Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Karadeniz bölgesinde yerleşim alanlarının oldukça dağınık olmasından dolayı Konteyner ev Gümüşhane için de önemli bir alternatif olmaktadır. Satılık ev fiyatlarının yurt genelinde emlak endeksine bağlı olarak artmasıyla beraber çoğunluğun tercihi olmaya başladı. Tabii ki burada pek çok farklı sebep sayılabilir. Örneğin fiyat bunlar arasında önemli bir kıstas ama modern ev tasarımlarının katkısı da oldukça büyük.

Dolayısıyla insanlar 2. el ev almak yerine bir daireye verecekleri bütçeyle çok daha dayanıklı bir hazır ev almak istiyor. Firmamız ise yıllardan beri ev projeleri ile bu isteği olan insanlara farklı alternatifler sunuyor. Çünkü teorik olarak konteyner modelleri çoğu zaman betonarme evlere kıyasla hem daha dayanıklı hem de 2.el ev fiyatları sebebiyle daha ucuz oluyor.

Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Depreme Dayanıklı Konteyner Ev

Gümüşhane Konteyner Ev Fiyatları

Ev tipi tasarımlara sahip olduğundan ötürü konteyner planları son derece cazip görünebiliyor. Bütçenize göre seçim yapabiliyor olmanız ise herkesin bu fırsattan faydalanmasına olanak tanıyor. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak 2+1 ev almak istediğinizde bunu uygun meblağlar karşılığında yapabiliyorsunuz.

Yine benzer şekilde 1+1 ya da 3+1 istediğinizde de bu ev ölçüleri sizin için projelendirilebiliyor. Önemli olan sizin hayalini kurduğunuz ve içerisinde yaşamak istediğiniz evi temin edebilmekten geçiyor. karmod konteyner ev yapılarının gelişmesiyle beraber iki katlı ev modellerinin bile çok daha makul fiyatlarla sunulabildiği bir dönemde yaşıyoruz.

Gümüşhane Konteyner Ev Modelleri

KAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Özellikle çok katlı konteyner tasarımlar geliştikçe ev nasıl yapılır sorusu akla gelmeye başlıyor. Fakat burada en önemli temel noktalardan birisi bir bütün olarak düşünmekten geçiyor. Çünkü üretim, nakliye ve montaj tamamıyla firmamız tarafından yapılabiliyor. Ayrıca iç görünümü hakkında kafanıza takılan tüm detayları yeniden projelendirebiliyorsunuz.

Standart olarak içi içinize sinmeyen bir evi almak zorunda kalmıyorsunuz. Ki zaten kapasite olarak 21, 35 ve 42 metrekare olmak üzere üç farklı ev modeli sunuluyor. Ev modelleri ve fiyatları ise istediğiniz özelleştirmelere bağlı olarak değişebiliyor. Zaten ikinci el ev fiyatları ile kıyaslandığında da en önemli avantaj bu oluyor. Bir daireyi olduğu gibi kabul etmek zorundayken konteyner tipi konutlarda ev modelleri tamamen size özel olarak tasarlanabiliyor.

konteyner ev kampanya konteyner ev içi konteyner evler konteyner ev fiyatları konteyner ev planları

En Pratik ve Hızlı Kuruluma Sahip Evler

Çatılı ev yapımı için özel sistemlerin kullanılması ve bu sistemlerin tümünün firmamız bünyesinde bulunması size hayallerinizi yaşama imkânı tanıyor. Tabii ki ev fiyat listesi talepleriniz doğrultusunda şekillenebiliyor. Standart olarak tasarlanmış olan 2+1 eve bir modül daha eklendiğinde fiyat yenilenerek size sunuluyor.

Total maliyetine bakıldığında ise yine geleneksel mimariye uygun olan ev fiyatlarından çok daha ucuz bir bütçeye çözümlenebiliyor. Ev yorumları yapanların söylediği gibi yalnızca dilediğiniz bir noktada arsa, bahçe ya da bağ gibi evinizin konumlanabileceği bir alana ihtiyacınız var. Dilediğiniz manzarayı seçerek arsanızı alıp Konteyner ev Gümüşhane firmamızı arayarak randevu alabilirsiniz.