Karmod yeni yaşam alanları için ekonomik konteyner çeşitleri sundu. Şanlıurfa Karaköprü ilçesinde mesire yeri keyfini yaşatan villa tarzı konteynerden yapılan evlerimize rastlayabilirsiniz. Şanlıurfa Birecik ilçesinde Fırat nehri kıyısında konteynerden konforlu ve dayanıklı evlerimizi görebilirsiniz. Urfa’da yeni yaşam alanları yaratan konforlu, modern, kullanışlı evlerimiz az maliyetle ev sahibi olma şansı sunuyor. Karmod olarak dünyanın dört bir yanında yerli üretim konteyner kalitemizin adını duyurmaya devam ediyoruz. Ülkemizin doğusundan batısına her yerinde konteynerden evlerimiz modern yerleşim alternatifleri yaratıyor. Estetik ve işlevsel tasarımlarıyla fark yaratan yüksek kalitede izolasyon özelliklerine sahip konteyner modellerimizi web sitemizden görsellere bakarak ve teknik açıklamaları okuyarak detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Depreme Dayanıklı Konteyner Ev

Şanlıurfa Konteyner Ev Fiyatları

Şanlıurfa’da su kaynakları yeryüzü şekillerini etkilerken birçok coğrafi alanda konutlar başka yere taşınıyor. Şanlıurfa konteyner ev modellerimizi tercih edenler Karmod’un dünya markası kalite standartlarını yaşıyor. En zorlu arazi ve iklim koşullarında bile konforlu ev hayatını yaşamak isteyenlerin hayallerini ışık hızıyla gerçekleştiriyoruz. Şanlıurfa’da bazı bölgelerde betonarme evlerin yıkılma, zarar görme olasılığı çok yüksek. Bu nedenle her şeye dayanıklı, konforlu ve modern Karmod konteyner evler tercih ediliyor. Şanlıurfa konteyner ev fiyatları oldukça uygun olan firmamızdan hizmet alarak kaliteyi ekonomik fiyatla yaşanabiliyor. Karmod üretim, nakliye, kurulum ve satış sonrası destek hizmetlerinde yüksek kalite standartlarını yaşatıyor. Üretimde kendi gelişmiş teknolojilerimizi kullanıyoruz. Sağlıklı, ekolojik ve dönüştürülebilir ve dayanıklı konteynerden imal edilen evler üretiyoruz. Şanlıurfa konteyner ev modellerimizi yüksek kaliteyle üretiyor uygun fiyata sunuyor ve hızlı şekilde istediğiniz yere kuruyoruz.

Şanlıurfa’da en çok tercih edilen konteyner çeşitleri arasında yüksek sıcaklıkta klima konforu yaratan konteyner modellerimiz öne çıkar. Oldukça popüler olan bahçe stilli konteyner modellerimiz tarım arazilerinde evi olsun isteyen toprak sahiplerinin tercihidir. Geniş düzlüklerde, güneşin yakı sıcağının direk etkisi altında kalsa da yalıtım kalitesi yüksek konteynerden imal edilen ev modellerimiz yaşam alanını serin ve konforlu yapar. Urfa’nın kırsal alanlarında tercih edilen konteyner ev çeşitleri arasında iki katlı geniş aileye uygun evler de bulunur. Ayrı girişleri olan iki katlı konteyner modellerimiz kullanım açısından rahatlık sağlar. Urfa merkezde camekan cepheli ev modelimiz çok tercih edilir. Bu camekân cepheli şık tasarım Fırat nehri kıyılarında da tercih edilen bir modeldir. Konteyner ev ölçüleri daha küçük olan konforlu ve minimal 42 m2 standart modellerimizi Urfa’nın her yerinde görebilirsiniz.

Şanlıurfa Konteyner Ev Modelleri

KAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Konteynerden konforlu bir ev alırken dışarıdan estetik mimarisi ile büyüleyen çeride her mevsim konforu yaşatan lüks evlerimizi tercih edebilirsiniz. Karmod olarak web sitemiz üzerinden kolay model inceleme, seçim yapma ve sipariş tamamlama olanakları sunuyoruz. Lüks konforu yaşatan Şanlıurfa konteyner ev modellerimizi web sitemizden detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz modeli anında sipariş ederek kısa sürede istediğiniz yere gelmesini sağlayabilirsiniz. Sitemizden iletişim formu doldurarak nasıl bir ev projesi istediğinizi de bizimle paylaşabilirsiniz.

Kolay kurulum, pratik lüks hayat olanakları sunan Şanlıurfa demonte konteyner modellerimizi web sitemizden hızlı, kolay ve güvenilir şekilde sipariş edebilirsiniz. Beğendiğiniz evi internetten konteyner ev al kolaylığı ile çok uygun fiyata alabilirsiniz. Lüks ve konforlu konteynerden bir ev alırken Karmod güvencesi ve avantajlarından yararlanabilirsiniz. Karmod online konteyner siparişlerinizde dünya standartlarında kaliteyi ve güvenilir online sipariş deneyimini garanti eder.

konteyner ev kampanya konteyner ev içi konteyner evler konteyner ev fiyatları konteyner ev planları

Türkiye’nin Her Yerine Kolay Ekonomik Nakliye İmkânı

Nakliyede dünyada bir ilki gerçekleştiriyor konteynerden evlere özel sevkiyat sistemi sunuyoruz. Şanlıurfa demonte konteyner ihtiyaçlarınızda her zaman uygun fiyat ve kalite garantisi ile yanınızda yer alıyoruz. Pratik ev hızlı kurulum hizmetimizle bir gün içinde yaşamaya başlayabileceğiniz konforu size getiriyoruz. Bulunduğunuz yer yüksek tepede ya da kırsal alanlarda olabilir. Hiç fark etmez. Karmod her yere istediğiniz standartlarda az maliyetle konforlu bir yaşam alanı kurmanızı sağlar.