Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Modern tesislerde uzun ömürlü yapı sınıfında üretilen Karmod konteyner Bursa satış ofisimizde müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Bursa merkezde Osmangazi ilçemizin Panayır Kavşağında yer alan satış ofisimizde konteyner ev modellerimizi yakından inceleyerek üstün teknik özellikleri ve oldukça ekonomik fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Depreme Dayanıklı Konteyner Ev

Neden Konteyner Evler?

Konteyner evler çok sayıda öne çıkan üstünlüğü ve sağladığı avantajlarıyla klasik mimaride inşa edilen ev modellerine göre tercih edilmesi için çok sayıda neden var. Öncelikle yaşam konteyner modeli deprem gibi etkenlere karşı en güvenli yapı modelleri arasında yer almaktadır. Yapıda güvenlik değerlendirmelerinin statik hesaplama kriterlerini en iyi karşılayan yapı modellerinin başında konteyner sistemi gelmektedir. Karmod konteyner evlerde kullanılan statik hesaplamalara en uygun kalınlıkta paslanmaz yüksek galvanizli ana metaller bu evlerin güvenliğini en üst düzeye yükseltmektedir. Bu güvenlikli metal sistemi konteyner yapının alt ve üst ana şasesiyle duvar dikmelerinde aynı standartlarda kullanılmakta olup yapıyı depreme karşı son derece güvenli kılmaktadır.

Kampanyalı Bursa Konteyner Ev

Yeni Yaşam Alanları: Bursa Konteyner Evler

İstediğiniz özelliklere ve niteliklere sahip olan yaşam alanlarına sahip olmak istediğinizde bizden destek alabilir ve konaklama alanları konusunda başarılı çözümler üreten firmamızın konteyner ev modelleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Bünyemizde yer alan profesyonel ve deneyimli ekibimiz tarafından hazırlanan pratik ve kullanışlı yaşam alanları ile hayalinizdeki eve kavuşabilirsiniz. Hem konaklama, hem de farklı amaçlarla çok çeşitli iş alanlarında kullanılan Bursa konteyner ev modelleri, ev olarak tercih edilebileceği gibi yatakhane, yemekhane ya da ofis olarak da büyük rağbet görür. İstediğiniz zaman Bursa konteyner ev modellerinden birini tercih ederek, özellikle kırsal alanlarda bulunan arsalarınıza bu ürünlerin kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. Dağlık bölgelerde sıklıkla kullanılan bu tarz yaşam alanları, Gemlik, İnegöl, İznik, Mudanya gibi Bursa’nın bütün ilçelerinde kullanım için oldukça idealdir. İstediğiniz zaman bizimle irtibata geçerek ihtiyacınıza ve bütçenize hitap eden konteyner modellerimizle ilgili detaylı bilgi alabilir ve sizin için uygun olan ürünün siparişini verebilirsiniz.

Bursa’da Konteyner Ev Almak İsteyenler Neden Karmod’u Tercih Ediyorlar?

Bazı bölgelerinde Marmara Bölgesi’nin ılıman etkisini taşıyan, diğer yüksek alanlarında ise sert karasal iklim özelliklerine sahip olan Bursa’da konteyner yaşam alanlarından birini satın alacağınız zaman Türkiye’nin en çok tercih edilen firmalarından biri olan Karmod’u seçebilirsiniz. Yapı sektörünün öncüleri arasında olan firmamız, üstün kalitede güvenilir hizmeti ile her daim size mükemmel çözümler sunar. Birbirinden güzel ve keyifli Bursa konteyner ev seçenekleri ile konforlu yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz. Betonarme gibi geleneksel yapılar yerine yeni nesil konteyner modellerini tercih etmek için bizden alarak, bütçe dostu Bursa konteyner ev fiyatları ile lüks ve modern yaşam alanlarına sahip olma ayrıcalığının tadını çıkarabilirsiniz.

Bursa’da En Çok Tercih Edilen Konteyner Ev Modelleri

Özellikle ahşap görünümlü minik dağ evleri olarak tasarlanan Bursa konteyner ev modellerimiz büyük ilgi görürken, kırsal alanlarda geniş olan tek katlı ya da çift katlı konteyner ev çeşitleri de oldukça popülerdir. Bu tarz yeni nesil yaşam alanlarının demonte özelliği sayesinde istediğiniz zaman evinizi sökebilir ve tekrar başka herhangi bir yere kurulum işlemlerini yapabilirsiniz. Güçlü ısı yalıtımı sayesinde hem yüksek alanlarda hem de köylerde keyifle kullanılan bu evlerde ısıtma ve soğutma sistemlerine harcanan enerjiden tasarruf etmenizi sağlar. Çatısız olarak da kullanabileceğiniz konteyner ürünlerinin daha çok çatılı modelleri kullanılır. Ayrıca ön ve arka verandası olan evler en çok tercih edilen konteyner modelleri arasında yer alır. Uygun fiyatlı ev sahibi olmak istediğiniz zaman, bizimle iletişime geçerek ihtiyaçlarınız ve bütçeniz doğrultusunda tasarlanan konteyner modellerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

konteyner ev kampanya konteyner ev içi konteyner evler konteyner ev fiyatları konteyner ev planları

Lüks Konteyner Ev Almanın Kolay Yolu!

Özellikle kış sporları ile adından sıklıkla bahsettiren Bursa’nın kırsal alanlarında ya da yaylalarında istediğiniz özelliklere sahip olan Bursa demonte konteyner modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Hem tatillerde hem de daimi olarak kullanabileceğiniz bu lüks evlere sahip olmanın en kolay yolu ise firmamızdan destek almanızdır. Müşteri memnuniyeti odaklı hareket eden ve üstün kalitede hizmeti en makul fiyatlarla sunan firmamız çalışanları, sizin için başarılı çözümler üreterek pratik, ergonomik ve Bursa`nın iklimine dayanıklı konteyner ev modellerini size özel tasarlar. Böylece mükemmele sahip olan müşterilerimiz, her mevsim gönül rahatlığı ile kullanabileceği konforlu ve modern evlere sahip olur. Siz de lüks konteyner yaşam alanlarına sahip olmak istiyorsanız, en kısa süre içerisinde profesyonel destek almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Türkiye’nin Dört Bir Köşesine, Ekonomik ve Kolay Nakliye İmkânı

Bursa ve ilçelerine uygun fiyatlı nakliye imkânı sunan firmamız, aynı zamanda Türkiye’nin her bir köşesine kolay ve hızlı sevkiyat olanağı sağlar. Bu sayede isteyen herkes uygun fiyatlarla aldığı konteyner ev modellerini yine uygun fiyatlarla istediği yere sevk eder. Bu sayede kısa sürede kurulum işlemleri gerçekleştirilerek, konteyner modelleri müşterinin kullanımına sunulur. Birbirinden farklı konteyner ev ölçüleri ve modelleri ile herkesin ihtiyacına uygun tasarımlar oluşturan firmamız, herkesin bütçesine hitap eden yaşam alanlarını mükemmel şekilde tasarlar. Üstün kaliteyi en uygun fiyatlarla elde etmek için sizin için ideal olan modeli bularak konteyner ev al işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

Hızlı Sipariş ve Onay Sürecimizi İncelediniz Mi?

İhtiyaçlarınıza ve bütçenize bağlı olarak tasarlanan Bursa konteyner ev modellerini hem konaklama amacıyla hem de birbirinden farklı iş alanlarında aktif olarak kullanabilirsiniz. Her türlü ihtiyacınızı kusursuz şekilde karşılayan bu yaşam alanları için hızlı sipariş ve onay sürecimizden yararlanabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz özelliklere sahip olan lüks ve konforlu evlere kısa sürede sahip olabilirsiniz. Bizimle iletişime geçtiğiniz gibi isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı eksiksiz olarak anlamaya çalışan profesyonel ekibimiz, sizin için en kısa zamanda başarılı çözümler üretir ve bu çözümleri mümkün olan en makul fiyatlarla sizlere sunar. Böylece bütçenizi sarsmadan hayallerinizde yer alan modern ve şık yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz.

Karmod konteynerin Bursa’da bir diğer önemli kullanım yeri konut tercihleridir. Tek katlo ve iki katlı konut planında hazırlanan yapılarımız uzun ömürlü özelliği, izolasyonu, kısa sürede kurulum avantajı ve en önemlisi ekonomik ev fiyatıyla Bursa’nın tercihi. 3x7 ünitelerimiz özellikle Bursa’nın farklı ilçelerinde bağ evi olarak ta talep görmektedir. Benzerlerinden üstün olarak sızdırmaz kenet sistemli sandviç panel çatılı üretilen yapılarımız, müşteri tercihine göre özel çatı sistemi de hazırlanabilmektedir.

Bursa Konteyner Ev Müstakil Konutta İlk Tercih

Klasik betonarme tarzı konut modelleriyle ev sahibi olmakta yaşanan zorluklar vatandaşı Bursalıları farklı arayışlara yöneltti. Yeni nesil üretimle uzun ömürlü konutların üretildiği konteyner ev Bursa’da konut sahibi olmak isteyenlere önemli fırsatlar sunuyor. Betonarme konut modelinde yaşanan uzun inşa süreçleri, usta bulma sorunları ve bu uzun süreçte artan malzeme fiyatları Bursalıyı bezdirmiş durumda. Tam bu sırada yenilikçi modellerle üretim yapılan konteyner ev fiyatları Bursa halkının imdadına yetişmiş durumda.

Lüks Konteyner Evler Aynı Gün Taşının

Konteyner evler yeni nesil üretim teknikleri kullanılarak modern tesislerde üretiliyor. Beğendiğiniz modeldeki ev odaları, tuvalet ve banyosuna varana kadar hazır üretimli. Sipariş verdiğinizde ortalama bir hafta içerisinde üretimi tamamlanan konteyner ev İnegöl, Kestel, İznik, Orhangazi, Gemlik, Mudanya gibi istediğiniz ilçeye kullanımına hazır sevk ediliyor. Vinç yardımıyla araçtan indirilen yeni eviniz belirlediğiniz yere konulduğu anda oturumunuza hazır. Yeni evinizin eşyalarını sipariş vermeyi unutmayın. Üstelik elektrik ve su tesisat sistemleri de hazır. Prizler, anahtarlar, musluklar, klozet, duş teknesi her detayıyla kullanımınıza özel. Sektörde 1986 yılından bugüne uzmanlığıyla Bursa konteyner firmaları arasında öne çıkan Karmod kalitesiyle eviniz aynı gün hazır. İhtiyacınıza özel çok sayıda konteyner ev modeli bütçenize özel cazip fiyatlarla Osmangazi ilçesinde yer alan showromda beğeninize özel.

Konteyner Evle Bursa’da Usta Aramaya Son

Müstakil ev sahibi olmak isteyen herkes klasik yöntemlerle inşa süreçlerinin ne kadar zor ve meşakkatli olduğun çok iyi bilir. Paranız olsa da iş yaptıracak usta bulamazsınız çoğu zaman. Peki kendiniz bir ev yaptırmak isteseniz hangi ustalarla uğraşmanız gerekecek bir düşünün. İlk olarak bir mühendislik firmasına giderek proje hazırlatmanız gerekecek. Projeye göre 5 bin ila 15 bin liraları bulan bir rakamı gözden çıkarmanız gerekecek. Sonra bir kalfa veya müteahhitlik firmasıyla anlaşmalısınız. Bu arada yapı denetim firmasını da unutmayın çünkü bu süreç resmi işlemler için önemli. Sonra hafriyat aldırmalısınız. Betonarme bina kurulumuna göre deprem yönetmeliği şartlarını tam karşılayacak masraflı bir zemin betonu da sizi bekliyor. Sonra duvarcı, elektrikçi, su tesisatçı, çatıcı, dereci, sıvacı, fayansçı, boyacı gibi çok sayıda usta ile ayrı ayrı anlaşmalar yapacaksınız. Bu arada maliyetler ne kadar olacak tahmini güç. Çoğu zaman anlaştığınız bu ustalar asla istediğiniz kalitede işçilik yapmayacak. İyi usta olsalar da evinize bir gün gelip ertesi gün başka evlere gidecekler. Sorunlar, sorunlar, sorunlar.

Oysa konteyner ev Bursa’nın her yerinde büyük kolaylık. Ağır inşa süreçleri, çok sayıda ustaya ayrı ayrı bedeller ödeyerek sorunlu bir ev sahibi olmayı geride bırakın. Dilediğiniz yere dilediğiniz modelde eviniz gelsin aynı gün oturmaya başlayın. İnşa süreçlerini tamamıyla geride bırakın.

42 m2 Konteyner Ev Modelleri ve Fiyatları bütçenize özel

2+1 planı 42 m2 ideal büyüklüğüyle bu konteyner ev modeli çok kullanışlı plana sahip. Mini bir verandadan geçerek salona giriş yapılıyor. Salon girişi solda genişçe bir mutfak alanı. Evyesi, musluklarıyla kullanıma hazır. Salonun ilerisine doğru köşe oturma grubu tercih edilebilir. Duvara led ekran bir televizyon bu alanı bütünleyecektir. Salonun ortasından sağa yöneldiğinizde sağlı sollu iki ayrı oda bulunuyor. Bu odalardan birini yatak odası diğerini de çocuk odası olarak değerlendirebilirsiniz. Ortada tuvalet ve banyo yer alıyor.

Bu harika ev fabrikada üretilerek tek tırla kapınıza kadar getiriliyor. Vinç yardımıyla indirilerek önceden belirlediğiniz alana yerleştiriliyor. Tırın geldiği gün sahada hazır olan Karmod ekibi aynı anda kuruluma başlıyor. Hazır üniteler birleştirilerek ekstra çatı örtüsü kaplanıyor. 6 saatte tamamlanan montaj sonrası eviniz oturuma hazır. Tamamen sandviç panel duvar ve çatı sistemi, çift camlı pencereleri, özel kapısıyla Kestel ve Keles’in Uludağ yamaçlarındaki köylerinde bile en az enerji kullanımıyla sıcacık oluyor. Dilerseniz soba da yakarak ısınabilirsiniz.

Karmod - Bursa Şube
Telefon: 0 224 211 63 66 - 0 530 513 50 17
E-Mail: info@karmod.com
Adres: Yeni Yalova Yolu Üzeri Panayır Köy Kavşağı No: 465 Osmangazi / Bursa