Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Sandviç Panel Konteyner

Yenilik, uzmanlık ve hayal gücüyle oluşan Yeni Nesil Konteyner sistemi

1986 yılından bugüne tecrübemizi, uzmanlığımızı, iş zekamızı ve en önemlisi yeniliğe açılan hayal gücümüzü ortaya koyduk Konteyner yapılara Yeni Nesil Konteyner sistemini kazandırdık. Karmod Yeni Nesil Konteyner kaynaksız vidalı üretim teknolojisi, duvardan çatıya tamamen sandviç panel kullanımı, sızdırmaz çatı kenet sistemi, uzun yıllar yıpranmaya otomotiv boya teknolojisi, özel tam kapamalı panel kapısı, pvc çift camlı pencereleri, zemin sarsıntılarını önleyen ekstra yer profil destek uygulamaları ve hızlı kurulum gibi öne çıkan avantajlarıyla benzerlerinden çok üstün.

Sandviç Panel Konteyner Modellerimiz

Sandviç Panel Konteyner Fiyatları

Karmod Ar-Ge’sinde geliştirilip üretilen sandviç panel konteyner fiyatları sadece satın alırken değil kullandıkça da kazandırıyor. Yeni nesil üretim sistemine sahip Karmod konteyner duvardan çatıya sandviç panel kullanımıyla üretiliyor. Bu üstünlüğüyle enerji sarfiyatından yüzde 60’a varan tasarrufla kazandırıyor. Yüksek galvaniz kaplı çelik metalleri otomotiv sanayinde kullanılan özel boyama teknolojisiyle uzun ömürlü benzersiz kalitede üretiliyor. Enerji tasarrufundan uzun ömürlü kullanıma sandviç panel konteyner fiyatları her zaman kazandırıyor. Ergonominin sağladığı yüksek konfor, nesilden nesile aktarılan mutluluğu Karmod sandviç panel konteyner fiyatları ile sürekli yaşayın.

Kaynaksız teknoloji tam güvenli ve uzun ömürlü sistem

Karmod Yeni Nesil Sandviç Panel Konteynerin üretim sisteminde kullanılan alt ve üst şase ile köşe dikmeleri başta olmak üzere tüm metal aksamlarında somun – cıvatalı bağlantılar kullanılarak kaynak kullanımı ortadan kaldırılmıştır. Yeni sistemle konteyner yapılar tam güvenli ve uzun ömürlü kullanım standardına yükseltilmiştir.

Metal akşamların tamamında yüksek galvaniz kaplamalı paslanma ve çürümeye son veren metal sac kullanılmaktadır. Metal akşamların tamamı otomotiv sanayinde kullanılan teknoloji ile aynı özelliklere sahip özel fırın boyama ünitelerinde boyanmakta olup konteynere uzun yıllar ilk günkü canlılığını muhafaza edecek kaliteyi kazandırmıştır. 

KARMOD DEMONTE KONTEYNER TANITIM VİDEOSU

Bir bakışta Karmod yeni nesil sandviç panel konteyner üstünlükleri

 • Sandwich panel sistemle yüksek ısı ve ses izolasyonu,
 • Çatı ve duvar panellerinin tamamında sandwich panel kullanımı,
 • 5 cm duvar kalınlığı ve 12,5 cm çatı kalınlığı ile yüksek izolasyon,
 • Gizli ara taşıyıcılar,
 • Kaynaksız cıvatalı ve vidalı sistemle üretim,
 • Kısa sürede yerinde kurulum avantajı,
 • Boyanan kısımlarda otomotiv sektöründe kullanılan uzun süre dayanımlı fırın boya sistemi,
 • Sıva üzeri kablo kanallı elektrik tesisatı,
 • Sac kapı ve pvc pencereler,
 • Kısa sürede üretim avantajı,
 • Tüm aksamda paslanmaz galvanizli çelik kullanımı

prefabrik konteyner

Yaşam konteyner yapılarında enerji tasarrufunu zirveye çıkaran sandviç panel sistemi Karmod Yeni Nesil’de

Yeni Nesil yaşam konteyner yapılarımızın duvar ve çatı panellerinin tamamı yüksek yalıtımlı sandviç panel sistemine sahip olup tüm yapı grupları dikkate alındığında sandviç panel konteyner sağladığı enerji tasarrufuyla öne çıkmaktadır. Bu yeni konteynerin duvar sisteminde 50 mm kalınlıkta sandviç panel kullanılmıştır. Çatı sisteminde kullanılan 125 mm kalınlıktaki sandviç panel uygulamasıyla konteyner yapıya benzersiz özellik kazandırılmıştır. Sandviç paneller özel fırın boyalı levhalar arasına yüksek dansite yoğunluğunda yalıtım malzemesi kullanılarak hazırlanmıştır. Aynı uygulama seçme süresi tercihlerle taş yünü kullanılarak hazırlanarak konteyner yapıya tam yangın güvenliği getirilmektedir.

Yeni Nesil Konteynerin çatı panelleri özel çözümlenmiş kenet uygulamasıyla birbirine birleştirilmekte olup bu sistemle yapıya tam sızdırmazlık kazandırılmıştır. Böylece özellikle zorlu şantiye konteyner kullanımlarında sıklıkla karşılaşılmakta olan çatı su almalarına yeni nesilde tamamen son verilerek yapı konforlu kullanıma kavuşturulmuştur.

Karmod Yeni Nesil Konteyner yapıların kapısında özel üretim sac panel kapı sistemi kullanılarak yapı şantiye konteyner kullanımı düşünüldüğünde iş güvenliği kriterlerine tam uyumlu hale getirilmiştir. Bu özel kapı ile tam kapama sağlanmış olup konteynerin kullanım aşamalarında toz, toprak, ses, yağmur suyu gibi olumsuzlukların bu yolla yapı içerisine girmesi tamamen engellenmiştir.

Pencere sisteminde çift cam kullanımına sahip birinci kalite PVC pencere sistemi tercih edilmiştir. Pencereyle ilgili bir önemli detay da kanat açılımlarında kullanılan kilitte tam boy ispanyolet kilit sistemi özellikle tercih edilmiş olup bu sistem kapıda olduğu gibi hava sirkülasyonuyla tozun, yağmur suyunun konteyner yapıya girişini tamamen kapatmıştır.

Yeni Nesil şantiye konteyner yapının zemininde benzerlerine göre daha sık aralıkta profil kullanımıyla yapı içerisindeki hareketlerdeki sarsıntılar bertaraf edilmiştir.

Sandviç panel konteyner yapılarımızda kullanılan Tamamen vidalı ve geçmeli üretim sistemiyle 21 metrekareden binlerce metrekarelere varan yapılar çok kısa sürelerde kurulum yapılarak kullanıma hazır halde teslim edilebilmektedir. Bu sistem özellikle şantiye mobilizasyon projelerinde tercih edilen inşaat konteyner kurulumlarını oldukça hızlı ve seri hale getirmektedir. Örneğin 1000 kişinin yaşayacağı şantiye konteyner yatakhane ve yemekhane yapıları sahada bir kaç gün içerisinde kolaylıkla kurulum yapılarak kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Üstün özellikleriyle yeni nesil sandviç panel ofis ve yaşam konteynerleri Karmod güvencesiyle üretilerek kullanımınıza sunuluyor. 50 mm sandviç panel duvar ile 125 mm sandviç çatı panelleriyle yüksek ısı ve ses izolasyonu sandviç panel konteynerde. Karmod yeni nesil üstünlükleri ve kalitesiyle 300 cm x 700 cm ve 230 cm x 600 cm ölçülerinde Dünyanın en çok tercih ettiği sandviç panel konteyner markası olmuştur. Yeni nesil konteyner teknolojisi ile üretilen Karmod standart konteynerler izolasyonu, dayanımı ve malzeme kalitesi gibi birçok avantajıyla benzerlerinden üstün özelliklere sahiptir. Kullandıkça uzun yıllar kazandıran ekonomik konteyner fiyatlarıyla kolayca sahip olabilirisiniz. Büyük inşaat, toplu konut projelerinden havaalanı baraj, petrol ve doğalgaz arama projelerine, altyapı projelerine, köprü, otoyol projelerinden sosyal tesislere, şantiye ve kamplarda çeşitli amaçlar için çok sayıda büyük projede Karmod konteyner kullanılmaktadır.

Avantajlarıyla Yeni Nesil Konteyner Sistemleri

Karmod yeni nesil yapılar benzerlerine göre çok sayıda öne çıkan üstünlüğe sahip. Yeni nesil üretimde geleneksel kaynak uygulaması geride bırakıldı. Konteyner tamamıyla cıvata somun kullanımı ve geçmeli sistemle üretiliyor. Tam deprem güvenliğinde uzun yıllar güvenle kullanılıyor. Tamamıyla sandviç panel duvar ve çatı sistemi tercihiyle en iyi iklimlendirme performansına sahip. En az enerji harcamasıyla gider faturalarını azaltarak bütçelere kazandırıyor. Karmod yeni nesil konteyner sistemleri çok sayıda öne çıkan avantajıyla size de kazandıracak.

Sandviç Panel Konteyner Modellerimiz

Karmod, yüksek konfor ve kullanım ergonomisine sahip ofis ve yaşam Konteyner modellerini sunar...

3x7 mt. Ölçülerinde 20’ye yakın ergonomik tasarımlı planda üretilen birleşimli ve çok katlı pratik kurulumuyla nakliye kolaylığı sağlayan konteynerlerimiz büyük inşaat ve altyapı projelerinin şantiyelerde, yönetici ofisi, konteyner ev, satış ofisi, yatakhane, yemekhane, wc duş ünitesi gibi çok sayıda farklı kullanım alanları yer almaktadır.