Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Modüler vidalı birleşimli sistemiyle hazır yapılarda bir ilki başlatan Karmod, Adana konteyner ev üretimleriyle Adana ve bölgesinin yapı tercihi oldu. Karmod demonte ürünü 1 tıra 8 adet yüklenebiliyor. 3x7 mt. ölçüde, her biri 21 metrekare olan 8 ürün tek tırla taşınabiliyor.

Karmod yeni nesil konteyner, fonksiyonel kullanımda maksimum geniş mekan alternatifi sunan modelleriyle çok sayıda üstünlüğe sahip. 5 mm kalınlıkta sandviç panel duvar ve çatı kalınlığı ile iyi izolasyona sahip yapılarımız uzun ömürlü kullanım özelliğine sahip. Dünyada ilk kez sandviç panel sistemi kullanan Karmod, opsiyonel olarak 125 mm sandviç panel kullanımıyla izolasyonu daha da artırabilmektedir. Çatı panel birleşimlerinde Karmod Ar-Ge`sinde sızdırmaz kenet sistemi özel olarak geliştirilmiştir.

Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Depreme Dayanıklı Konteyner Ev

Yeni Yaşam Alanları: Konteyner Evler (Adana)

Son yıllarda kullanımı hızla yaygınlaşan konteyner ev , pek çok açıdan size avantaj sağlar. Hızlı ve pratik yaşam koşulları ile herkesin beğenisini kazanan bu tarz yapılar, ev sahibi olmak isteyen kişiler için ekonomik ve ergonomik çözümler sunar. Sektörün öncü firmaları arasında yer alan Karmod, sizin için üstün kalitede Adana konteyner ev çözümleri üreterek ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılar. Yaz ayları kurak olan, kış günleri ise oldukça yağışlı ve ılık bir iklime sahip olan Adana’da, ihtiyacınız olan barınma alanına en ideal koşullarda sahip olmanıza olanak sağlayan bu tarz konteyner ev modelleri, çok çeşitli alanlarda birbirinden farklı amaçlarda kullanılır. Sadece barınma amacıyla ihtiyaç duyulmayan bu yapılar; aynı zamanda güvenlik, eğitim ve sağlık gibi alanlarda ihtiyaçlarınız için en pratik çözümleri sunar. Hem iş alanlarında hem de konaklama amacıyla farklı şekillerde kullanılan konteyner, sadece kullanışlı ve ergonomik olması nedeniyle değil, aynı zamanda sağlıklı ve hijyenik yapısıyla günümüzün en çok tercih edilen evleri arasında yer alır. Üstün kalitesi nedeniyle neme ve yağmura karşı dirençli olan bu evler, dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Aynı zamanda yaz aylarında Adana’nın yoğun sıcaklarına karşı koruyucu yapıda olan konteyner, kış aylarındaki ılık havada da en ideal şartları sağlayarak sizlere konforlu ve rahat bir yaşam alanı sunar. Bu sayede ısıtma ve soğutma sistemlerine harcadığınız enerjiden tasarruf ederken, her mevsim mükemmel bir ısı yalıtımının sağladığı avantajlardan faydalanabilirsiniz. Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Feke, Karataş ve Kozan gibi Adana’nın bütün ilçelerine hizmet veren firmamız, kaliteli ve güvenilir hizmeti ile mükemmeli hedefler. Sağlıklı ve kullanışlı yaşam alanlarına en makul fiyatlarla kavuşmak için bizden destek alabilirsiniz.

Kampanyalı Adana Konteyner Ev

Adana’da konteyner ev almak isteyenler neden Karmod’u tercih ediyorlar?

Hem yazlık hem de kışlık ev olarak kullanabileceğiniz Adana konteyner ev, hem de meyve bahçeleri ve tarım arazileri için en ekonomik ev çeşitleri arasında yer alır. Özellikle Çukurova gibi tarım faaliyetlerinin yoğun olarak gerçekleştirildiği yerlerde yaygın olarak tercih edilen konteyner, konaklama olarak da mükemmel bir alternatif olarak sizlere sunulur. Firmamız Karmod, sektörün en saygın isimlerinden biridir ve sizlere üstün kaliteyi en uygun fiyatlar ile sunar. Hızlı, pratik ve kullanışlı yapıları ile herkesin beğenisini kazanan bu konteyner ev çeşitleri, Karmod farkıyla çok daha başarılı sonuçlar elde etmenize yardımcı olur. Normal betonarme yapılara göre çok daha avantajlı olan konteyner yapılar, firmamız aracılığıyla inşa edildiğinde çok daha kısa sürede pratik çözümlere kavuşursunuz. Hızlı ve pratik kurulum hizmeti ile dikkatleri üzerine çeken firmamız, aynı zamanda kaliteli ve uygun fiyatlı hizmeti ile her mevsim gönül rahatlığıyla konaklayabileceğiniz alanlar yaratır. Kaliteli hammaddeden yapılan evler rüzgar ve yağmur gibi olumsuz hava şartlarına karşı dirençlidir ve depreme karşı dayanıklıdır.

Adana’da en çok tercih edilen konteyner ev modelleri

İsteğinize bağlı olarak çok yönlü kullanım imkânı sunan konteyner ev modellerimizden birini tercih edebilirsiniz. Pratik ve ergonomik konteyner ürünleri ile her türlü ihtiyaca ve bütçeye yönelik çözümler üreten firmamızın bünyesinde bir ya da iki katlı modeller mevcuttur. Bunlar ihtiyaca göre bir, iki ya da üç odalı olacak şekilde tasarlanır. Bazılarında tuvalet ve duş gibi üniteler de bulunur. Standart üretilen modellerin yanı sıra, kişiye özel tasarlanan modellerimiz de bulunur. Örneğin, isteğe bağlı olarak çok daha yüksek tavanlı ya da farklı türde çatısı olan konteyner modelleri üretilebilir. Açılır ve katlanır konteyner modelleri de Adana’da en çok tercih edilen hizmetler arasında yer alır. Bu tarz konteyner ürünlerin bazılarında elektrik ve sıhhi tesisatlar sıva altı iken, bazılarında sıva üstü şeklindedir. İhtiyaçlarınıza göre sizin için en ideal konteyner ev çeşitleri konusunda bilgi almak için bizden destek alabilirsiniz.

Lüks konteyner ev almanın kolay yolu!

Adana’nın dağlık ve kırsal bölümlerinden uygun fiyatlı arazi bulmanız oldukça kolaydır. Zevkinize ve ihtiyacınıza bağlı olarak satın aldığınız arazide ise konaklama için betonarme gibi pahalı yapılar yerine çok daha makul fiyatlarla lüks Adana konteyner ev modellerine sahip olabilirsiniz. Bu sayede çok daha kaliteli ve güvenilir bir yaşam alanına bütçenizi zorlamadan sahip olmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Konforlu ve kullanışlı konaklama alanları için firmamızın Adana demonte konteyner modellerine göz atabilir ve sizin için en uygun çözümleri sunan tasarımları inceleyebilirsiniz. Kısa sürede aldığınız konteynerin kurulumunu gerçekleştiren firmamız, konteyner modellerine istediğiniz detayları da ekler ve size mükemmeli sunar. Şayet satın aldığınız konteyner modelini başka bir yerde kullanmak isterseniz, ürünlerimizin demonte özelliğinden faydalanabilirsiniz. Bu sayede yer sınırlaması olmadan konteyneri istediğiniz herhangi bir yere tekrar kurabilir ve dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. İki katlı ya da 3, 4 odalı olarak tasarlanan lüks konteyner modellerine ekonomik fiyatlarla kavuşabilir ve bu ürünlerin ısı yalıtımı, yangına karşı dayanıklılığı, olumsuz hava şartlarına karşı dirençli olması gibi özellikleri ile keyifli bir kullanım imkânına sahip olabilirsiniz.

konteyner ev kampanya konteyner ev içi konteyner evler konteyner ev fiyatları konteyner ev planları

Türkiye’nin her yerine kolay ve ekonomik nakliye imkânı

Sadece Adana’da değil, Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren firmamız, çok sayıda ofise sahiptir. Bulunduğunuz yerdeki en yakın şubemize giderek uzman ekibimizle yüz yüze görüşme olanağına sahip olabilirsiniz. Bu sayede aklınızda herhangi bir soru işareti kalmadan ihtiyaçlarınıza yönelik modelleri inceleme imkânı bulabilirsiniz. Böylece sahip olmak istediğiniz ev için en ideal konteyner ev ölçüleri konusunda bilgi sahibi olabilir ve mevcut modellerin size sağladığı avantajlar hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Bu nedenle ihtiyaçlarınızı karşılamak için üstün kalitede uygun fiyatlı çözümlere kavuşmak için bizden destek alabilir ve konteyner ev al işlemini gerçekleştirerek istediğiniz özellikte lüks yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz. Kaynaksız vidalı geçmeli üretim sistemiyle defalarca söküp takma yapılarak kullanılabilmektedir. Bu durum özellikle süreli şantiye projeleri için büyük avataja sahip. Yol yapım, inşaat, madencilik, enerji gibi projelerin tamamlanmasıyla Karmod şantiye yapılarınızı vida ve geçmelerinden deforme olmadan sökerek başka yerdeki projenize kolayca taşıyabilir veya yer kaplamadan depolayabilirsiniz.

Konteyner yapılarımız şantiye yerleşke binalarından ofise, konuttan afet ve mülteci yerleşim ünitelerine çok sayıda alanda güvenle kullanılmaktadır. Adana ve yakın illerde Karmod olarak çok sayıda konteyner ev projesi gerçekleştirdik. Bunlardan kısaca bahsedebiliriz. Tosçelik Osmaniye tesislerinin ofis yapılarını kurduk. 2016’da adından sıkça sözettiren Antalya Expo 2016’nın işçi şantiye yapıların kurduk. Suriye’deki iç savaş nedeniyle ülkemize sığınan 2 milyonun üzerinde mültecilerin barınması için Hatay, Gaziantep, Kilis’te mülteci konteyner yapıları kurduk ve kurmaya devam ediyoruz.

Hızlı sipariş ve onay sürecimizi incelediniz Mi?

Barınma ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak için firmamızın sunduğu hizmetlerden faydalanarak pratik, kullanışlı, dayanıklı ve yalıtımlı Adana demonte konteyner modellerine çok daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Hızlı sipariş ve onay süreci ile müşterilerimizin bağlılığını kazanan firmamızla iletişime geçerek en kısa sürede isteğinize ve bütçenize uygun modellerden birini tercih edebilirsiniz. Firmamızın iletişim bölümünden bize ulaşabilir ve aklınıza takılan sorular için deneyimli ve uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun olan konteyner modelinin belirlenmesinin ardından ise, vakit kaybı yaşanmadan siparişiniz gerçekleştirilir ve ürünün montaj işlemleri tamamlanarak size teslim edilir.

 Sakarya konteyner  Adana konteyner  Denizli konteyner  Diyarbakır konteyner
 Erzurum konteyner  Eskişehir konteyner  Gaziantep konteyner  Hatay konteyner
 Mersin konteyner  Muğla konteyner  Ordu konteyner  Samsun konteyner
 Şanlıurfa konteyner  Tekirdağ konteyner  Trabzon konteyner  Van konteyner
 İzmir konteyner  Bursa konteyner  Ankara konteyner  Antalya konteyner