Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Çorum Konteyner Ev

Konteyner ev Çorum gibi nispeten küçük şehirlerde yaygınlaşmaya devam ediyor. Genellikle şehir merkezlerinde bulunan eski yapılardan satılık ev ilanlarına baktığınızda çok fahiş fiyatlar görebiliyorsunuz. Bunun önüne geçmek ve daha ucuz fiyatları olan evlere yönelmek içinse çelik konstrüksiyon ev hayat kurtarıcı olabiliyor. Firmamızı tercih ettiğinizde bunu en doğru şekilde yapmış olacaksınız.

Çünkü uzun yıllardır sektörde çok çeşitli ev modelleri ile kullanıcılarından olumlu ev yorumları almayı başarıyor. Özellikle 2.el ev fiyatları uçup gitmişken daha uygun bütçelerle sahip olabileceğiniz villa tarzındaki evler bunu doğruluyor. Ev tipi konteyner tercih edenlerin memnun olmasının altında yatan bir diğer sebep ise özgürlükçü konum seçimi olabilir.

Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Konteyner Ev Fiyatları

Artık fiyatları bu noktada gördükten sonra ev nasıl yapılır ya da nasıl satın alınır sorusu tekrar tekrar gündeme geliyor. Bu bağlamda da 2 el ev almak zarar ettiriyor gibi gözüküyor. Daha önce yıllarca kullanılmış, ciddi bir onarıma ihtiyaç olan satılık evler var. Oysa daha düşük bir miktara sıfır olarak konteyner yapılar almak mümkün oluyor.

Ev modelleri ve fiyatları kıyaslandığında ise konteyner yapılar gerçekten bir adım öne çıkıyor. Keza çatılı ev modellerinde iki katlı olma opsiyonu ile beraber villa görünümü elde etmek mümkün oluyor. İkinci el daireler içinse böyle bir durum söz konusu olmuyor. Aksine bütçeyi daha da aşan bir tamirat masrafıyla karşılaşıyorsunuz.

Konteyner Ev Modelleri

KAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Tabii ki her zaman için ev modelleri ve fiyatları birbiriyle yakın temas halinde olacaktır. Çünkü 2 1 ev ile daha ufak bir evin maliyeti birbirinden farklıdır. Dilerseniz firmamız tarafından sizlerin beğenisine sunulan 21, 35, 42 metrekare olarak lansmanı yapılan standart yapıları tercih edebilirsiniz. Hazır olarak kurulmuş hallerini görebilir, içi hakkında da fikir alabilirsiniz.

Evin iç görünümü en az dışı ve dışında kullanılan malzemeler kadar önemlidir. Burada projeler arasında seçim yapmanıza olanak tanınabilir. Odaların konumu, kullanılacak malzeme ya da dış ayrıntılar tamamen sizin özgür iradenize kalıyor. Çelik konstrüksiyon olması iki katlı ev tercihiniz için de pek çok modeli sizlerle buluşturuyor. Sırf bu yüzden bile ikinci el ev fiyatları ödemek yerine tercihiniz konteyner ev den yana olabilir.

En Pratik ve Hızlı Kuruluma Sahip Evler

Özgürlüğün her aşamasında karşınıza çıkacak bir olgu olduğunu unutmamanız gerekiyor. Örneğin iç ve dış tasarımı kadar hangi konumda olacağına da siz karar veriyorsunuz. İkinci el bir apartman dairesini ancak uygun fiyatları ile yakaladığınızda mecburen bir lokasyonda yaşamak zorunda kalabilirsiniz.

Bunun yerine ucuz fiyatları ile binlerce insanın memnun kaldığı ve olumlu yorumları yansıttığı çelik konstrüksiyon evlere yönelebilirsiniz. Üstelik bu yönelim siz dilediğiniz noktada arsanızı aldıktan sonra tümüyle firmamız kontrolünde gerçekleşecek aksiyonlarla devam edecektir. Konteyner ev Çorum ilçeleri dahil olmak üzere tüm noktalara üretimden lojistiğe ve montaja kadar tamamıyla bizlerin güvencesiyle size sunulmaktadır.