Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Türkiye'de artık ev sahibi olamayacağını düşünen milyonlarca insan var. karmod konteyner yapı firması olarak bunun gerçeği yansıtmadığını ve firmamızın çözümlerinin buna dahil edilemeyeceğini düşünüyoruz. Sektör tecrübesi açısından lider olan firmamız size çok sayıda seçenek sunmayı ihmal etmiyor. Mesela modern ev tasarımı konusunda son derece iddialı modelleri bulunuyor.

Satılık ev fiyatları artmaya devam ettikçe daha fazla insan buna yöneliyor ve konteyner evler hazır ev modellerine bakarak karar verme fikri herkesin hoşuna gidiyor. Genellikle uzun ömürlü kullanım ya da her noktaya kurulabilmesinden ötürü ilk tercih olan bu seçeneğin artık ucuz fiyatları ile de gündemde olduğunu söylemeliyiz.

Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Depreme Dayanıklı Konteyner Ev

Kırşehir Konteyner Ev Fiyatları

Herkesi mutlu edebilecek tasarımlarla farklı modeller sunması tabii ki önemli bir detaydır. Çünkü ev modelleri ve fiyatları gerçekten inanılmaz bir algı yaratabiliyor. Ev tipi konteyner almayı düşünen herkesin çatılı modellere yönelmesi bunu açıklıyor. Aslında bunun artık bir standarda dönüştüğünü bile söylemek mümkün.

2.el ev fiyatları arttığı müddetçe bu standardın değişmeyeceği de kesin. Satılık ilanlarına baktığınız betonarme dairelere ödenen yüklü meblağlar sizin için doğru tercih olmayacağını kanıtlıyor. 2 el daire yerine ev alma opsiyonunuzu rahatlıkla ev yapımı yönünde değerlendirebilirsiniz. Tabii ki ev nasıl yapılır diyorsanız ikinci el ev alma fikri cazip gelebilir. Fakat burada sizin yapmanız gereken tek şey evin konumlandırılabileceği bir arsa satın almak.

Kırşehir Konteyner Ev Modelleri

 

KAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Eğer arsanız, bahçeniz ya da bağınız varsa kesinlikle tercih etmeniz gereken seçenek konteyner ev projeleridir. Bunların planları hem modern hem de daha önceden tasarlanmış olduğu için size büyük bir avantaj sunar. İç görünümü günümüz trendlerine uygun olarak karşımıza çıkar. İçi hakkında hiçbir olumsuz yorum yapabilmek ise mümkün değildir.

Tasarımsal açıdan içinize sinmeyen her detayı değiştirebilir, yeni ölçüleri ile hayatınıza katabilirsiniz. Mesela firmamızın sabit olarak bizlerin beğenisine sunduğu 21, 35 ve 42 metrekarelik ev modelleri vardır. Bunlar istediğiniz şekilde de özelleştirilebildiği için size asla sorun yaşatmaz. 2+1 ya da daha büyük bir ev ihtiyacınız varsa bunu karşılamak için modül eklenebilir.

konteyner ev kampanya konteyner ev içi konteyner evler konteyner ev fiyatları konteyner ev planları

En Pratik ve Hızlı Kuruluma Sahip Evler

Ev yorumları incelendiğinde içi ve dış tasarımı ile ilgili çok güzel paylaşımlar yapıldığına şahit olabilirsiniz. Hatta iki katlı ev tasarımlarında bunun daha da ön planda olduğu bir gerçek. Size kalan tek görev evinizin nerede olmasını istiyorsanız oradan bir arsa almanız ya da kırsal bir alanda bağ bahçe bulmanız.

Bu sayede sadece bunun ücretini ödeyerek ve ucuz fiyatları ile ilginizi çeken ev modelini ödeyerek harika bir yaşam alanına kavuşursunuz. Yaşamak son derece konforlu olacağı gibi yapım aşamasında da bunu hissetmeniz mümkün. İstediğiniz her yerde 1 günde montaj şansı olması ve nakliyenin firmamıza ait olması Konteyner ev Kırşehir açısından büyük bir şans.