Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Amasya Konteyner Ev

Geleneksel yapıların demode hale geldiği günümüzde konteyner ev Amasya halkı tarafından da fazlasıyla tercih ediliyor. Özellikle satılık konteyner evler içinden birini seçip almadan önce kurulu olarak hazır ev hallerini görebilmek büyük kolaylık sağlıyor. Normal şartlarda ev modelleri kağıt üzerinde ya da bilgisayar ortamında ince ayrıntılarına kadar gösterilebiliyor. Fakat modern ev tasarımlarında aynı zamanda örnek yapıları da görebiliyoruz.

Ev yapımı son derece meşakkatli bir iş olmakla beraber firmamızın teknolojik atılımları sayesinde büyük kolaylıklar sağlıyor. Çünkü çelik konstrüksiyonun avantajını her zaman hissedebiliyorsunuz. Daha iyi bir yalıtım, daha iyi bir dekor ve ev fiyatları baz alındığında bunu daha net anlamak mümkün hale geliyor.

Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Depreme Dayanıklı Konteyner Ev

Amasya Konteyner Ev Fiyatları

Türkiye'de ev modelleri ve fiyatları birbirinden oldukça bağımsız hareket edebiliyor. Yıllardır oturulan 2.el ev fiyatları gerçekten çok uç rakamlara ulaşmış durumda. Oysa aynı meblağdan çok daha ucuz ev fiyatları prefabrik ev tasarımlarıyla karşınıza çıkabilir. Dolayısıyla ikinci el ev fiyatları bu seviyedeyken ev konteyner yapılara yönelmek çok daha makul bir seçeneğe dönüşüyor.

Satın alacağınız konutun uzun yıllar size ait olacağını hesaba kattığımızda tadilat masrafı olmaması ilk beklentiniz olabilir. 2 el ev fiyatları bu bağlamda bütçenizi gereksiz yere zorlamanıza sebep olur. Çatılı karmod konteyner yapı modellerine bakıldığında çok daha cüzi miktarlara sıfır bir ev tipi yapıya sahip olabiliyorsunuz. Ucuz ev denildiğinde ilk akla gelen seçenek olması bundan kaynaklanıyor.

Amasya Konteyner Ev Modelleri

KAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Artık çok büyük evlerden ziyade minimal tasarımlar daha fazla tercih ediliyor. Doğal olarak 21 metrekare boyutuyla sunulan ev ölçüleri bile yeterli alanı sağlayabiliyor. Fakat hazır ev projeleri içerisinde 35 metrekare ya da 42 metrekare seçenekleri de var. Bunların tamamı hazır ev planları dahilinde size sunuluyor. Ayrıca iç görünümü tamamıyla size göre şekillendirilebiliyor.

Evin oda yapısından dekorasyon yapısına kadar pek çok detayı değiştirebiliyorsunuz. Kendinize has bir eve sahip olmanın ilk kurallarından birisi tabii ki içi ve dışı için yapılacak projelere müdahale edebilmektir. Prefabrik fiyat listesi ile bütçenize uygun iki katlı ev bile alabileceğinizi kendiniz fark edeceksiniz.

konteyner ev kampanya konteyner ev içi konteyner evler konteyner ev fiyatları konteyner ev planları

En Pratik ve Hızlı Kuruluma Sahip Evler

Artık metrekare boyutu küçülmekte olsa da kullanım amacına uygun tasarımlar ön plana çıkıyor. Ev 2 1 ya da isteğinize bağlı olarak farklı modüllerle birleştirilerek genişletilebiliyor. Yine daha küçüğünü talep ettiğinizde size çözüm sunulabiliyor. Nasıl yapılır diye düşünmenize gerek kalmadan anında kurulum, nakliye ve proje çalışmaları başlatılıyor.

Aktif bir biçimde firmamızın ilgilendiği bu işlemler tamamen profesyonellik çerçevesinde tamamlanıyor. Özellikle ev yorumları yapan müşterilerin pozitif beyanları size yeni bir yaşam tarzının kapılarını aralayabilir. Dilediğiniz herhangi bir noktaya 1 gün içerisinde kurulumunun tamamlanabiliyor olması gerçekten önemlidir. Bahçede, tarlada, dağ evi olarak veya yazlık olarak her koşulda Konteyner ev Amasya içerisinde hizmet vermektedir.