Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Konteyner ev Giresun gibi kırsalın yoğun olduğu bölgelerde çok net bir seçime dönüşebiliyor. Özellikle betonarme bir binanın yapılamadığı ya da yapılmasının çok büyük uğraş gerektirdiği alanlarda modern ve hazır ev çözümlerine yönelebilirsiniz. Firmamız size Türkiye'nin her noktasında olduğu gibi Giresun içerisinde de seçenekler sunabiliyor.

Gerek şimdiye kadar müşterilere sunulmuş olan ev projeleri gerekse Konteyner ev fiyatları ile uğraşmak zorunda kalmayan mutlu müşterilere kolayca rastlayabilirsiniz. Bunu ev yorumları ile gözlemlemek daha da kolaylaşıyor. Yurdun hemen her noktasında emlak piyasasının yükselmesiyle 2.el ev fiyatları uçuşa geçti. Konteyner çeşitleri ise bu noktada en büyük kurtarıcınız oldu diyebiliriz.

Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Depreme Dayanıklı Konteyner Ev

Giresun Konteyner Ev Fiyatları

Artık yeni bir hayat kurmak istiyorsanız bunun en pratik yollarından birisini tercih edebilirsiniz. Çatılı konteyner ev planları sizin için en uygun koşulları yaratıyor. Tabii ki ilk olarak ikinci el ev fiyatları ile kıyaslandığında ortaya çıkan fiyat farkı dikkat çekiyor. Hazır ev olarak adlandırılabilen bu tasarımların farklı ihtiyaçlara göre modelleri birbirinden ayrılabiliyor.

Ev modelleri ve fiyatları arasındaki kıyaslamayı yaptığınızda betonarme bir binadan çok daha uygun fiyatlara temin edilebileceğini anlayabilirsiniz. Keza ikinci el satılık ev pazarında ciddi bir yükselme halen daha devam ediyor. İsteğinize göre bir ev seçip bunu hem ucuz fiyatlarla almak hem de ev nasıl yapılır sorusuyla uğraşmamak sizin elinizde.

Giresun Konteyner Ev Modelleri

KAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Ev yapımı eskiden oldukça meşakkatli bir işken artık modern ev tasarımları bunu daha ulaşılabilir hale getirdi. Ev tipi konteyner modelleri ise size daha fazlasını sunmayı amaçlayan iç görünümü ile büyülemeyi başarıyor. Çünkü içi tam anlamıyla modernize edilmiş ve sizin hayallerinizi süsleyen bir biçimde tasarlanıyor.

Ev ölçüleri standart olarak 21 metrekare, 35 metrekare ve 42 metrekare olarak sunuluyor. Fakat bununla sınırlı olmadığınızı kısa sürede anlayabiliyorsunuz. Çünkü ev fiyat listesi size sunulduğunda da daha büyük metrekarelere sahip Konteyner yapılar olduğunu fark edebilirsiniz. Evlerin ölçüleri, iç hacimleri ve tasarımları sizin isteğinize göre özelleştirilebiliyor.

konteyner ev kampanya konteyner ev içi konteyner evler konteyner ev fiyatları konteyner ev planları

En Pratik ve Hızlı Kuruluma Sahip Evler

Böylesine geniş bir yelpazenin sunulmasının pek çok ayrıcalığı oluyor. Çünkü hayallerinizdeki iki katlı ev modeline kavuşmaya hiç olmadığınız kadar yakın oluyorsunuz. Evinizin temel anlamda ev tipi bir konteyner olması size avantaj sağlamaya başlıyor. Veranda, bahçe ve peyzaj için alan, balkon gibi isteklerinize karşılık verilebiliyor.

Talepleriniz ne olursa olsun fiyatının geleneksel yapılara göre çok daha uygun kalması ise cabası oluyor. Hatta daha önce çok uzun yıllar kullanılmış bir daire alınabilecek bir miktarla sıfır ve size özel bir eve sahip olmanız mümkün kılınıyor. 2+1 veya sizin zihninizdeki tasarımı yansıtan iç tasarımlarıyla 1 gün içerisinde dilediğiniz yere kurulabiliyor ya da farklı bir zaman diliminde taşınabiliyor. konteyner çeşitleri üreten konteyner firmalarının bu kadar sık tercih edilmesinde bunun etkisini de unutmamak gerekiyor.