Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Konteyner ev Karaman ve İç Anadolu bölgesinde çokça kullanılan bir modeldir. Çünkü şehirlerin birbirinden ayrık yapılaşmasından ötürü çokça bağ ve bahçe olarak kullanılan arazi bulunabiliyor. Bu bağlamda da 2.el ev fiyatları ile eski bir daire almak yerine sıfır konteyner evler arasından birini seçip almak daha makul geliyor. Aslında bu durum tüm şehirlerde benzer bir algıya sebep oldu.

Fakat bunun sebebi yalnızca artan 2.el ev fiyatları olmadı. Firmamız tarafından sunulan uzun ömürlü konteyner ev modelleri hem pratik hem de mantıklı bir karara dönüştü. Satılık ev ilanlarında görülen ve tadilat gerektiren evleri tercih etmek için bir sebep kalmadığında ise modern iç görünüme sahip konutlar bir adım öne geçmiş oldu.

Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Depreme Dayanıklı Konteyner Ev

Karaman Konteyner Ev Fiyatları

Farklı türlerini bulabileceğiniz için konteyner seçimi yaparken ev modelleri ve fiyatları değişken olabiliyor. Özellikle ev tipi modellerin tamamıyla kişiselleştirilebilir olduğunu vurgulamak gerek. Ev fiyat listesi bu kapsamda sizin isteklerinize göre şekillenmiş oluyor.

Fakat genel geçer bir karşılaştırma yapıldığında geleneksel binalara göre her zaman avantajlı tercih olduğunu söyleyebiliyoruz. Fiyatları etkileyen temel unsurlardan birisi tabii ki kalite oluyor. Daha iyi yalıtım malzemeleri ve daha uzun ömürlü yapı malzemeleri tercih edildiğinde İç Anadolu bölgesinde dahi onlarca yıl kullanım ömrü garanti edilebiliyor.

Karaman Konteyner Ev Modelleri

KAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Çatılı konteyner ev modelleri özellikle kullanıcılara sağladığı avantajlarla geleneksel yapıların önüne geçiyor. İkinci el evlere göre daha modern planları olduğundan ve projeleri her koşul hesaplanarak çizildiğinden kaliteli bir eve sahip oluyorsunuz. Ölçüleri standart olarak 21 metrekareden başlıyor. 35 ve 42 metrekare olarak daha büyük ve 2+1 modellerle herkese hitap etmesi sağlanıyor.

Kişiselleştirmenin son derece önemli bir detay olduğunu söylemiştik. Zira burada ekstradan modül eklenerek 3+1 ve daha geniş bir metrekare elde edilmesi mümkün oluyor. Ayrıca bu kişiselleştirme doğal olarak içi için de geçerli oluyor. Ev yorumları okunduğunda da tamamıyla istediği gibi şekillendirdiği yeni evinden söz eden pek çok mutlu müşteriye rastlamak mümkün görünüyor.

konteyner ev kampanya konteyner ev içi konteyner evler konteyner ev fiyatları konteyner ev planları

En Pratik ve Hızlı Kuruluma Sahip Evler

Ülkemizde genel anlamda ev nasıl yapılır sorusunun karşılığı temel, betonarme bir inşaat gibi etmenlerle cevaplanıyordu. Ancak son gelişmeler çok daha sık kullanılmaya başlandığı için konteyner ev tasarımlarını beraberinde getirdi. Haliyle artık ev yapımı çok daha pratik ve hızlı bir biçimde tamamlanabiliyor.

Üstelik geleneksel ev mimarisine kıyasla çok daha dayanıklı ve uzun ömürlü oluyor. Böylelikle iki katlı ev modellerini beğendiğinizde de hem her noktaya kurulum yapılabilmesi hem de pratik olmasıyla insanların ilk tercihine dönüşüyor. Ortalama olarak firmamızın profesyonel çalışma disiplini sayesinde 1 gün içerisinde montaj işlemi tamamlanıyor. Türkiye'de her noktaya nakliyesinin yapılmasıyla karmod konteyner yapı firmamız sizin için de ev sahibi olmanın kolay yolu oluyor.