Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Yeni nesil uzun ömürlü yapı teknolojisi ile hazırlanıp üretilen Konteyner Antalya iklim özellikleri dikkate alındığında en ideal yapı modelleri arasında yer alıyor. Duvardan çatıya kadar sandviç panel sistemde üretilen Karmod yeni nesil sıcakta ve soğukta kolay iklimlendirme özelliğine sahip olmakla birlikte, kaynaksız vidalı ve geçmeli sistem üretim teknolojisi kullanılmaktadır. Bu durum ürünün nakliyesinden tekrar defalarca kurulumuna kadar çok sayıda önemli avantaj sunuyor.

Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Depreme Dayanıklı Konteyner Ev

Yeni Yaşam Alanları: Konteyner Evler (Antalya)

Kalitesi ile ihtiyacınız olan yaşam alanlarını %100 müşteri memnuniyeti ile sizlere sunan firmamız, bünyesinde yer alan uzman ve deneyimli kadro ile üstün kalitede tasarımlar oluşturur. Bu sayede eviniz çok daha pratik ve kullanışlı hale gelirken, aynı zamanda konforlu ve keyifli bir kullanım imkânı sağlar. Günümüz şartlarında oldukça zorlu ve zahmetli bir süreç olan ev sahibi olma durumu, firmamızın tasarladığı ve monte ettiği konteyner ev modelleri ile çok daha kolay olur. Betonarme gibi geleneksel yapılara oranla çok daha pratik ve keyifli olan konteyner modelleri, aynı zamanda çok daha ekonomik ve bütçe dostudur. Dayanıklılığı, her türlü hava şartlarına karşı dirençli ve koruyucu olması, ısı ve ses yalıtımı, yangına karşı dayanıklı olan malzemeden üretilmesi gibi üstün özelliklere sahip olan Antalya konteyner ev modelleri, başarılı ve etkili çözümler sunması nedeniyle oldukça avantajlıdır. İstediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek sizin için en doğru, doğa dostu konteyner ev modellerine sahip olabilirsiniz. Bu sayede Antalya şehrinin sağladığı deniz keyfinin tadını doya doya çıkarabilir ve doğayla bir bütün olma fırsatına sahip olabilirsiniz. Lara, Kaş, Kemer, Kepez ve Manavgat gibi turistik ilçelerde bu tarz ergonomik ve konforlu konteyner modellerinin sayısı her geçen gün artış gösteriyor. Siz de firmamızın sunduğu fırsatlardan yararlanarak üstün kaliteyi en makul fiyatlarla elde etme olanağına sahip olabilirsiniz.

Antalya’da Konteyner Ev Almak İsteyenler Neden Karmod’u Tercih Ediyorlar?

Hem yurt dışından, hem de Türkiye’nin dört bir köşesinden her yıl büyük bir ziyaretçi akınına uğrayan Antalya’da düzenli olarak kullanabileceğiniz konteyner ev seçenekleri için bizden destek alabilirsiniz. Normal şartlarda geleneksel betonarme binalar için oldukça büyük bir meblağ ödeyerek konaklama yerine sahip olabilirken, sektörde adından sıklıkla bahsettiren güvenilir ve saygın Karmod’u tercih ederek istediğiniz tarzda lüks ve modern yaşam alanlarına oldukça ekonomik fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Firmamız kaliteli ham maddeden üretilen malzemelerle konteyner modellerini oluştururken, tasarım sürecinde siz değerli müşterilerimizin ihtiyacını ve bütçesini göz önünde bulundurur. Sadece ev olarak değil, aynı zamanda çok çeşitli sektörlerde farklı amaçlarla da kullanılan bu ürünler, özellikle şantiyelerde ve tarım alanlarında büyük bir ihtiyaç olarak karşımıza çıkar. İstediğiniz zaman zevkinize ve cebinize uygun Antalya konteyner ev fiyatları ile ihtiyaçlarınızı kusursuz olarak tamamlayabilir, ve Karmod ayrıcalığı ile sahip olduğunuz bu yaşam alanlarının tadını çıkarabilirsiniz.

Antalya’da En Çok Tercih Edilen Konteyner Ev Modelleri

Deniz turizminin odak noktası olan Antalya’da yazlık niyetine uygun bir araziye kuracağınız Antalya konteyner ev modellerimiz ile yaz aylarınız çok daha keyifli ve eğlenceli geçer. Aynı zamanda oldukça makul fiyatlarla sahip olabileceğiniz bu evler, ihtiyacınıza göre bir, iki ya da üç odalı olabilir. Tek katlı ya da iki katlı modelleri de bulunan bu evlerin yaz aylarında sizi serin tutması oldukça konforlu vakit geçirmenize olanak sağlar. Üçgen şeklinde modüler özellikte olan konteyner modelleri de oldukça popülerdir. Sadece konaklama amacıyla değil, aynı zamanda iç bölgelerdeki tarım alanlarında da oldukça kullanışlı olan bu ürünler, günümüzde büyük bir ihtiyaç olarak karşımıza çıkar. İsteğinize ve ihtiyacınıza yönelik birbirinden güzel ve ergonomik konteyner ev çeşitleri için doğru adrestesiniz.

Lüks Konteyner Ev Almanın Kolay Yolu!

Antalya’nın doğal güzelliklerinin tadını çıkarmanız ve deniz tatilini doyasıya yaşamanız için şehrin dışında kalan kırsal alanlarda uygun fiyata arazi satın alabilir ve bu arazide  lüks konteyner modellerini bütçe dostu fiyatlarla satın alıp keyifle kullanabilirsiniz. Konforlu ve pratik bir kullanım sürecine sahip olmanızı sağlayan bu yaşam alanları, firmamız bünyesinde üstün kaliteyle sizlere sunulur. Antalya`da, doğa dostu malzemelerden üretilen ve kaliteli ham maddesi sayesinde yıllara meydan okuyan konteyner ev modelleri sayesinde, geleneksel betonarme evler popülerliğini giderek kaybediyor. Çok daha ergonomik ve pratik bir kullanıcı deneyimi sunan demonte konteynermodelleri, size Antalya`da gönül rahatlığı ile konaklayabileceğiniz yaşam alanlarını tedarik eder.

Türkiye’nin Her Yerine Kolay, Ekonomik ve Kolay Nakliye İmkanı

Her geçen gün Antalya’da kullanılan konteyner sayısı artış gösterirken, firmamız yaşam alanı ihtiyaçlarınız için size en ideal şartlara sahip olan ürünleri sunar. Üstün kaliteyi en makul fiyatlarla satın alabileceğiniz firmamızda, öncelikle ihtiyacınız olan konteyner ev ölçüleri, özellikleri ve hammadde kalitesi fiyatlar üzerinde oldukça etkilidir. Güvenilir ve saygın kimliği ile her daim sizlerin yanında olan firmamız, mümkün olan en ekonomik fiyatlarla mükemmele sahip olmanızı sağlar. Firmamız bünyesinden konteyner ev al işlemini gerçekleştirdiğiniz konteyner modelleri ise dayanıklılığı ve kalitesi ile yıllara meydan okur.

Konteyner yapıların kullanım alanı olarak her ne kadar işçi şantiye ortamları bilinse de okuldan hastaneye, evden acil yerleşim ünitesine bir çok alanda kullanılan yapı çözümüdür. Pratik ve ekonomik özelliğinin yanı sıra uzun ömürlü oluşu yapıya ilgiyi artırmaktadır.

Karmod konteynerin ana taşıyıcı karkasında paslanmaz galvaniz sacdan üretilmiş metal aksam kullanılmaktadır. Bu metal karkas otomotiv teknolojisinde kullanılan boya sistemiyle özel olarak boyanmaktadır. Yukarıda da belirtildiği gibi yapının duvarında 5 cm kalınlıkta sac – strafor – sac kullanımıyla hazırlanmış 50 mm kalınlıkta sandviç panel sistem kullanılmaktadır. Yine çatıda standart olarak 50 mm sandviç panel tercih edilmiştir. Çatıda müşteri tercihlerine göre opsiyonel olarak kalınlık 125 mm olarak ta üretilebilmektedir. Çatıda panellerin birbirine geçtiği alanlarda özel kenet sistemiyle sızdırmazlık sağlanmıştır.

Karmod yeni nesil konteynerin bir diğer önemli özelliği nakliye avantajıdır. Tamamen demonte hazılanabilen ürün 1 tırda 8 adetet kadar taşınarak yerinde kısa sürede kullanıma hazır kolay kurulum yapılabilmektedir. Ofis, yatakhane, yemekhane, derslik, okul, laboratuvar, hastane, bağ evi, wc duş ünitesi gibi farklı amaçlar için kullanılabilen ürünlerimiz Antalya Expo 2016’nın şantiye yapı tercihi olmuştur.

Hızlı Sipariş ve Onay Sürecimizi İncelediniz Mi?

Antalya`da ister konaklama amacıyla, ister işyeri olarak kullanabileceğiniz demonte konteyner modelleri, oldukça konforlu ve keyifli bir kullanım imkânı sunar. Antalya’nın sıcak yaz günlerinde sizi serin tutan, kış aylarında ise herhangi bir ısıtma sistemine ihtiyaç bırakmayan bu tarz ısı yalıtımlı konteyner modelleri, ekonomik fiyatlarla size sunulmasının yanı sıra kullanım sürecinde elektrik ve doğalgaz gibi faturalarınızın da minimum seviyeye düşmesini sağlar. Bizimle iletişime geçerek ihtiyacınız olan konteyner özelliklerini belirleyebilir ve bütçenize uygun olan tasarımların siparişini verebilirsiniz. Sipariş ve onay süreci firmamız bünyesinde oldukça hızlıdır. Ayrıca verdiğiniz siparişin üretimi, nakliyesi ve kurulumu gibi işlemler hızlı ve sorunsuz şekilde gerçekleştirilir.

Konteyner Ev Antalya’da En Çok Nerede Tercih Ediliyor?

Müstakil ev taleplerinin her geçen gün arttığı Antalya konteyner ev modellerinin en yaygın tercih edildiği iller arasında yer alıyor. Konteyner ev Antalya’da en çok tercih gördüğü ilçeler arasında Kumluca, Korkuteli, Döşemealtı, Serik ve Manavgat öne çıkıyor. Antalya’ya yakın bölgelerden Muğla’nın Fethiye ilçesi ile Burdur lüks konteyner evlerin tercih edildiği yerler arasında.

Satılık konteyner çeşitleri Antalya’da ilgi gördüğü diğer ilçeler arasında Aksu, Gazipaşa, Gündoğmuş, Akseki, İbradi, Kepez, Finike, Elmalı bulunuyor.

Konteyner Ev Turizm Sektörünün Hizmetinde

Konteyner ev modellerinin Antalya’da ilgi gördüğü bir diğer kullanım alanı da turizm sektörü. Alanya, Konyaltı, Kemer, Kaş ve Demre’de sektörde hizmet veren çok sayıda otel mevsimlik çalışanları için konteyner ev modelini özellikle tercih ediyor. Kullanıma hazır konseptiyle otellerin yakınında konumlandırılan konteyner evler çalışanlara evlerindeki konforu yaşatıyor. 

Konteyner Ev Serik Bahçelerinde

Özellikle kışın turfanda seracılık tarımında öne çıkan Serik verimli topraklarıyla yurt içi ve ihracatta önemli bir ekonomik katkıya sahip. Tipik Akdeniz ikliminin görüldüğü deniz seviyesine yakın ovadaki bahçelerde veya Toroslara doğru yükseldikçe konteyner ev Serik genelinde yaygın kullanıldığı görülür. Özellikle 7001 modeldeki 1+1 konteyner bahçelerde en çok tercih edilen model. İki ayrı odayla birlikte içerisinde tuvalet ve duşu, mini bir mutfağı da bulunan konteyner ev oldukça kullanışlı.

Konteyner Ev Fiyatları Antalya İçin Çok Cazip

Karmod yeni nesil teknoloji ile üretilen konteyner evin bu kadar çok ilgi görmesindeki en önemli etken kullanıma hazır üretimli sisteme sahip olmasında. Bu evin en önemli avantajı hiç bir malzeme temini ve işçilikle uğraşmanıza gerek yok. Çünkü konteyner ev fiyatları içerisine her şey dahil. Siparişiniz sonrası bir kaç gün gibi kısa zamanda üretimi tamamlanan ev her şeyiyle hazır olarak Antalya’da dilediğiniz yere sevk ediliyor. Araçtan indirildiğinde yapı kullanımınıza hazır hale geliyor. Elektrik tesisatı aydınlatma armatürlerine kadar montajlanmış durumda. Yapıyı elektrikle buluşturmanız yapı arkasında yer alan buatı merkezi şebekeye bağlatmanızla kolaylıkla mümkün. Aynı şekilde sıhhi ve temiz su tesisatları duş kabini ve konteyner tuvalet ünitesine varana kadar hazır. Atık ve temiz su çıkışlarını şehir şebekelerine kolayca bağlattırabilirsiniz.

Antalya İklimine En Uygun Konut Yeni Nesil Konteyner Ev

Karmod yeni nesil konteyner yüksek yalıtım performansıyla Akdeniz iklim özelliklerinde kullanımı en uygun konut modelleri arasında. 125 mm kalınlıkta sandviç panel çatısı özel kenet sistemiyle bağlantılanmış olup en yoğun yağmurda bile tam sızdırmaz özellik kazandırılmıştır. Sandviç panel duvarları, özel sac panel sistem kapısı, PVC çift camlı pencereleriyle yazın klimalar en az enerji harcayarak en düşük ayarda çalışır. Kışın Torosların karlı yamaçlarında kolayca ısıtılır. Yazları serinlik kışları sıcacık iç mekan Karmod konteyner yeni nesil modelinin temel avantajları. 

Karmod - Antalya Şube
Telefon: 0 242 463 15 55 - 0 533 962 01 25
E-Mail: info@karmod.com
Adres: Güzelyurt Mah. Serik Cad. No:144
(Soğucak Su Mevki) Aksu / Antalya