Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Yozgat Konteyner Ev

Türkiye'de neredeyse her şehirde olduğu gibi karmod konteyner yapı Yozgat içerisinde de yaygınlaşmaya devam ediyor. Şehirlerde merkez noktalarda apartman dairelerinin ücretleri ciddi bir noktaya ulaşmış durumda. Emlak sektöründe yaşanan bu yükseliş ise 2.el ev fiyatlarını ulaşılamaz hale getirdi. Yine de halen daha hayallerinizdeki eve sahip olma şansına sahipsiniz.

Bunu başarabilmek için konteyner evler ile ilgili projeler sunan firmamıza başvurabilirsiniz. Size kaliteli ve modern yapılar sunarak uzun yıllardan beri hizmet vermeye devam ediyoruz. Planları daha önceden hazır olan bu evler sayesinde 2 el ev fiyatlarında olduğu gibi tamirat gerektiren bir ev almanıza gerek kalmıyor. Onlarca yıl dayanıklılık garantisi olan materyallerle üretiliyor.

Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Depreme Dayanıklı Konteyner Ev

Yozgat Konteyner Ev Fiyatları

Artık çatılı konteyner ev modelleri herkesin erişebileceği standartlarda sunuluyor. Bu kapsamda ev tipi modellerin büyük çoğunluğu her kesimden insana hitap edebiliyor. İkinci el ev fiyatlarının bile inanılmaz noktalar geldiği bu süreçte daha ucuz fiyatlara modern yapılara sahip olmak ise doğal olarak cazip bir teklife dönüşüyor.

Ne kadar avantajlı olduğunu görmek için hem ev fiyat listesini inceleyebilir hem de ev yorumları ile insanların ne kadar memnun olduğuna şahit olabilirsiniz. Bu kapsamda satılık ev ilanlarında olduğu gibi tamirata ihtiyaç duyan daireler almanıza gerek kalmadığını birebir olarak gözlemleyebilirsiniz. Bahçeli ve iki katlı bir ev hayal ediyorsanız kesinlikle doğru seçim diyebiliriz.

Yozgat Konteyner Ev Modelleri

KAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Tabii ki bir evin ölçüleri ve iç görünümü belki de fiyatlarından sonra en çok ilgilendiğimiz noktadır. Bu aşamada ise firmamız hazır olarak kurulmuş örnekleri gezme olanağı tanıyor. Dilerseniz içi hakkında fikir alabiliyor, dizaynına dair seçimler yapabiliyorsunuz. Mesela tek kişilik olarak tasarlanmış 21 metrekare ölçüleri ile sunulan bir model hoşunuza gidebilir.

Yine 2 1 modeller arasında 35 ve 42 metrekare olarak iki farklı seçenek sunuluyor. Ölçüleri genişletmek istediğinizde de modül dahil edilerek bu mümkün kılınabiliyor. Tam olarak aklınızdan geçen eve sahip olmanıza imkân veriliyor. Modern tasarımlar olduğu için özelleştirme noktasında hiçbir problem yaşatmıyor.

konteyner ev kampanya konteyner ev içi konteyner evler konteyner ev fiyatları konteyner ev planları

En Pratik ve Hızlı Kuruluma Sahip Evler

Satılık evlerin büyük çoğunluğu konumundan dolayı yüksek fiyatları ile karşımıza çıkıyor. Oysa bunun yerine daha ucuz meblağlara mal edebileceğiniz konteyner evlere yönelebilirsiniz. Seçeceğiniz modelin dışında tek masrafınız ise arsa, bahçe ya da tarla almak olacaktır. Bu aşamada da şehrin dilediğiniz tüm noktaları sizin için müsait olacaktır.

Yaşayacağınız lokasyon alacağınız evin olduğu mecburi lokasyon değil tam tersine arzu ettiğiniz lokasyon olabiliyor. Siz yeri belirliyorsunuz ve ardından firmamız tüm gerekli işlemleri yapıyor. Ev yapımı ile ilgilenmiyorsunuz ve hatta ev nasıl yapılır konusunu da profesyonel bakış açısına sahip firmamıza bırakıyorsunuz. Üretimde olduğu gibi nakliyesi ve montajı da firmamız tarafından yapılıyor. Hem de 1 gün içerisinde konteyner ev Yozgat içerisinde dilediğiniz noktaya kurulabiliyor.