Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Prefabrik Villa

Doğa yaşamına özlemle başlayan müstakil konutlara yöneliş prefabrik villa konutları ilgi odağı haline getirdi. Şehir hayatından uzaklaşarak doğaya yakın ortamlarda ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar için çelik villa büyük avantajlar da sunuyor. Öncelikle bu konutlar özgün tasarımlara sahip. Deprem gibi etkenlere karşı yapı güvenliği sağlanmış bu evler son derece güvenli. Yapı güvenliği uygulaması henüz tasarım aşamasında başlıyor. Prefabrik villa tasarımında özel bilgisayar yazılımı programlar kullanılıyor. Bu yöntemle bir taraftan özgün tasarımlar ortaya konulurken diğer yandan villa yapı güvenliğini sağlayacak statik hesaplamaları gerçekleştiriliyor.

Aynı programda uzmanlar kontrolünde gerçekleştirilen bu hesaplamalar üretime bilgisayar destekli otomasyon sistemiyle aynı şekilde aktarılıyor. Üretimde kullanılan yeni nesil teknolojik makinelerde en detay kabul edilebilecek girift tasarımlar bile birebir şekilde elde edilebiliyor. Tasarımdaki güvenli yapı modeli yapı üretiminde kullanılan çelik ev sistemiyle imalat aşamasında kusursuz devam ettiriliyor. Kaynaksız üretim teknolojisiyle gerçekleşen imalatta yapının villa yapı ana taşıyıcı iskeletinde özel kalınlıkta çelik metaller kullanılıyor. Bu çelik sisteme sahip prefabrik villa uzun yıllar güvenle kullanılabilecek modern ev üstünlüğüne bürünüyor. Duvar bloklarından kapı ve penceresine, çatı sisteminden elektrik ve su tesisat malzemelerine varana kadar ön üretimi modern tesislerde gerçekleştiriliyor. Üretimi tamamlanan konut tek bir araca yüklenerek villa kurulumunun gerçekleştirileceği alana sevk ediliyor. Karmod uzmanlarınca başka ustalara ihtiyaç duymadan kısa zamanda montajı tamamlanan prefabrik villa oturuma hazır vaziyette teslim ediliyor.

Villa Tipi Prefabrik Evler Nedir?

Son dönemde yeni nesil konut modeliyle tasarlanıp yenilikçi teknolojilerle üretilen evler villa tipi prefabrik ev olarak isimlendiriliyor. Bu isimlendirmedeki temel etken kuşkusuz bu evlerin villa konfor beklentisini tam anlamıyla karşılar üstün niteliklere sahip olmasında gizli. Hazır ev sistemindeki gelişmeler konut tasarımında betonarme gibi klasik yapı modellerine göre önemli kolaylıklar sağlıyor. Prefabrik villa tasarımlarının özel bilgisayar yazılımında gerçekleştirilebiliyor oluşu bu kolaylıklar arasında. Tabi tasarımın üretime yüzde yüz detaylarla yansıtılabiliyor oluşu önemli bir üstünlük. Tasarım mimarları klasik betonarme tarzı konutlarda uygulama imkanı vermeyen hantal üretim nedeniyle özgünlükten kaçınıyor. Oysa tasarımlarını prefabrik villa sistemine göre gerçekleştiren mimarlar özgünlüklerini korkusuzca ortaya koyabiliyor. Çünkü villa yapı modelinde yapılan tasarım üretimde tam karşılığını bularak son derece modern konutların üretilmesine sınırsız özgürlük tanıyor. Tasarımdaki detaylar üretime buradan da kurulumdaki uygulama kolaylığıyla lüks görünümde çelik villa konutlara dönüşüyor. Genel olarak iki katlı dubleks konut tarzında tasarlanan villa tipi prefabrik ev hızlı üretimle beraber yerinde hızlı kurulum avantajına sahip. Karmod ekiplerince birkaç gün içerisinde montajı tamamlanarak teslim ediliyor. Klasik villa modellerindeki uzun inşa süreçleri bu modern villa tarzında son buluyor. Üstelik betondan duvara, kapıdan pencereye, çatıdan elektrik ve su tesisatlarına çok sayıda ustayla uğraşma derdine de son veriyor.

Karmod Prefabrik Villa Modelleri

Modern mimarinin yeni trendlerinin ustalıkla yansıtıldığı Karmod prefabrik villa modelleri her biri birbirinden güzel tasarımıyla seçiminize özel. Karmod konut tasarımları 1986 yılından bugüne tecrübesi ve hazır konut üretimindeki uzmanlığın eseri. Konut tasarımlarında özel yazılımla geliştirilen bilgisayar yazılımında gerçekleştiriliyor. Ortaya albenisi yüksek, en çok beğeni ve ilgi gören prefabrik villa modelleri çıkıyor. Özgün tasarımları villa konforu yaşamak isteyenlerin hayallerini gerçekleştirirken liderliğiyle getirdiği yenilikler sektöründekilerce de takip ediliyor.

Dubleks konutlarda 4+1, 5+1 ve üzeri çok sayıda konut planına sahip Karmod prefabrik villa modelleri bulunuyor. Bütçe avantajıyla tek katlı modellerde 3+1 plandan başlayan villa modellerini bulmak mümkün. Uzmanlıkla beraber tasarımda etkin olan bir diğer önemli unsur müşteri deneyimleri. Her yıl binlerce aileyi prefabrik villa sahibi yapan Karmod müşterilerinden çok sayıda öneri ve geri dönüş alıyor. Müşteri beklentilerini maksimize etmek adına bu deneyimleri tasarım ekipleriyle inceleyerek analiz ediyor. Deneyim önerileri ve beklentiler yeni villa modellerine yansıtılarak her dönemde yüksek ergonomide daha konforlu tasarımlar hazırlanıyor. Villa modellerinde dostluklar için ikiz tasarımlar da yer alıyor. Kullanım konforu açısından daha büyük metrajlarda içerisinde özel garajın da yer aldığı prefabrik villa modelleri de Karmod tasarımları arasında seçiminize özel.

Prefabrik Dublex Villa

İki katlı konut hazır konut modelleri prefabrik dublex villa adıyla da isimlendirilmektedir. Her biri farklı beklentilere özel tasarlanan Karmod hazır evlerin her birine ayrı villa konforunu bulacaksınız. 4+1 modelden 3+1 konuta konut tarzınızı bulacaksınız. Özel tasarlanıp yeni nesil çelik yapı sistemiyle üretilen prefabrik dublex villa yapı güvenliği, estetik ve iç güven ergonomisiyle üstün özelliklere sahip. Çelik konstrüksiyon yapı modelinin deprem güvenliğinin yüksekliği prefabrik villa modeline ilgiyi oldukça artırmış durumda. Evin statik güvenliği tamamıyla çelik karkaslarla gerçekleştiriliyor. Kırılgan olmayan esnek çelik sistem deprem gibi olumsuz etkenler esnasında esnekliğiyle yıkılmadan ayakta kalıyor. İçinde yaşayanlara güven veriyor.

Çelik sistemin kazandırdığı tasarım avantajları prefabrik dublex villa modellerine özgürce yansıtılıyor. Bu özgünlükle ortaya çıkartılan villa yapı hayalinizi gerçekleştireceğiniz özgün ve yenilikçi modeller beğeninize sunuluyor. Çelik konstrüksiyon sistemine sahip bu villa yapılarındaki bir diğer önemli avantaj en geniş iç mekan ergonomisine sahip olması. Betonarme gibi klasik konut modellerinde kaçınılması mümkün olmayan devasa kolonlar ve yatay geçişli beton kirişler bu yapılarda bulunmaz. Çok az yer kaplayan güvenli çelik sistem taşıyıcılarla prefabrik dublex villa modellerinde iç mekan en geniş haliyle kullanıma sunuluyor. Diğer yapılardaki mekanı daraltan zorunlu yapı güvenliği uygulamaları bu villa yapıda konfora dönüşür.

 

Prefabrik Villa Fiyatları

Villa Metrekaresi Oda Sayısı Fiyatı Oturuma Hazır Fiyat
91 m2 Prefabrik Villa 2+1 292.000 TL 440.000 TL
126 m2 Prefabrik Villa 3+1 377.000 TL 565.000 TL
196 m2 Prefabrik Villa 3+1 533.000 TL 775.000 TL
206 m2 Prefabrik Villa 4+1 545.000 TL 795.000 TL

NOT : Fiyatlar ortalama fiyatlar olup değişkenlik gösterebilir.

Yapı modelindeki üretim ve montaj üstünlükleri prefabrik villa fiyatları olumlu yönde etkileyerek avantaja dönüşmektedir. Öncelikle hazır villa modellerinin tasarımları Karmod’un alanında uzman konut tasarımcılarının özgün çalışmalarıyla hazırlanır. Çok sayıda hayalinizi gerçekleştirmeye aday seçkin konut modellerinden birini seçerek villa tasarımı için ekstra bütçe ayırmaktan kurtulursunuz. Aynı zamanda tasarım için vakit kaybetmeden ev sahibi olursunuz. Çelik yapı sistemini fiyat açısından avantajlı hale getiren iki temel üstünlük bulunuyor. Bunlardan biri üretim sistemi diğeri ise her alanda farklı ustalara ihtiyaç duyulmadan uzman ekiplerce kurulum avantajı.

Konutların üretimi yeni nesil teknolojiler kullanılarak Karmod’un modern tesislerinde gerçekleştiriliyor. Akıllı üretim sistemi de diyebileceğimiz bu tesiste üretilen prefabrik villa yapıları tam malzeme kullanımıyla hazırlanıyor. Üretimde özel ölçü ile seçilmiş tam malzeme kullanımı, israf edilmeyen imalat sistemiyle prefabrik villa fiyatları ekonomiye dönüştürülüyor. Bilindiği üzere yerinde üretim yapılan klasik betonarme gibi yapı modellerinde malzeme israfından kaçınmak çok zor bir durum. Üstelik yapı güvenliğini sağlayabilmek için beton ve demir gibi devasa bütçeli malzemeleri kullanmak durumundasınız. Oysa prefabrik villa ön üretimi fabrika modern tesislerinde hazırlanarak tüm malzemeleriyle kurulum yerine sevk edilir.

Prefabrik villa fiyatları cazip hale getiren bir diğer önemli etken sahada konutun uzman bir ekip tarafından kurulum yapılmasıdır. Karmod ekiplerince duvardan çatıya, pencereden kapıya, elektrik tesisatından sıhhi ve atık tesisatlarına kadar her işçilik Karmod uzman ekibince gerçekleştirilir. İşte israf edilmeden üretim ve farklı ustalara gerek duyulmadan tek ekiple kurulum prefabrik villa fiyatları açısından erişilemez avantaj kazandırmaktadır.

 

Prefabrik Villa Avantajları

Hem zamandan hem de yapı bütçesinden kazandıran önemli üstünlükleriyle prefabrik villa avantajları size özel. Beğendiğiniz eve karar verdiğinizde uzun inşa süreleriyle vakit kaybetmenize gerek yok. Çelik villa üretimi belirlenen imalat takvimi içerisinde ortalama bir haftada tamamlanıyor. Kurulum için Karmod’un size verdiği plana göre konut kurulum zeminin hazır etmeniz yeterli. Kapı ve pencere sistemleri dahil beğendiğiniz villa modelinde bire bir üretilen konut araca yüklenerek dilediğiniz yere sevk ediliyor. Araçtan malzemenin indirilmesi dahi Karmod ekibinin uzmanlıkla dolu hummalı çalışması başlıyor. Duvardan çatıya evinizin hızla yükseldiğini henüz ilk gün itibariyle görmeye başlayacaksınız. Elektrik tesisatından su tesisatına armatürlerine varana kadar prefabrik villa konutunuz birkaç gün içerisinde kurulumu hazır. Boya işçiliği sonrası yeni evinize hemen taşınarak kısa zamanda prefabrik villa avantajları ile tanışmaya hazır olun.

Neden Villa Prefabrik Ev Tercih Etmelisiniz?

Villa prefabrik ev modeliyle hayalinizdeki konutu hemen seçin: Modern mimari konseptte uzmanlıkla tasarlanmış villa modelleri arasında tarzınızı mutlaka bulacaksınız.

Villa prefabrik ev tercihiyle zamandan kazanın: Yeni nesil hazır konut modelini tercih ederek zamandan kazanın. Klasik betonarme gibi hantal modellerin inşa süreçlerinden kurtularak kısa zamanda ev sahibi olmanın keyfini yaşayın.

Villa prefabrik ev tercihiyle usta sorununu geride bırakın: Karmod Ev’in kurulumu alanında uzman ekip tarafından günler içerisinde tamamlanarak oturumunuza hazır halde sunulur. Oysa betonarme gibi klasik ev modellerinde inşa süreleri aylarca bitmek bilmez. Üstelik betoncudan duvarcıya, sıvadan çatıcıya, elektrikten su tesisatçısına çok sayıda ustayı organize etmek zorunda kalırsınız.

Villa prefabrik ev tercihiyle enerjiden kazanın: Karmod Ev yalıtım üstünlükleriyle en az enerji sarfiyatıyla kışın kolayca ısıtılırken yazın doğal serinliği yaşatır. Kullandıkça enerji giderlerinizden yüzde 60’a varan oranlarda tasarrufla kazançlı çıkın.

Villa prefabrik ev fiyatlarıyla kazanın: Hazır ev sistemiyle uzun ömürlü kullanım standardına sahip villa prefabrik ev fiyatları ile de size kazandıracak. Klasik yöntemlerle uzun inşa süreçlerinde ön göremediğiniz ucu açık masraflarla bütçenizi boşa harcamayın. Çok sayıda ustaya ayrı ayrı gereksiz işçilik ücreti ödemeyin. Karmod Ev sözleşmenizi imzaladığınızda eviniz kısa sürede üretiliyor hiçbir malzeme ve ustaya gerek duymadan kısa sürede kurulumla size teslim ediliyor. Prefabrik ev ayrıcalıklarını Karmod’la yaşayın.

Prefabrik Villa Projeleri

Prefabrik villa projeleri müstakil konut taleplerinde en çok tercih edilen ev modeli oldu. Bireysel müstakil konut tercihleriyle beraber son dönemde yatay mimari konut projelerinde de prefabrik villa tercih ediliyor. Prefabrik villa projeleri kentsel dönüşüm için yatay mimarideki konutların hazırlanmasında hızlı üretim ve kuruluma sahip yapı modeliyle çok avantajlı. Deprem, yangın, sel ve heyelan gibi tabi afetler sonrası ihtiyaç duyulan kalıcı konutların inşasında prefabrik villa sunduğu ekonomisiyle çok cazip. Prefabrik konusunda merak ettiğiniz, aklınıza gelen her soruda Karmod uzmanlığımızla yanınızdayız.

Hazır yapı sektöründeki liderliğiyle Karmod çok sayıda alternatif yapı üretimi gerçekleştiriyor. Markanın ürettiği pratik yapı çözümü sunan kullanıma hazır yapılar da bulunuyor. Bunlar arasında kabin ürünleri pratik kullanımıyla öne çıkıyor.