Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Burdur gibi gelişmekte olan şehirlerde her zaman için ev sahibi olmak zor olmuştur. karmod konteyner yapı Burdur ve civarında ise oldukça popülerdir. Çünkü yalnızca şehir merkezinde bulunabilen, 2.el ev fiyatları sebebiyle ulaşılamayacak satılık daireler cazip gelmemektedir. Bunun yerine 2 el ev tadilatıyla uğraşmayıp doğrudan yepyeni bir eve sahip olabilirsiniz.

Ev modelleri ve fiyatları kıyaslandığında kesinlikle ikinci el ev almanın bir mantığı kalmıyor. Çok yüksek fiyatları olduğu için herkes çelik konstrüksiyon ev projelerine yöneliyor. Eğer sorun yaşamadan uzunca bir süre kullanabileceğiniz bir ev istiyorsanız firmamız size aradığınız desteği sunabilir. Sektörün öncülerinden olması ve tecrübesiyle güven vermesi yeni eviniz için kaliteyi belirleyecek unsurlardan birisidir.

Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Depreme Dayanıklı Konteyner Ev

Burdur Konteyner Ev Fiyatları

Satılık ev ilanlarında onlarca yıl önce yapılmış betonarme binalara bakmaktan sıkılmış olabilirsiniz. Üstelik sağlıksız, güvensiz ve sürekli tamirat masrafı çıkartacak olan bu evler için çok yüklü meblağlar ödemek zorunda kalabiliyorsunuz. Bunun yerine tamamıyla sıfır, projeleri taleplerinize göre şekillendirilebilecek ve oldukça ucuz fiyatları ile öne çıkan konteyner yapılar tercih edebilirsiniz.

Akıllıca bir seçim olacağından çok uzun yıllar boyunca deformasyon olmadan kullanabilirsiniz. Bakım maliyeti çok düşük olmakla beraber iki katlı ev planları bile çelik konstrüksiyon yapısından dolayı güvenilirliği üst noktalara taşımaktadır. Çatılı konteyner ev tasarımları adeta villa görünümü sağladığı için 2+1 ve üzeri bir ev ihtiyacı olanlar için ideal sonuçlar sunabilir.

Burdur Konteyner Ev Modelleri

KAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Hazır ev modelleri ile seçtiğiniz evin nasıl görüneceğini önceden teyit edebilirsiniz. Tamamen modern tasarıma sahip olması sebebiyle ev yapımı oldukça hızlı ve kolay gerçekleşmektedir. Teknolojik donanımının yeterliliği sebebiyle ev yorumları her zaman memnun kalan müşterileri açığa çıkarmaktadır.

Zaten ihtiyaçlarınıza uygun olarak tasarlanmış ev ölçüleri ile arzuladığınız bir yuvaya sahip olursunuz. Örneğin küçük ve başınızı sokabileceğiniz bir eviniz olsun istiyorsanız 21 metrekare ölçüsüyle ilk model size hitap edecektir. Daha büyük ve aile yaşamı için de uygun olan 35 metrekare ve 42 metrekare boyutundaki evler ise daha fazla rağbet görüyor.

konteyner ev kampanya konteyner ev içi konteyner evler konteyner ev fiyatları konteyner ev planları

En Pratik ve Hızlı Kuruluma Sahip Evler

Ev fiyat listesi ile elde edeceğiniz rakamları tüm şehri bir bütün olarak görüp ev fiyatları ile kıyaslayabilirsiniz. Her zaman konteyner evler daha makul görünecektir. Ayrıca evinizi hangi noktaya yapacağınız tamamıyla sizin tercihinize kaldığından dolayı büyük avantaj sağlar. Mesela doğayla iç içe bir konum seçebilirsiniz.

Buradan alacağınız ufak bir arsa ya da tarla üzerine evinizi büyük bir bahçeyle birlikte düşünerek planlayabilirsiniz. Zaten firmamız bünyesinde de hem dış görünümü hem de içi sizin taleplerinize göre şekillendirilebiliyor. İç görünümü her zaman yaşayacağınız bir ev için gerçekten önemli bir etkendir. Ancak ikinci el bir daire satın alırken ne yazık ki bu seçeneğe sahip olamıyorsunuz. Bunun yerine ev nasıl yapılır sorusunu hiç düşünmeden konteyner ev Burdur firmamızı arayarak hemen bilgi alın.