Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Türkiye'nin yüzölçümü olarak en büyük ili olması sebebiyle bahçe, tarla ve bağ bulabileceğiniz oldukça geniş bir alana sahiptir. Bu sebeple bile Konteyner ev Konya içerisinde oldukça mantıklı bir seçeneğe dönüşür. Günümüzde satılık evlerin fahiş fiyatları ile gündeme gelmesi hem sıfır hem de 2.el almak için mantıklı olmadığını kanıtlamaktadır.

Bu şartlar altında ev sahibi olma arzunuzu besleyen en önemli faktörün firmamız olabileceğini hatırlatmak isteriz. Size sunduğumuz hazır ev tasarımları tamamıyla çelik yapı kullanılarak üretiliyor. Böylece çok daha dayanıklı olan ev modelleri mutlaka dikkatinizi çekiyor. Fiyatları ise hiçbir yerde göremeyeceğiniz bir ayrıcalık yaratıyor.

Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Depreme Dayanıklı Konteyner Ev

Konya Konteyner Ev Fiyatları

Eğer çatılı konteyner ile ev tipi bir seçim yaparsanız bunun için pek çok avantajınız olacaktır. Türkiye şartlarında 2 el ev fiyatlarında yıllardır düşüş yaşanmaması ciddi bir biçimde sorun olarak görülüyor. Oysa bunun bize katacağı önemli bir artı var. Bu sayede ev fiyat listesine bakıp kıyaslayarak modern ev tasarımlarının ne kadar cazip olduğunu görüyoruz.

Çünkü ikinci el ev fiyatları bu kadar yükseldikten sonra bariz bir biçimde daha fazla tercih edilmeye başlandı. Aslında ucuz fiyatları ile öncesinden de gündeme geliyordu fakat artık hem uzun ömürlü ve kaliteli hem de uygun fiyatlı olarak lanse edilebiliyor.

Konya Konteyner Ev Modelleri

KAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Ülkemizde farklı ev tasarımlarına sık sık rastlayabiliyoruz. Çünkü betonarme binalar uzun yıllardır farklı ölçüleri, iç görünümü, planları ve tasarımları ile inşa edilmeye devam ediyorlar. Bunu modern tasarımlara çeviren unsur ise konteyner ev modelleri oluyor. Eski geleneksel yapıların içi dahi birbirine benzeyebiliyor. Fakat hiçbirisi günümüz ev tasarımlarında olması gereken özellikleri yansıtmıyor.

Şirketimizin en önemli artısı ise budur. Sizler için ev seçeneklerini 21, 35 ve 42 metrekare olarak farklı isteklere cevap verebilecek şekilde tasarlıyor. Yine de şehrin göbeğinde yıllar önce yapılmış bir apartman dairesi gibi sınırlı bir seçenek hacmine sahip olmuyor. Çünkü istediğiniz takdirde 2+1 evi 3+1 olarak genişletebiliyorsunuz.

konteyner ev kampanya konteyner ev içi konteyner evler konteyner ev fiyatları konteyner ev planları

En Pratik ve Hızlı Kuruluma Sahip Evler

İhtiyaçlarınıza göre tercih edebileceğiniz bu ev modellerinin kullanıcıya memnuniyet aşıladığından şüphe yok. Ev yorumları okundukça bu daha net anlaşılıyor. Şimdiye kadar ev yapımı ile ilgili hiçbir tecrübeniz olmasına gerek kalmadan firmamızın profesyonel ekibi dilediğiniz modeli istediğiniz bir konuma kurmaktadır.

Siz arsayı alıp konumu gösterdikten sonra ev nasıl yapılır sorusunun yanıtını almak için 1 gün bekleyebilirsiniz. Montaj süresinin sadece 1 gün olması bile diğer ev satın alma opsiyonlarının önüne geçmesi için yeterlidir. Aynı zamanda daha lüks bir ev görünümü yaratmak için arsanıza iki katlı ev yaptırabileceğinizi ve yine çelik yapısıyla sağlıklı, uzun ömürlü ve konforlu olacağını vurgulayalım. Konteyner ev Konya içerisinde dilediğiniz her noktaya getirilerek hızlıca kurulumu yapılabiliyor.