Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Prefabrik Tuvalet ve Banyo Yapıları

Prefabrik tuvalet banyo fiyatları ile sizleri bekliyor!

Uluslararası standartlara sahip prefabrik tuvalet banyo (wc duş) ünitelerinde dünya markası Karmod kalite ve imzası var. Tüm sosyal tesis alanlarında, işçi şantiyelerinde, maden ocaklarında, maden arama ve tetkik şantiyelerinde, uluslararası fuar organizasyonlarında, park ve bahçelerde, spor organizasyonlarında, turizm bölgelerinde, yol yapım şantiyelerinde en ideal portatif prefabrik wc duş çözümü olarak üretilmektedir. Karmod,seyyar prefabrike wc duş ünitelerinde kullandığı tüm malzemeleri kalite belgeli üretimlerden seçmektedir. Uluslararası standartlara sahip ünitelerimizde istenilen mobil kabin adetinde tuvalet, duş ünitesi yanı sıra engeli wc gibi seçenekler planlanıp üretilmektedir.

Endüstriyel kullanıma özel çoklu üniteli Prefabrik tuvalet yapıları

Hızlı kuruluma sahip ekonomik yapı çözümlerimizle endüstriyel kullanıma özel prefabrik tuvalet yapılarının üretimini gerçekleştiriyoruz. Çoklu ünitelerde farklı alternatif planda hazırladığımız prefabrik WC yapılarımız şehir meydanları, milli parklar ve piknik alanları, millet bahçeleri, camiler, dinlenme tesisleri, sosyal tesisler, işçi şantiyeleri, maden ocakları, maden arama ve tetkik şantiyeleri, yol yapım şantiyeleri, uluslararası fuar organizasyonları gibi kullanım alanları için en pratik tuvalet çözümüdür.

Prefabrik yapı sektöründeki uzmanlığımızla her biri ergonomik kullanım standardına sahip çok sayıda hazır konsept prefabrik tuvalet modelimizi bu linkten inceleyebilirsiniz. Burada önerilen tuvalet kabin modellerinin tamamı yaygın kullanımıyla en çok tercih edilen planlar arasından seçilerek beğeniye sunuldu. Karmod’un üretim arşivinde burada bulunmayan çok sayıda prefabrik tuvalet projesi yer almaktadır. Hazır tasarımların yan sıra projelere özel tuvalet yapısı taleplerine de üretimden kullanıma hazır kuruluma destek sağlıyoruz.

Hijyen kolaylığı prefabrik wc yapılarında

Çoklu üniteli prefabrik wc yapılarımızda endüstriyel yoğun kullanım sıklığı düşünülerek yapı içerisinin hijyen kolaylığında sağlıklı temizlik şartlarının hazırlanması, havalandırma sistemi gibi öne çıkan önemli unsurlar henüz tasarım aşamasında özenle gerçekleştiriliyor. Bu nedenle prefabrik tuvalet yapılarımızın temizliği çok kolay yapılırken üniteler içerisindeki hava sirkülasyonunu sağlayan havalandırma menfezleri yardımıyla istenmeyen kokular ortamdan tamamıyla uzaklaştırılıyor. Sonraki kullanımlara temiz ortamlar hazırlanıyor.

A’dan Z’ye kullanıma hazır tuvalet yapıları

Yeni nesil teknolojiye sahip yerinde hızlı inşa imkanı sunan prefabrik yapı sistemiyle ürettiğimiz tuvalet yapılarını A’dan Z’ye kullanıma hazır kurulumla kısa sürede teslim ediyoruz. Prefabrik wc üretimlerimizin tamamında kullanım ergonomisiyle beraber konforu yükselten yapı güvenliği ve yalıtım gibi değerler mühendislik uygulamalarla tasarlanıp çözümlenmektedir. Prefabrik tuvalet projelerimizde bay ve bayan kullanımlarına özel farklı proje alternatifleri de sunulmaktadır. Tuvalet binası içerisinde yer alan üniteler hedeflenen kullanım yekline göre planlanmaktadır. Yapı içerisinde kaç adet wc ve duş ünitesi olacağı, bunlar içerisinde hangilerinin alafranga klozet veya alaturka yer taşı, pisuar uygulamasında olacağı tamamen kullanım hedefine göre opsiyonel tercihlerle belirlenmektedir. WC tuvalet veya duş kabini ünitelerinde yer alan lavabo, tuvalet ünitesi gibi vitrifiye malzemeleriyle beraber musluk, taharet musluğu, batarya gibi armatürler Karmod tarafından hazır olarak sunulmaktadır.

Ünitelerde engelli kullanımına özel engelli wc kabini de istenilen adetlerde opsiyonel olarak plana yerleştirilerek tüm engelli tutmaçları aksesuarlarına varana kadar uluslararası kullanım standartlarında hazırlanmaktadır. Engelli tuvalet kabini ünitelerimizde kapı giriş rampaları da Karmod tarafından hazırlanmaktadır.

Mescit, Abdesthane, Bebek bakım odası, Lavabo ihtiyaçlarına en pratik çözüm

Yapı grubumuzda özellikle sosyal tesislerle piknik alanları gibi mekanlara özel mescit, bebek bakım odası, abdesthane ve lavaboların yer aldığı bina komplekslerini barındıran projeler de yer almaktadır. Mescit yapılarımızda hassasiyetler ve kullanım ergonomisi titizlikle plana yansıtılmaktadır. Bu yapılarımızda ayrı girişlerde bay ve bayan mescitler merkeze alınarak proje geliştirilirken her bir mescit alanında ayrı abdesthaneler yer almaktadır. Bayan mescit kısmında bebek bakım odası da yerleştirilmektedir. Mescit binalarımızda yer alan bay ve bayan tuvaletler planda ibadet alanlarından ayrıştırılarak yerleşim yapılmaktadır.

Yeni nesil prefabrik yapılarımızın hızlı imalat ve inşa süresi avantajlarının yanı sıra cazip ve ekonomik fiyatları ile kullanıma hazır yapılarda tercih edilmesindeki en önemli etkenler arasında. Yapı modelimizle sosyal tesis işletmenizde ihtiyacınız olan mescit, bebek bakım odası, lavabo, bay ve bayan tuvalet, engelli wc gibi yapıları en kısa sürede ve en avantajlı fiyatlarla kullanıma hazır halde inşa ettirerek karşılamanız oldukça kolay.

Her biri alanında uzman tasarım mühendislerince projelendirilerek hazırlanmış yapılarımızı modern prefabrik yapı üretim hattımızda demonte kaynaksız vidalı sistemli olarak üretiyoruz. Üretimle eş zamanlı olarak prefabrik tuvalet yapımızın kapıları, pencereleri, vitrifiye malzemeleri, aydınlatma ile beraber atık ve sıhhi tesisat malzeme ve armatürleri de aynı anda hazırlanmaktadır. Tek bir araçla Türkiye’nin hangi bölgesinde ve hangi ilinde nerede olursa olsun sevk ediyoruz. Uzman montaj ekiplerimizle kısa sürede kurulumu tamamlayıp kullanıma hazır teslimat gerçekleştiriyoruz. Uzun ömürlü kullanım sınıfındaki tuvalet kabinlerimizle hijyen temizliğinde sağlıklı binalar inşa ederek ek yapı ihtiyacınıza kalıcı çözüm getiriyoruz. Tuvalet kabini yapılarımızda tesisin sahip olduğu kurumsal kimlik kriterlerine uygunluğu henüz tasarım aşamasında hazırlayarak tesisinize değer katacak yapılar hazırlıyoruz.