Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Çift Katlı Çelik Evler

Çelik Ev
Sonra
Çelik Ev
Önce

Gerçek güvenlik gerçek konfor Karmod Çelik Ev

Gerçek yapı güvenliğiyle beraber villa konforunu bulacağınız Karmod Çelik Ev lüks konut beklentilerinize özel. İki katlı seçkin ve yenilikçi çelik villa modellerimizle hem kendiniz hem de sevdikleriniz için en güvenli eve sahip olun.

Villa sahibi olmak hayal değil

Karmod çelik konstrüksiyon ev sistemiyle villa konforunda bir ev sahip olma hayalinizi gerçeğe dönüştürmek çok kolay. Bunun için her biri özgün tasarımdaki çelik villa modellerinden birini seçerek karar vermeniz yeterli.

Neden Çelik Konstrüksiyon Villa?

Çelik konstrüksiyon villa konut üretimimizde Dünyada en güvenli konutların tercihi olan çelik hammadde kullanılmaktadır. Karmod çelik evlerde ana taşıyıcılardan duvar blok karkaslarına, ara kat taşıyıcılarından çatı makaslarına kadar tüm alanlar çelik hammaddeden üretilmektedir. Ev tasarımı alanında en gelişmiş yazılım programları kullanılarak konut uzmanlarınca tasarlanan çelik ev modellerimiz bilgisayar destekli özel statik hesaplamaları mühendislerce hesaplanarak üretime alınıyor. Yüksek yapı güvenliğiyle öne çıkan çelik evlerimiz sahip olduğumuz yenilikçi teknolojimizle üretilerek kurulum uzmanlığımızla başka ustalara ihtiyaç duyulmadan yerinde kısa sürede montajlanarak kullanımınıza hazır teslim ediliyor.

Depreme dayanıklı konut arayanların tercihi Çelik Ev

Çelik yapılar deprem riski yüksek ülkelerde depreme dayanıklı konutlar hazırlamak için özellikle tercih edilmektedir. Gerek çelik hammaddenin kırılgan olmayan esnek yapısı gerekse betonarme gibi klasik modellere göre yüzde 70’lere varan oranlarda daha hafif oluşunun kazandırdığı yıkılma riskini minimize eden yapısal avantajlarıyla deprem dönüşüm konutlarında özellikle çelik yapı kullanımını yaygınlaştırıyor.

Deprem güvenliği sağlanmış çelik villa modelleriyle kendinize ve ailenizi korumalı bir evde güvence altına alın. Risklerden uzak kalın.

En kısa sürede inşa edilen evler

ABD ve Avustralya başta olmak üzere gelişmiş ülkelerde en çok tercih edilen çelik ev sistemiyle kısa sürede ev sahibi olabilirsiniz. Ön üretimi kaynaksız civatalı sistem teknoloji ile modern üretim hattında gerçekleştirilen Karmod çelik evler kurulum uzmanlarımızla bir kaç gün içerisinde montajlanarak kullanımınıza hazır teslim ediliyor. Klasik ev modellerinde aylarca süren inşa süresi hafif çelik konstrüksiyon sistemiyle yüzde 70’lere varan oranda azaltılarak bir kaç gün içerisinde tamamlanabiliyor. Ayrıca kar, yağmur gibi zorlu iklim şartlarında bile ev kurulumu gerçekleştirilebiliyor.

Bu fiyatlarla siz de çelik villa sahibi olacaksınız

Modern teknoloji kullanımıyla duvardan çatıya, kapıdan pencereye demonte ön üretimi bant sisteminde hazırlanan çelik villa fiyatları ile de çok avantajlı. Özel yazılımla tasarlanan çelik villa modelleri bilgisayar destekli üretim hattında sıfır malzeme israfıyla hazırlanmaktadır. Ön üretimli hafif çelik villa arzu ettiğiniz yere sevk edilerek saha kurulumu uzmanlarınca hızlı şekilde montajlanmaktadır. Gerek israftan uzak tam malzeme kullanımıyla üretim gerekse demonte sistemin verdiği yerinde başka ustalara gerek duyulmadan kurulum kolaylığı çelik konstrüksiyon ev fiyatlarını oldukça avantajlı hale getiriyor. Beğeninize özel çok sayıda alternatif tasarımdaki Karmod çelik villa modellerinden birine marka kalite güvencesiyle en uygun çelik ev fiyatlarıyla hemen sahip olabilirsiniz.

Yeni nesil modern çelik villa tasarımlarına göz atın

Göz alıcı farklı görünüm, kullanım ergonomisi, kültürel dokuyu koruyan modern tasarım beklentileri tasarım uzmanlarınca harmanlanarak tasarlanan çelik villa modellerimizi sizin de beğeneceğinize kuşkumuz yok. Hayal ettiğiniz beklentiler, estetik, zerafet, konfor, ayrıcalıklı mekanlar, farklılık katan tasarımlar Karmod’un yeni nesil çelik villa modelleri arasında yerini aldı. Sizi ayrıcalıklı hissettirecek çelik ev modelleri şimdi burada. Hemen göz gezdirmeye ne dersiniz?

Enerji tasarrufu sağlayan akıllı üretim teknolojisi Çelik Villa’da

Duvar ve çatı bloklarındaki çelik örgüler içerisinde kullanılan ısı köprüsüne izin vermeyen yalıtımlı üretim sistemi çelik villalarda yüzde 60’lara ulaşan değerlerde enerji tasarrufu sağlayarak sürekli kazandırıyor. Çelik karkas arasına yerleştirilen tam dolguda serim mineral yün, içeriden ve dışarıdan uygulanan kaplama katmanlarıyla yüksek yalıtım, gerçek enerji tasarrufu Karmod çelik evde. Çelik villayı tercih ederek ekstra mantolama uygulamalarından kurtulun, konut finansman bütçenizi boşa harcamayın.

Uzun ömür, gerçek çevre dostu ev

Çelik evlerimizde kullandığımız paslanmaz, korozyona uğramaz özel galvaniz kaplı çelik hammadde yapı ayakta durduğu müddetçe formunu hiç kaybetmeden uzun ömürlü kullanım avantajı sunar. Hafif çelik ev sisteminin normal kullanım ömrü 150 yılı bulmaktadır.

Tam yüzde 100 dönüştürülebilir çelik malzeme tercihiyle Karmod çelik villa modelleri doğal çevreye tam koruma sağlar. Uzun ömürlü yapı sistemiyle doğada sınırlı gereksiz yere hammadde kullanımını ortadan kaldırır. Uzun yıllar bakım gerektirmeyen kaliteli malzeme tercihiyle bütçenizde oluşacak bakım giderlerini ortadan kaldırır.