Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Prefabrik Villa Fiyatları ve Modelleri

Prefabrik Villa Teknik Özellikleri

Prefabrik Villa Modelleri

Konforlu konut için modern mimarinin estetik beklentilerinin sunulduğu yenilikçi prefabrik villa modelleri seçiminize özel. Tasarımda modern mimari tarzlar öne çıksa da klasik tutkunlarını bekleyen büyüleyici modeller de bu koleksiyonda.

Yenilikçi yapı sisteminin geniş mekan sunumu avantajları prefabrik villaya konfor olarak yansıyor. Bilinen konut modellerindeki iç mekanı daraltan çok yer kaplayan kolon ve kirişler bu yenilikçi sistemde geride kalıyor.

Yüksek yalıtımlı zarif duvar blokları arasına gizlenmiş yüksek mukavemetli özel çelik taşıyıcılar iç mekana alabildiğine genişlikle buluşturuyor. Yenilikçi modellerde odalarda bile salon genişlik ve ferahlığını hemen fark edeceksiniz. Zorunlu kolon ve kirişlerin mekanı daraltan sınırlamaları prefabrik villa tercihiyle geride kalacak.

2+1’den başlayan 4+1 garajlı tasarımlara seçkin prefabrik villa modelleri arasında konut tarzınızı bulacaksınız. Uzmanlıkla hazırlanan seçkin tasarımlar her açıdan aydınlık iç ortamları hedefliyor. Veranda ve balkonlar prefabrik villa tasarımlarını bütünleyen önemli dokunuş ayrıntıları.

Seçkin prefabrik villa modelleriyle uzun şık tasarımda, uzun ömürlü, güvenli eve hiç zaman kaybetmeden sahip olun. Bunun için villa konut modelinizi seçerek belirlemeniz yeterli. Modern çizgilerin en iyi uzmanlıkla yansıtıldığı yenilikçi modellerle villa sahibi olmak çok kolay. Seçtiğiniz model günler içerisinde üretiliyor. Dilediğiniz yere sevk edilerek profesyonel ekiplerce günler içerisinde kurulumla oturumunuza hazır hale getiriliyor.

Klasik villa modelleriyle aylar süren uzun inşa süreçleri prefabrik villa ile son buluyor. Villanız üretim sonrası nerede arzu ederseniz oraya sevk ediliyor. Duvardan çatıya, kapıdan pencereye, elektrik tesisatından su tesisatlarına varana kadar profesyonel ekiple günler içerisinde kuruluyor. Üstelik tüm yalıtım uygulamalarıyla iç ve dış boyası üretici firma uzmanları tarafından yapılıyor.

Usta sorunlarıyla uğraşmadan güvenli, uzun ömürlü ve konforlu bir prefabrik villaya zaman kaybetmeden günler içerisinde sahip olun.

Prefabrik Villa Fiyatları

Ev Metrekaresi Oda Sayısı Fiyatı
91 m² Prefabrik Villa 2+1 455.358 TL
126 m² Prefabrik Villa 4+1 613.692 TL
128 m² Prefabrik Villa 4+1 610.897 TL
137 m² Prefabrik Villa 3+1 661.415 TL
137 m² Prefabrik Villa 4+1 657.202 TL
138 m² Prefabrik Villa 4+1 683.093 TL
196 m² Prefabrik Villa 3+1 900.454 TL
206 m² Prefabrik Villa 4+1 903.674 TL
91 m² Prefabrik Villa 2+1 541.120 TL
112 m² Prefabrik Villa 2+1 537.191 TL
114 m² Prefabrik Villa 3+1 656.477 TL
124 m² Prefabrik Villa 3+1 685.316 TL
125 m² Prefabrik Villa 3+1 754.817 TL
127 m² Prefabrik Villa 3+1 712.910 TL
130 m² Prefabrik Villa 3+1 701.868 TL
132 m² Prefabrik Villa 3+1 720.408 TL
147 m² Prefabrik Villa 3+1 797.825 TL
148 m² Prefabrik Villa 3+1 719.411 TL

Yüksek konfor ve güvenli konut beklentilerini en iyi şekilde karşılayan prefabrik villa fiyatları ile de avantajlar yaşatıyor.

6 Maddede Prefabrik Villa Fiyatları Avantajı

 • Çok sayıda hazır konut tasarımı ile proje çiziminden tasarruf
 • Yapı güvenliği statik hesaplaması ile elektrik ve su tesisat projeleri hazır
 • Modern teknolojili hatlarda en az işçilikle üretim
 • Tüm malzemeleriyle fabrikada üretim
 • Kamyon veya Tırla her yere kolayca taşınabilme
 • Uzman ekiplerce işçilik giderlerini ortadan kaldıran kurulum

Modern mimarinin yenilikçi çizgilerin yansıdığı çok sayıda prefabrik villa modeli arasından dilediğiniz evi seçebilirsiniz. Proje çizim masrafı ödemeden hayalinizdeki modeli beğenerek villa sahibi olun. Villa modelleri arasında modern tasarımlarla birlikte klasik arzunuzu gerçekleştirebileceğiniz modelleri de bulacaksınız.

Prefabrik villa modelleri özel yazılım programda uzmanlarca tasarlanır. Aynı programda yapı güvenliği statik hesaplamaları ile elektrik ve su tesisat projeleri de hazırlanır. Villa inşası öncesi önemli bedel gerektiren bu projelerin çizimine ekstra bedel ödemek zorunda kalmasınız. Bu avantajlar prefabrik villa fiyatlarına büyük tasarruf olarak yansır.

Teknolojik hatta kusursuz şekilde üretilen prefabrik villa ile evinize ekstra güvenlik kazandırır. İşçilikler minimize edilmiş teknolojik üretim villa fiyatlarına avantaj olarak yansır.

Aydınlatma ve su armatürlerine varana kadar tüm malzemeler prefabrik villa fiyatlarına dahil olarak modern fabrikada hazırlanır. Yeriniz nerede olursa olsun başka malzemelere ihtiyaç duyulmadan eviniz kullanımınıza hazır halde kurulur.

Villanız üretici firma profesyonel kurulum ekibimizce montajlanır. Elektrik ve su tesisatından boyaya kadar bu ekip evinizi kısa sürede projeye tam uygunlukta kurar. Sizi farklı ustaları organize etmekten kurtaran yenilikçi sistemiyle prefabrik villa fiyatları tasarrufla kazandırır.

Tek Katlı Prefabrik Villa Modelleri

Lüks müstakil konut beklentilerinin en iyi karşılığı tek katlı prefabrik villa modelleri estetik ve konforuyla öne çıkıyor. Yüksek güvenliğinin yanı sıra hızlı üretim üstünlüğü villa modelinin tercihini artırıyor.

Tek Katlı Prefabrik Villa Modellerinin 4 Avantajı

 • Modern mimari konseptlerin kolayca yansıtılabilmesi
 • Daha geniş iç mekan sunumu
 • Modern teknoloji kullanımıyla güvenli ve hızlı üretim
 • Uzman ekiple farklı ustalara gerek duyulmadan çok hızlı kurulum.

Tasarım özgürlüğü prefabrik villa modellerinin öne çıkan avantajlarından birini oluşturur. Yapı modelinin çalışan mimarlar özgün fikirlerini kolayca ortaya koyabilecekleri fırsatları yakalar.

Tek katlı prefabrik villa modellerinde tasarımcıların işini kolaylaştıran temel avantaj yapı sisteminin yanı sıra çalışmalarını modele özel geliştirilmiş programda yapabilmeleridir. Prefabrik ev sisteminde en girift tasarımlar teknolojik üretimde birebir elde edilebilir. Bu durum tasarım mimarlarının detay çalışma endişelerini ortadan kaldırır. Tasarımlarını prefabrik villa modelleriyle kolayca ortaya koyabilirler. Modele özel geliştirilmiş program ise tasarımlarına ayrı bir keyif katar.

Taşıyıcı sisteminde özel çelik metaller kullanılan tek katlı prefabrik villa modelleri ferah iç ortamları yaşama konfor katar. Yüksek mukavemetli çok az yer kaplayan bu çelik taşıyıcılar duvar blokları arasına gizlenerek iç mekanı rahatlatır. Villa modelinde dar planlar bile ferah ve geniş ortamıyla öne çıkar.

Özel programda tasarlanan tek katlı prefabrik villa modelleri yeni teknoloji makinelerle donatılı hatlarda çok hızlı şekilde üretilebilir.

Yeni konut modeliyle nerede olursa olsun kurulum tek bir uzman ekiple günler içerisinde tamamlanır. Güvenli, uzun ömürlü ve hızlı kuruluma sahip tek katlı prefabrik villa modellerinde yaşam tutku ve konfora dönüşür.

Çift Katlı Prefabrik Villa Modelleri

Villa konforuna güvenli ve hızlı kurulumda konut modeliyle kısa zamanda sahip olmak isteyenlerin tercihi çift katlı prefabrik villa modelleri. 2+1 minimal yaşam arzusuna özel tasarımlardan 4+1 planda 200 m2’yi aşkın villalar seçiminize özel.

Modern mimari sentezlerin en iyi örneklerinin sunulduğu seçkin tasarımlar beğeninize özel. Hayalinizdeki lüks konut modelini bularak çok kısa zamanda bu hayalinizi gerçekleştirebileceksiniz.

Çift katlı prefabrik villa modelleri lüks konuttan beklediğiniz ayrıcalıkların tamamını üzerinde taşıyor. Klasik konut modellerindeki iç mekanda devasa yer kaplayan kolon ve kirişler bu yapı modelinde geride bırakılıyor. Yüksek mukavemetteki özel çelik sistemler çok az yer kaplıyor ve plan içerisinde adeta görünmez oluyor. Çift katlı prefabrik villa modellerinde salonlar çok daha geniş, odalar salon kadar büyük. Yapı modelinin verdiği avantajla net bürüt arası fark yok denecek kadar az.

Yapı sisteminin plana yansıyan bu avantajı tasarım mimarlarının iç mekan hazırlamasını eğlenceli hale dönüştürüyor. Salon ve odaların yerleşimi, wc duş alanları, iç merdiven çıkışlarını büyük ölçüde kolaylaştırıyor. Dış mimari görünümdeki estetik iç mekana da genişliğin verdiği konforu yansıtıyor. Klasik konut modellerindeki kolon ve kirişlerin daralttığı iç mekan prefabrik villa modellerinde yerini ferahlığa bırakıyor. Mimari detay çözümleri kolaylaşıyor. Sınırlamaların tamamen ortadan kalktığı çift katlı prefabrik villa modelindeki evlerde yaşam bir tutkuya dönüşüyor.

Prefabrik villa neden tercih etmelisiniz?

Yapı maliyetlerindeki artışla beraber yaşanan usta sorunları klasik villa modellerine sahip olmak isteyenleri arayışa yöneltti. Yapı güvenliğinden hızlı kuruluma, ustalık sorunlarını ortadan çıkaran modelden ekonomik fiyatlara varana kadar büyük avantajlar prefabrik villa tercihini yükseltti.

Prefabrik villa tercih etmeniz için 6 neden:

 • Modern mimaride göz alıcı tasarımlar
 • Uzun ömür ve yüksek yapı güvenliği
 • Modern tesislerde kısa sürede hızlı üretim
 • İstenilen her yere sevk edilebilme
 • Elektrikten su tesisatına, boyaya kadar ustalık sorunlarını ortadan kaldıran sistem
 • Çok ekonomik prefabrik villa fiyatları

Teknolojik üretim sistemi prefabrik villa tasarımlarında sınırlamaları ortadan kaldırıyor. Mimari estetiği ortaya çıkaran detay tasarım uygulamaları prefabrik yapı sisteminde üretim sınırlaması olmadan yapılabiliyor. Bu nedenle yapı modelinde çalışan tasarım mimarları sistemin verdiği avantajları sonuna kadar kullanıyor. Özgün ve göz alıcı villa tasarımları ortaya koyuyorlar.

Geleneksel kaynak uygulamalarının tamamıyla geride bırakıldığı prefabrik villa demonte üretimli cıvata somun birleşimli sistemle üretiliyor. Tasarımdaki ayrıntılar çelik işleme hattında aynı programda çalışan sistemin verdiği avantajla birebir detayda alınabiliyor. Çelik taşıyıcı ve makas sistemleri hattan geçerken projeyle birebir özellikte şekilleniyor. Bükülüyor, kesiliyor, cıvata delikleri açılıyor. Makine hattında ortadan kaldırılan kusurlar yapı güvenliğinin sağlanmasına büyük ekatkı sağlıyor.

Modern tesislerde üretim demonte parçalı sistemle gerçekleştiriliyor. Bir yandan çelik taşıyıcı sistemle duvar blokları üretilirken diğer yandan kapı ve pencerelerin üretimi yapılıyor. Elektrik ve su tesisat malzemeleri projeye göre hazırlanıyor. Aydınlatma armatürlerinden iç ve dış kaplama malzemelerine kadar hazırlanan prefabrik villa Tıra yüklenerek istenilen her yere sevk edilebiliyor.

Prefabrik villa tercihinde bir önemli neden de çok sayıda işçilik uygulaması gerektiren usta organize etme sorununu ortadan kaldırmasıdır. Prefabrik villa kurulumu alanında uzmanlaşmış profesyonel ekiplerce gerçekleştirilir. Duvardan çatıya, pencereden kapıya, su tesisatından elektrik tesisatına, izolasyon uygulamalarından boyaya tüm işçilikler bu profesyonel ekipçe yapılır. Bu nedenle yapı modelinin tercih edenler ustalarla uğraşma derdinden kurtulurlar.

Modern tesiste hızlı üretim, istenilen yere kolayca nakledilebilme, ustalık uygulamalarını geride bırakan avantajlar villa fiyatlarına ekonomi olarak yansır. Prefabrik villa modellerini tercih edenler her yönden kazançlı çıkar.

Seçkin kabin modellerimizi incelemek ve detaylı bilgi için bu linki kullanabilirsiniz.