Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Konteyner ev Adıyaman ve civarında oldukça modern yapılar olarak dikkat çekiyor. Firmamız tarafından kullanılan teknoloji ise daha dayanıklı ve daha uzun ömürlü bir eve sahip olmanıza olanak tanıyor. Ev modelleri özel olarak projelendirilerek sizler için en uygun yaşam alanını sunabilecek şekilde hazırlanıyor. Üstelik proje ile birlikte konteyner ev fiyatları geleneksel yapı fiyatlarına kıyasla çok daha uygun hale geliyor.

Modelleri ve fiyatları incelediğinizde net olarak çelik konstrüksiyon daha mantıklı bir karara dönüşecektir. Satılık ev baktığınızda çoğunlukla 2.el dairelerle karşılaşırsınız. Oysa çatılı konteyner modelleri ile adeta kendinize özel bir projeye sahipmişçesine villa tipi bir eve sahip olabilirsiniz. İçi ve ölçüleri özel olarak tasarlandığı için yapımı sonrasında ev oturmaya hazır hale gelecektir.

Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Depreme Dayanıklı Konteyner Ev

Adıyaman Konteyner Ev Fiyatları

Konteyner ev mantığının yaygınlaşmasında birçok farklı etken var. Öncelikli olarak fiyatları oldukça uygundur. Standart bir ev ikinci el ya da sıfır satın alındığında bile çok yüksek meblağlar söz konusu olabiliyor. Ayrıca aldığınız dairenin ikinci el olması da farklı masraflarla uğraşmanıza sebep oluyor. Bunun yerine özgün tasarımlarla size özel olarak yapılabilen modern ve hazır ev tasarımlarına yönelebilirsiniz. Fiyat listesi farklı taleplere göre de seçenekler barındırmaktadır.

Projeleri özenle çizilmiş olan bu evlerin en büyük artısı yaşam alanlarının etkin kullanım olanağına göre tasarlanmış olmasıdır. Planları önceden hazırlanmış olan örnekleri firmamız sahasında görmeniz mümkündür. Böylece 2.el bir daire yerine konteyner çeşitleri tercih ederek daha uygun fiyatları yakalayabilirsiniz.

Adıyaman Konteyner Ev Modelleri

KAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Günümüzde herkesin ihtiyaçlarına uygun bir konteyner ev tasarımı bulunabiliyor. Satılık evlerde böyle bir şansınız olmasa da burada ihtiyaçlarınıza göre daha geniş ya da daha küçük bir tasarım tercih edebiliyorsunuz. İç görünümü daha önceden tasarlanmış olan 21 metrekare, 35 metrekare ve 42 metrekare olmak üzere üç farklı seçenekle sunulmaktadır.

Fakat siz daha büyük bir ev istiyorsanız 2+1 ya da daha fazla yaşam alanına sahip bir konteyner tercih edebilirsiniz. Artık iki katlı tasarımlar daha da hoş bir görünüme sahip olmasıyla son derece popüler oldu. Veranda, bahçe detayları ve balkon gibi alternatif taleplerde de çözümler sunulabiliyor. Böylece daha ucuz miktarlara hayalinizdeki eve sahip olabiliyorsunuz.

konteyner ev kampanya konteyner ev içi konteyner evler konteyner ev fiyatları konteyner ev planları

En Pratik ve Hızlı Kuruluma Sahip Evler

Firmamızdan temin edeceğiniz konteyner konutların en önemli özelliklerinden birisi dilediğiniz noktaya inşa edilebiliyor oluşudur. Yorumları okuduğunuzda da daha önce ev tercihini satılık bir konut yerine konteyner evden yana kullananlar bunun avantajını yaşayabiliyor.

Aldığınız bir arsa üzerine, bahçenize ya da doğayla iç içe olan bir noktada kurulumu tamamlanabiliyor. Yalnızca 1 gün içerisinde Konteyner ev Adıyaman çözümlerimiz size ulaştırılıyor. Özellikle lojistik ve montaj aşamasında nasıl yapılır sorusu akla takılabiliyor. Tüm bu aşamalar firmamız tarafından profesyonel bir ekiple çözüme kavuşturuluyor.