Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Trabzon ilimizde konteyner ev modellerinin kalitesi alternatif yaşam alanı kurmayı cazip kılan yüksek standartlar ve lüks olanaklar sunar. Karmod olarak dünyanın dört bir yanında kalitesiyle fark yaratan konteynerden ev projelerine imza attık. Trabzon konteyner ev modellerimiz Karadeniz bölgesinin coğrafi ve iklimsel koşullarına dayanıklı, az maliyetli, konforlu ev arayanlara modern ve işlevsel çözümler yaratır. %77.6’sı tepelerden %22,4’ü yaylalardan oluşan Trabzon’da zorlu arazi koşullarına uyum sağlayan modellerde konteyner fiyatları tercih edilir. Yüksek izolasyon kalitesiyle Karadeniz ikliminin hava şartlarından etkilenmeyen evlerimiz Trabzon doğal güzellikleriyle uyumludur.

Doğal alana uyum sağlayan sürdürülebilir ve ekolojik konteyner ev modelleri yemyeşil Trabzon coğrafyasına estetik olarak da yakışır. Trabzon Of ilçesinde kara ve denizin buluştuğu mükemmel doğaya eşlik eden konteynerden evlerimiz bulunur. Trabzon Sürmene ilçesinin yemyeşil tepelerinde kültürel yaşama evlerimizle eşlik ediyoruz. Trabzon konteyner ev modellerimizi şehrin en uzak köşelerinde tepelerde, yaylalarda görebilirsiniz. Trabzon’un ulaşılması zor coğrafi alanlarına kolaylıkla konforlu konteynerden evler kurabiliriz. Uzungöl kıyısında lüks villa kurmak isteyenler için iki katlı göl evi tarzında konteyner ev tasarımlarımız var. Dağ evi, öl evi, tarla evi, sahil evi konseptlerimiz Trabzon’un zengin yerleşim olanaklarına hitap ediyor.

Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Depreme Dayanıklı Konteyner Ev

Trabzon Konteyner Ev Fiyatları

Karadeniz bölgesinin coğrafi ve iklimsel koşullarına uyum sağlayan, dayanıklı ve konforlu Trabzon konteyner ev modellerimizde Karmod kalitesi fark yaratır. Trabzon’da konteyner ev denilince ilk akla gelen firma olmamızın birçok nedeni var. Tüm dünyada tanınmış yerli bir marka olarak Trabzon’da kalitemizi ispat eden işler yaptık. Az maliyet, pratik kurulum, yüksek konfor standartlarıyla istenilen her yere konteynerden evler kurduk. Bizi tercih edenlerin akıllıca bir seçim yaptığını söyleyebiliriz. Uzun yıllar konteyner ev konforunu yüksek kalitede yaşamak isteyenler bizi tercih ediyor. Trabzon konteyner ev fiyatları Karmod yerli üretim avantajıyla oldukça uygun. Karmod teknolojisiyle her türlü iklim koşuluna dayanıklı sağlam ve yaşam kalitesini yükselten konteynerden ev modelleri üretiyoruz. Her detayda Karmod imzası taşıyan evlerimiz Trabzon’da alternatif yaşam alanı kurmak isteyenlerin ilk tercihi oluyor.

Trabzon Konteyner Ev Modelleri

KAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Trabzon coğrafi özellikleri açısından burada yaşayan insanlara farklı yerleşim biçimlerini benimsetmiştir. Trabzon tepelerde evleri olan insanlarla doludur. Tepeler ve yaylalar zorlu coğrafi arazilerdir. Buralarda ev yapmak da konforu sağlamak da zordur. Trabzon’da tercih edilen evlerimiz tepelik arazilere uygun olan kolay kurulan konteyner evlerdir. Trabzon demonte konteyner modellerimiz çok tercih edildiği bir şehirdir. Çünkü demonte sistem istenilen yere kolay taşınır. Dağların yüksek zirvelerinde bile demonte konteyner tarzı ev kurulabilir. Karadeniz halkı yerleşim konusunda çetindir. Zorlu şartlarda yaşam alanları yaratmışlardır. Karmod olarak Trabzon’un coğrafi yapısını tanıyor ve istenilen yere konforlu yaşam alanı çözümlerimizi götürüyoruz. 42 m2 standart konteyner evlerimiz minimal tasarımlarıyla Trabzon tepelerinde sıkılıkla tercih edilir. Yaylalarda geniş iki katlı evleri, dağlık alanlarda dağ evi tarzındaki modelleri, göller çevresinde göl evi tarzını görebilirsiniz. Trabzon demonte konteyner modellerimiz ilçe merkezlerinde de alternatif yaşam alanları oluşturur. Dış cephesi cam kaplama olan şık tasarımlı cam konteyner modelimizi dağ evi olarak da şehir evi olarak da tercih edenler vardır.

Cephesi cam kaplama, iki, katı yeni nesil konteyner ev modeli lüks standartlar arayanlar için mükemmel bir seçenektir. Villa tarzı çatı stili farklı olan modelleri ya da tek katlı göl evi tarzı olan modelleri oldukça kolay şekilde internetten satın almanızı sağlıyoruz. Karmod web sitesini kolay ve güvenilir online alışveriş olanaklarıyla tasarladık. Dijital kolaylıklarımı keşfederek Trabzon konteyner ev modellerimizi inceleyebilirsiniz. Lüks bir konteynerden ev beğenip anında online sipariş verebilirsiniz. Web sitemizden iletişim formu doldurarak özel proje fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Hazır evler ya da kendinize özgü yeni bir tasarım tercih edebilirsiniz.

konteyner ev kampanya konteyner ev içi konteyner evler konteyner ev fiyatları konteyner ev planları

Türkiye’nin Her Yerine Kolay Ekonomik Nakliye İmkânı

Yeni yaşam alanlarını ekonomik ve pratik kurma olanağı sağlayan Karmod konteyner evler Karadeniz’in eşsiz doğasında konforlu yaşama imkânı tanıyor. İnternetten tüm bu olanaklara kolayca ulaşabilir hızlı sipariş verebilirsiniz. Siparişi konteyner ev al diyerek kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. İyi fiyatla yüksek kalite standartlarını ve marka güvencesini sağlıyoruz. Üretimin, nakliyenin, kurulumun ve satış sonrası desteğin her aşamasında müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz. Web sitemizden hızlı, kolay ve güvenilir ev siparişi verebilirsiniz.

Dört bir yanı cennet gibi olan Trabzon’a yakışan alternatif yaşam çözümlerini Karmod kalitesiyle her yere taşıyoruz. Karmod teknolojisiyle konforu zorlu coğrafyalarda bile kusursuz yaşatıyoruz. Farklı yaşam stillerine hitap eden modern konteyner ev tasarımları sunuyoruz. Her boyutta konteyner ev ölçüleri olan modellerimizi boyuta uygun ekonomik nakliye avantajıyla sevk ediyoruz. Nakliyede bir iki gerçekleştirerek Trabzon konteyner ev siparişinizi flatpack sistemiyle çok hızlı şekilde size ulaştırıyoruz.