Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Konteyner ev modelleri seçenekleri ile her türlü barınma ihtiyacınızı mükemmel şekilde karşılayan, bütçenize uygun konteyner fiyatları ile üretilen ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Erzurum şehrinin soğuk kış günlerinde daha keyifle kullanabileceğiniz bu yaşam alanları, üstün kalitede ısı yalıtımı özellikleri sayesinde sıcak bir ortam sağlar ve ısıtma sistemlerine harcadığınız elektrik enerjisinden tasarruf etmeniz için sizi destekler. Böylece her mevsim faturalarınız çok daha düşük olurken, bu dayanıklı konteyner modelleri ile yıllar boyunca sorunsuz bir konaklama alanına sahip olabilirsiniz.

Hem kırsal alanlarda hem de yaylalarda rahatlıkla kullanabileceğiniz konteyner ev modelleri, özellikle hayvancılık ve inşaat sektöründe en çok ihtiyaç duyulan yapılar arasındadır. İsteğe göre yatakhane, yemekhane, ofis gibi amaçlarla kullanılan bu yapılar, aynı zamanda 4 mevsim ev olarak da keyifle kullanılır. Başta Palandöken, Horasan, Pasinler, Oltu olmak üzere bütün Erzurum ilçelerinde büyük bir rağbet gören bu evler, pratik kullanımı ve ergonomik yapısı ile dikkatleri üzerine çeker. Bütçe dostu fiyatlarla konforlu yaşam alanlarına sahip olmak için bizimle iletişime geçerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Depreme Dayanıklı Konteyner Ev

Erzurum Konteyner Ev Fiyatları

Türkiye’nin doğusunda yer alan ve soğuk iklimiyle adından sıklıkla bahsettiren Erzurum, özellikle hayvancılık faaliyetleri ve şantiyeleri ile bilinir. Bu tür yerlerde rahatlıkla kullanılan konteyner modellerinin yanı sıra, her daim yaşam alanı olarak kullanabileceğiniz Erzurum konteyner ev modelleri ile konforlu ve kullanışlı konutlara sahip olabilirsiniz. Betonarme gibi geleneksel yöntemlerden ziyade en yeni teknolojik ürünlerin kullanıldığı konteyner ürünleri, özellikle dünya genelinde ün yapan Karmod ayrıcalığı ile çok daha idealdir. Bünyesinde yer alan deneyimli ve uzman ekibiyle ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde algılayan ve bu ihtiyaçları kusursuz şekilde karşılayan tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeken firmamız, bütçe dostu Erzurum konteyner ev modelleri ile lüks ve modern evlere sahip olmanıza yardımcı olur. Erzurum şehrinde barınma ihtiyacınız söz konusu olduğunda kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Doğanın baskın olduğu ve tertemiz havanın yer aldığı Erzurum şehrinin kırsal alanlarında ev sahibi olmak istediğinizde, var olan arsanıza uygun fiyatlı Erzurum konteyner ev modellerinin kurulumu için sipariş verebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize bağlı olarak bu evler 1, 2, 3, ya da daha fazla odalı olarak tasarlanabilir. Bu şehirde aileler oldukça kalabalık olduğu için daha çok geniş evler rağbet görür. Buna ek olarak tek ve iki katlı konteyner fiyatları ile üretilmiş Karmod konteyner modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Erzurum’da çoğu zaman geniş ve çok sayıda olan evlerden tek katlı olanlar beğeni toplar. Bununla birlikte 2 katlı modeller de tercih edilebilir. Birbirinden farklı çatı modelleri ile hoş bir görünüm kazanan evlerin çatısız modelleri de mevcuttur. Aynı zamanda katlanabilir özellikte olan verandalı konteyner ev modelleri de oldukça caziptir ve en yaygın konteyner modellerinden biridir.

Erzurum Konteyner Ev Modelleri

KAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Türkiye’de hemen hemen herkesin en çok istediği şeylerin başında ev sahibi olmak gelir. Bununla birlikte günümüzde betonarme gibi geleneksel yapıların fiyatları oldukça yüksektir. Ayrıca kullanım açısından pek fazla avantajı olmayan bu yapılar, oldukça sert geçen kış aylarında da direnç açısından oldukça yetersizdir. Bu nedenle çok daha lüks ve kullanışlı bir yapıya sahip olan Erzurum demonte konteyner modelleri, hem çok daha ergonomik ve pratik bir kullanıcı deneyimi sunar, hem de oldukça konforlu ve rahat bir yaşam sağlar. Bütün bu avantajlarına rağmen diğer yapılara göre çok daha ekonomik olan Erzurum konteyner ev modelleri, her türlü bütçeye uygun tasarımları ile herkesin ulaşabileceği ve sahip olabileceği yaşam alanları arasında yer alır. Bunun için yapmanız gereken tek şey ise vakit kaybetmeden firmamızla iletişime geçmenizdir.

İnşaat sektöründe yenilikçi yapısı ve saygın kimliği ile dikkatleri üzerine çeken firmamız, yaşam alanı ihtiyaçlarınız için en uygun Erzurum demonte konteyner modellerinin siparişini kolaylıkla vermenizi sağlarken, aynı zamanda en doğru modelin onay sürecini de anında gerçekleştirir. Bu sayede kısa sürede başarılı çözümler üreten firmamız, öncelikle üretim sürecini kusursuz şekilde gerçekleştirir ve Erzurum’a ürünün sevkiyatını gerçekleştirir. Ardından istediğiniz yere kurulum işlemleri yapılır.

konteyner ev kampanya konteyner ev içi konteyner evler konteyner ev fiyatları konteyner ev planları

En Pratik ve Hızlı Kuruluma Sahip Evler

Hem Erzurum hem de Türkiye’nin diğer bütün şehirleri için kolay ve ekonomik nakliye imkânı sunan firmamız, mümkün olan en kısa sürede herhangi bir sorun çıkmadan nakliye ve kurulum işlemlerini gerçekleştirerek, bir an önce bu evlerin kullanım sürecine başlamanıza imkan verir. Konteyner ev ölçüleri ve modeline göre fiyatlandırılması yapılan bu evlerin genel olarak ücretleri bütçe dostudur. Bu sayede dilediğiniz gibi kendi evinize sahip olabilir ve kiracı olmaktan kurtulabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun modeller için konteyner ev al işlemini gerçekleştirerek ev sahibi olmanın keyfine varabilirsiniz.