Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Ev tasarımlarının gelişimiyle doğru orantılı olarak karmod konteyner yapı firmalarında da artış gözlemlenebiliyor. Artık insanların betonarme yapılardan daha güvenli, daha uzun ömürlü ve daha ucuz olan konteyner ev modellerine yöneldiğini gözlemlemek mümkün. Doğal olarak ev modelleri ve fiyatları değişkenlik gösterse de geleneksel yapılara kıyasla bariz bir şekilde ucuz oluyor.

Eskiden beri villa gibi görülen konteyner evler ve onların tasarımlarına yeni bir soluk getirildiğini söyleyebiliriz. Teknolojinin yardımıyla çok daha uzun soluklu bir kullanım ömrü olan ev projeleri çıkarılabiliyor. Tabii ki bunun için çelik konstrüksiyon tercih ediliyor. 2.el ev fiyatları ile bütçenizi aşmak yerine tercih edebileceğiniz sıfır evlerle tanışmış oluyorsunuz. Satılık ev arayışınızı firmamızı tercih ederek sonlandırabilirsiniz.

Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Depreme Dayanıklı Konteyner Ev

Bilecik Konteyner Ev Fiyatları

Özellikle konteyner ev modelleri arasında en dikkat çeken tasarımlar çatılı olanlardır. Bu sayede fiyatları çok uygun olan ve ev tipi modelleri tercih etmeniz mümkün hale gelir. Satılık olarak belirtilen modellerin daha önceden hazır ev modüllerini görebiliyor olmanız ise gerçekten büyük bir şanstır.

Bu sayede hangi evi alacağınızı önceden göreceğiniz için biliyor, iç görünümü hakkında bilgi sahibi olabiliyorsunuz. Kısacası neye para verdiğinizi görebildiğiniz için rahat bir nefes alabiliyorsunuz. Oysa 2 el ev fiyatları çok yüksek olmasına rağmen yılların verdiği metal yorgunluğu üzerinde olacaktır. Tamirat masrafları ise modern ev tasarımlarına kıyasla çok daha yüksek meblağları bulacaktır.

Bilecik Konteyner Ev Modelleri

KAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Farklı tasarımların ön plana çıktığı günümüz şartlarında bazı kıstasları mutlaka değerlendirmek zorundayız. Uzun vadeli bir yaşam alanına sahip olmak için konteyner ev fiyat listesi üzerinde incelemeler yapıyor olabilirsiniz. Bu aşamada neye ihtiyacınız olduğunu belirlemeniz de önemlidir. Mesela ev 2+1 olduğunda yeterliyse 42 metrekarelik modeli bile tercih edebilirsiniz. Daha minimal bir yaşam anlayışlınız varsa 35 metrekarelik model tam size göre.

Tekil bir yaşam alanı içinse 21 metrekare olarak tasarlanmış seçenekler var. Tabii ki yine tüm ihtiyaçlarınıza göre içi ve dış konsepti değiştirilebiliyor. Daha büyük ya da daha küçük istediğinizde bu sağlanabiliyor. Planları resmen kendi isteklerinize göre yapabiliyorsunuz. Ölçüleri modelden modele değişken olsa bile ikinci el ev gibi standart bir yapıya sahip değildir. Eklenecek veya çıkarılacak modüllerle istediğiniz standarda ulaştırılabilir.

konteyner ev kampanya konteyner ev içi konteyner evler konteyner ev fiyatları konteyner ev planları

 

En Pratik ve Hızlı Kuruluma Sahip Evler

Bir ev nasıl yapılır diye düşündüğünüzde betonarme bir inşaat için aylarca beklemeniz gerekebilir. Üstelik bu size ciddi maliyetler çıkarır. Şimdiye kadar bunun yerine konteyner tercih etmiş insanların yaptığı ev yorumları bu noktada yol gösterici kabul edilebilir.

Yapımı oldukça kolay olup son teknoloji malzemeler tercih edilmektedir. Isı yalıtımından camlara, zemin döşemesinden duvar iskeletine kadar her detay güvenliğiniz, konforunuz ve bütçeniz için tasarlanmıştır. Dolayısıyla hemen Konteyner ev Bilecik için firmamızı arayabilirsiniz.