Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Konteyner Fiyatları

Konteyner Nedir?

Kullanıma hazır yapı konseptinde sunulan ofis, ev, WC duş gibi amaçlar için kullanılan yapılara konteyner denir. Konteyner yapılar standart olarak 3x7 metre ölçüsünde 21 m2 üniteler halinde üretilir. Birleşimli sistemle üniteler yan yana konularak çok büyük metrajda ve katlı sistemde yapılar hazırlanabilir. Konteynir üretimi modern fabrika tesislerinde üretildiğinden araçlarla taşınarak kullanım sahasında istenilen yere konulabilir. Konteynir yemekhane ve yatakhane şantiye yapı grubu başta olamak üzere ev, ofis, WC, duş gibi kullanıma hazır bina çözümleri sunar.

Karmod Konteyner: Türkiye'nin En Kaliteli ve En Çok Satılan Konteyneri, Uygun Fiyatlarla!

Büyük inşaat firmalarının projelerinde ilk tercihi olan Karmod, mükemmel kalitede ve uygun konteyner fiyatlarıyla en iyi konteynerleri üretmektedir. Hızlı kurulum özellikleriyle bilinen ofis ve şantiye konteyner yapıları, sektördeki lider marka Karmod'un imzasını taşıyor. Dünya'nın önde gelen projelerini hayata geçiren büyük inşaat ve yapı firmaları, uygun konteyner fiyatları ve kalitesi sayesinde Karmod'u tercih ediyor. Kaynaksız üretim teknolojisi, hızlı imalat süreçleri ve yerinde kolay kurulum olanaklarıyla şantiye mobilizasyonu binaları projelere değer katıyor. Konteyner yapıları, zamana karşı yarışan projeleri süreli teslim baskısından kurtarırken, Karmod konteyner fiyatları rekabette de avantaj sağlıyor.

Türkiye’nin ilk özel üst segment konteyner yapıları, kaynaksız, cıvata somunlu ve geçmeli sistemlerle donatılmıştır. 5 cm kalınlığında sandviç panel duvar ve çatı sistemleri, 125 mm kalınlığında özel kenetli sızdırmaz çatı sistemiyle benzersizdir. Uzun ömür, üstün konfor ve pek çok avantajıyla Karmod, Türkiye’nin ve Dünya'nın büyük projelerine çözüm sunan bir ortak olmuştur. Konteyner fiyatları konusunda rekabetçi bir lider olan Karmod, 130’dan fazla ülkeye şantiye mobilizasyon yapıları ihracatı yapmaktadır. Karmod, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre 12 metreye kadar değişen ebatlarda uygun fiyatlı konteyner modelleri sunmaktadır.

Konteyner Modelleri

Sandviç Panel Konteyner

Sandviç panel kullanılarak üretilen ve enerji tasarrufuyla öne çıkan sandviç panel konteyner yapılara, yüksek kalitesi ve uzun ömürlü kullanımıyla dikkat çekmektedir. Karmod, duvarlarda 50 mm, çatılarda 125 mm panel kalınlığı ile yeni nesil sandviç panel konteyner modelleri sunar. Bu konteynerler, üstün yalıtım performansı ve sızdırmazlık özellikleriyle enerji tasarrufunda büyük avantajlar sağlayarak bütçelere katkıda bulunur. Uygun konteyner fiyatları sayesinde Karmod sandviç panel konteyner modelleri, kaliteyi ekonomik bir seçenek olarak sunmaktadır.

Ofis Konteyneri & Şantiye Konteyneri

Hazır yapı modeliyle hızlı ve etkili çözümler sunan konteynerler, ofis ihtiyaçları ve şantiye yapıları için özellikle tercih edilir. Ofis konteynerleri, çalışma ofislerinden toplu konut lansman ofislerine kadar geniş bir kullanım alanı bulurken, tekstil markalarından marketlere kadar çeşitli sektörlerdeki zincir mağazalar için de yeni bina modeli olarak öne çıkıyor. Bu sayede, yatırımcılar kısa sürede ve diledikleri yerde, markalarının kurumsal kimliğini yansıtan konteyner ofisleri hızla kurabiliyor. Konteyner ofis modelleri, farklı büyüklüklerde projelendirilerek geniş bir ihtiyacı karşılıyor.

Şantiye konteynerleri, yol yapımı, hava limanı inşası, toplu konut gibi pek çok projenin yapı grubu ihtiyacını pratik bir şekilde çözüyor. Hızlı üretim ve kurulum avantajları sayesinde şantiye konteynerleri, projelere zaman kazandırırken, uygun konteyner fiyatları ve boş konteyner fiyatlarıyla da maliyet avantajı sağlıyor. Konteynerlerin esnek kullanımı, yatırımcıların hem maliyetlerini kontrol altında tutmalarına yardımcı oluyor hem de şantiye verimliliğini artırıyor.

Metropol Konteyner

Metropol Konteyner, modern mimariye uygun estetik tasarımıyla şehir merkezlerindeki güvenlik ve satış noktaları için özel olarak tasarlanmış bir konteyner modelidir. Özel tac çıkıntılı alınlığı ve dış cephe kaplama uygulamalarıyla dikkat çeken bu yapılar, içeride konforlu bir çalışma ortamı sunuyor. Holdingler, elçilikler, konsolosluklar ve toplu konut siteleri gibi çeşitli alanlarda güvenlik ve satış ofisi olarak kullanıma uygun olan Metropol Konteyner, 150x150 cm'den 300x700 cm'e kadar farklı ölçülerde ve ihtiyaca özel iki katlı modellerde de üretilebiliyor.

Karmod tarafından yüksek yapı güvenliği standartlarında üretilen Metropol Konteyner modelleri, özel metal karkaslar ve iç-dış yalıtım uygulamaları ile desteklenmektedir. Bu özellikler, konteynerlerin iklimlendirme enerji tasarrufu konusunda da avantaj sağlamasına yardımcı olurken, uygun konteyner fiyatları sayesinde de ekonomik bir çözüm sunuyor.

Bu şekilde, Metropol Konteyner'in estetik ve fonksiyonel özelliklerine odaklanırken, uygun fiyat avantajlarını da ön plana çıkardık.

Tuvalet & Duş Konteyneri

Tuvalet & Duş Konteynerleri, şantiyelerden park ve bahçelere, camilere ve sosyal tesislere kadar geniş bir kullanım alanına uygun, pratik ve ekonomik çözümler sunar. 3x7 boyutlarında tasarlanan bu konteynerler, içerisinde 7 ayrı WC ve duş kabini barındırarak, lavabo alanlarını da kapsar. Müşteri tercihine bağlı olarak farklı tuvalet ve duş kabini seçenekleri sunulur, hatta uluslararası standartlarda engelli tuvalet kabinleri bile eklenebilir. Bay ve bayan kullanımına uygun ayrı giriş kapıları ile tasarlanmıştır, engelli kullanıcılar için özel rampa ve geniş kapı seçenekleri mevcuttur.

Bu yenilenmiş metinde, Tuvalet & Duş Konteynerlerinin geniş kullanım alanları ve esnek yapılandırma seçenekleri vurgulanırken, uygun konteyner fiyatları sayesinde ekonomik bir tercih olduğu da belirtilmektedir.

Konteyner Ev

Son yıllarda müstakil ev arayışında konteyner evler, hem hızlı teslimat süreçleri hem de uygun konteyner fiyatları ile öne çıkıyor. Kullanıma hazır şekilde üretilip sevk edilen bu modeller, diğer konut tiplerine kıyasla maliyet avantajı sunuyor. Konteyner evler, uzun ömürlü yapıları, depreme dayanıklılıkları ve yüksek yalıtım performansları ile enerji tasarrufu sağlayarak yenilikçi bir konut çözümü haline geliyor. Türkiye'nin her yerine kolayca sevk edilebilen bu evler, elektrik ve su tesisatları tamamlanmış halde, oturuma hazır şekilde geliyor. İnşaat sürecindeki karmaşıklıklara son veren konteyner evler, uygun fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. Bu yeniden düzenleme, konteyner evlerin pratikliğini ve uygun konteyner fiyatlarını ön plana çıkarıyor.

Özel Konteyner

Standartların dışında farklı tasarımda veya kullanım ihtiyaçlarına göre projelendirilerek üretilen modele özel konteyner adı verilmektedir. Geometrik şekiller, özel çıkıntılar veya farklı kaplama uygulamalarıyla tasarlanmış ev ve ofis modelleri özel konteyner sınıfında değerlendirilmektedir. Bunun dışında kullanım amacına göre projelendirilen özel üretimler de bulunmaktadır. Örneğin ütü evi ve çamaşırhane konteyneri bu sınıfta yer alır. Bu modelde elektrik ve su tesisatları içerisine yerleştirilecek makine ve ekipmana göre özel projelendirilerek uygulanır. Jeneratör ve tehlikeli atık konteyneri gibi üretimler de özel konteyner modeli içerisinde yer almaktadır.

Yemekhane Konteyneri

Yemekhane konteyneri, şantiyelerden sosyal tesislere, fabrikalardan restoranlara kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir ve hazır konseptiyle en pratik çözümü sunar. Standart 3x7 ölçülerindeki bu konteynerler, servis bankosu ve masalarla donatılarak hızla yemek salonuna dönüştürülebilir. Araçtan indirildiği anda kullanıma hazır olan yemekhane konteynerleri, modern tesislerde üretilip kolayca monte edilir, büyük metrajlı yapılar bile saatler içinde kullanıma sunulabilir. Bu büyük metrajlı yemekhane binaları, ihtiyaca göre 4 kata kadar projelendirilebilmekte, uygun konteyner fiyatlarıyla maliyet ve zaman tasarrufu sağlamaktadır.

Yatakhane Konteyneri

Yatakhane konteynerleri, enerjiden madenciliğe, yol yapımdan toplu konuta kadar geniş bir alanda personelin konaklama ihtiyacını karşılar, hızlı üretim ve kolay nakliye ile istenilen yerde hızla kurulabilir. Klasik yapı modellerine kıyasla daha cazip yatakhane konteyner fiyatları tercih sebebidir. Karmod'un sandviç panel kullanılarak üretilen yeni nesil yatakhane konteynerleri, çalışanlara ev konforu sunar ve şantiyedeki verimliliği artırır. Standart 3x7 ünitelerde altı kişiye kadar barınabilirken, yönetici ve teknik personele özel 1+1 planında konteynerler de mevcuttur. Büyük projeler için 4 kata kadar genişleyebilen yatakhane konteynerleri, kısa sürede kurulabilir ve uygun konteyner fiyatlarıyla maliyet avantajı sağlar.

Demonte Konteyner

Demonte konteyner modelleri, nakliye navlununda tasarruf sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Bu sistemle, yapılar flatpack paketlenerek çok az yer kaplayıp, normal konteynerlere kıyasla bir tıra 10 adete kadar yüklenebilir, böylece nakliye maliyetlerinde önemli düşüş sağlar. Karmod, kaynak kullanımını azaltan cıvata somunlu ve geçmeli sistemle demonte konteynerler üretir, bu sayede uluslararası taşımacılıkta da kolaylık sağlanır. Kurulumu hızlı ve basit olan bu konteynerler, uygun konteyner fiyatları ve boş konteyner fiyatlarında da avantajlar sunar, böylece hem nakliye hem de kurulum maliyetlerinden tasarruf edilmiş olur.

Deprem Afet Barınma Konteyneri

Deprem başta olmak üzere yangın, sel, heyelan, tsunami, volkanik patlama gibi tabi afetler sonrası barınma sorununa hızlı çözüm sunan yapılar deprem afet barınma konteyneri olarak isimlendirilir. Ön üretimi Karmod modern tesislerinde yeni nesil teknolojiler kullanılarak en hızlı şekilde üretilen deprem afet barınma konteynerleri dünyanın her bölgesine kolaylıkla taşınabilir. Sevke dildiği bölgede hazır edilen Karmod süpervizör ekibince hızla kuruluma başlanarak afet zedelere evlerindeki konforu aratmayan barınma konutları hazırlanır. Bu konteyner modeliyle barınma sorununa en hızlı çözüm getirilerek yaşanan mağduriyetler hızla giderilebilir. Kamuoyunda geçici konut olarak bilinen deprem afet barınma konteyneri uzun ömürlü yapı modeline sahip olup arzı edildiğinde sürekli kullanım için de tercih edilebilir.

Uygun Konteyner Fiyatları ile Yaşam Alanlarınızı Genişletin

Karmod konteynerler, uygun fiyatlarıyla yaşam alanlarınızı genişletmenin en pratik yolunu sunuyor. İster ek bir çalışma alanı yaratın, ister misafirleriniz için konforlu bir konaklama alanı oluşturun; Karmod'un ekonomik konteyner çözümleri, her türlü ihtiyaca uygun olarak tasarlanmıştır. Yüksek kalite ve uygun konteyner fiyatları sayesinde, yaşam alanlarınızı genişletmek artık hem kolay hem de ekonomik.

Boş Konteyner Fiyatları: Ekonomik Çözümler için Karmod Konteyner

Boş konteyner fiyatları, bütçe dostu ve esnek çözümler arayan bireyler ve işletmeler için idealdir. Karmod, her bütçeye uygun boş konteyner seçenekleriyle, depolama, atölye veya hobi alanları gibi çeşitli ihtiyaçlara ekonomik çözümler sunar. Karmod'un boş konteyner fiyatları, kaliteyi ve fonksiyonelliği ekonomik bir pakette sunarak projelerinizi gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olur.

Konteyner Yapılarda Dayanıklılığı Artıran İnovatif Teknolojiler

Karmod, konteyner yapı sektörüne yönelik inovatif teknolojilerle donatılmış yeni nesil konteynerler tasarlamaktadır. Bu konteynerler, Karmod'un Ar-Ge süreçlerinden ve sektördeki uzun yıllara dayanan uzmanlığından faydalanarak geliştirilmiştir. 1986'dan bu yana sektöre getirdiği yeniliklerle dikkat çeken Karmod, kaynaksız yapı modeli kullanarak uzun ömürlü konteynerler üretiyor. Özel olarak bükülen ve kesilen yüksek galvaniz kaplı çelik saclar, konteyner yapıların korozyona karşı direncini artırırken, otomotiv sektöründen alınma özel boyama sistemi yapının estetiğini uzun yıllar korur. Sandviç panel duvar ve çatı sistemleri, özel üretim çelik karkaslar üzerine montajlanırken, EPDM conta sistemi su sızdırmazlığını garanti ediyor. Bu inovatif yaklaşımlar, Karmod konteyner yapılarına üstün dayanıklılık ve uzun ömür kazandırıyor.

İnşaaat Konteyner K1001 - 3X7mSandviç Panel Konteyner
Demonte Konteyner K1001Demonte Konteyner
Metropol Kabin 300 x 700Metropol Kabinler
Özel Konteyner 400x1200 cmÖzel Konteyner
Demonte Konteyner K7001Demonte Konteyner
Demonte Konteyner K8001Demonte Konteyner

Çok Yönlü Konteyner Çözümleri

 • Çalışanların Ortak Kullanım Alanları Ofis ve Büro Konteynerler: Ürettiğimiz konteynerler, ofis çalışma alanları, inşaat şantiyeleri, eğitim binaları, tıbbi sağlık tesisleri, afet acil kurtarma, rehabilitasyon sahaları ve daha pek çok yerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
 • Sağlık Hizmeti Konteyner Yapıları: Zemin seviyesindeki ofislerimiz, poliklinikler ve sağlık sektörünün kritik gereksinimleri için idealdir; çalışanların verimliliğini artırırken, temiz ve konforlu alanlarda optimum hasta bakımı sağlamaya yardımcı olurlar.
 • Devlet Kurumları İçin Özel Konteyner: Hassas belgelerle çalışan devlet kurumlarındaki memurlar için, son derece güvenli yapıda ofis konteynerler üretiyoruz.
 • İnşaat Şantiye Alanları İçin Konteyner Yapılar: Şantiyeler için yüksek güvenlikli, taşınabilir beyaz yakalı çalışanların kullanımına uygun ofis alanları, dinlenme odaları ve konferans toplantı odaları sağlıyoruz.
 • Market ve Perakende Satış Konteyner Üniteleri: Market ve perakende konteynerleri ile satış alanınızı daha verimli kullanabilir, envanteri daha iyi yönetebilir ve ticari çalışma alanınızı mükemmel tasarımlarla geliştirebilirsiniz.
 • Petrol, Gaz ve Kimya Sektörü İçin Konteyner Kamp Alanları: Mobil yapısıyla yer değiştirilebilen ve aşırı hava koşullarına dayanıklı mimari konteyner tasarım ofisleri, petrol ve gaz kamp sahaları için idealdir.
 • Mevsimlik Tarım İşçileri İçin Konteyner Konaklama Alanı: Mevsimlik tarım işçileri için tuvalet ve banyoları olan, dört mevsim aileleriyle yaşayabilecekleri taşınması kolay konaklama konteynerleri, tarımdaki verimliliği artırır.
 • Okul ve Eğitim Alanları İçin Konteyner: Gelişmekte olan ülkelerde, özellikle Afrika'da, çocukların tam anlamıyla eğitim alabilmesi için sınıf ve derslik amacıyla özel konteynerler üreterek eğitime destek veriyoruz.
 • Satış ve Etkinlik İçin Özel Konteyner: Kimya ve atık depolama, bilet satışı ve ürün satışı büfeleri için yüksek dayanıklılıkta, her türlü hava koşuluna uyum sağlayacak yüksek yalıtımlı konteyner yapılar sunuyoruz.

Neden Karmod Konteyner Modellerini Tercih Etmelisiniz?

Karmod konteyner modellerini tercih etmeniz için size avantajlar kazandıracak. çok sayıda neden var.

 • Kullanım Kolaylığı ve Deprem Güvenliği: Karmod konteyner modelleri, kullanım ergonomisi ve deprem güvenliğine özel tasarlanmıştır.
 • Yenilikçi Üretim Teknikleri: Geleneksel kaynak yerine cıvata somun ve geçmeli sistemlerle üretilir, bu da yapısal bütünlüğü ve güvenliği artırır.
 • Üstün Yalıtım Özellikleri: Enerji tasarrufu sağlayan yüksek yalıtımlı sandviç paneller kullanılır.
 • Korozyona Karşı Dayanıklılık: Özel galvanizli çelik kullanımı sayesinde uzun ömürlü ve korozyona karşı dayanıklı yapılar.
 • Otomotiv Endüstrisi Boya Teknolojisi: Yıllar boyu ilk günkü canlı görünümünü koruyan özel boya teknolojisi.
 • ISO Belgeli Malzeme Kullanımı: Elektrik ve su tesisat sistemleri yangın güvenliği ve sızdırmazlık açısından en üst standartlarda malzemelerle donatılmıştır.
 • Ses, Rüzgar ve Su Yalıtımı: Özel sac panel sistemli kapılar ve destek saclı PVC pencereler ile mükemmel yalıtım.
 • Ekstra Metal Profil Desteği: Yapı içerisinde dolaşırken olası titremeleri en aza indirir ve metrekare başına ağırlık taşıma kapasitesini yükseltir.
 • Deprem Güvenliği: Tam deprem güvenliğine sahip, uzun ömürlü kullanım.
 • Enerji Tasarrufu: Yüksek yalıtım sayesinde enerji tasarrufu sağlar ve kullanım süresince bütçelere önemli oranlarda kazanç sağlar.

Karmod Konteyner Büyük İnşaat Firmalarının Tercihi

Konteyner üretim teknolojimiz: Otomotiv üretim sanayinde kullanılan özel boyama teknolojisi, yüksek galvaniz kaplı paslanma ve çürümeye geçit vermeyen çelik sac sistemi, kaynaksız üretimiyle konteynerlerimiz uzun ömürlüdür. Şantiye yapı grubu kullanımında projeden projeye taşınarak uzun ömürlü kullanım sağlar. Defalarca kullanılan uzun ömürlü sistemiyle yapı projeleri gerçekleştiren büyük inşaat firmalarının şantiye yapı finansman giderlerini en aza indiriyor. Bu nedenle bütçe finansmanını iyi bilen büyük inşaat firmaları Karmod konteyneri özellikle tercih ederek kazançlı çıkıyor.

 

Konteyner Fiyatları ve Kullanım Alanları: Karmod’un Çözümleri

Karmod, konteyner fiyatları ve kullanım alanları açısından çeşitlilik sunarak, ihtiyacınız olan her alanda yanınızda. Eğitimden sağlığa, ticaretten konut projelerine kadar geniş bir yelpazede kullanım imkanı sunan konteynerlerimiz, uygun fiyatlarıyla projelerinizi gerçekleştirmenizi kolaylaştırır. Karmod konteyner çözümleri ile kaliteyi, konforu ve ekonomik fiyatları bir arada sunuyoruz.

Konteyner Yapıların Tercih Edildiği Başlıca Sektörler

 • Şantiye ve Ofis Yapıları: Yatakhane, yemekhane, çalışma ve teknik ofisler, sağlık tesisleri gibi şantiye ihtiyaçları için idealdir.
 • Eğitim ve Sağlık Alanları: Okul ve hastane binaları, pandemi ve sahra hastaneleri.
 • Kamu ve Sosyal Tesisler: Kamu hizmet binaları, sosyal tesisler, rehabilitasyon merkezleri.
 • Ticari Kullanım: İnşaat projeleri satış ofisleri, zincir marketler, yönetim binaları.
 • Konut Amaçlı Kullanım: Müstakil konutlar, sosyal mesken projeleri, afet barınma evleri.

Konteyner Yapılar: Hayatı Kolaylaştıran Modern Çözümler

Konteyner yapılar, modern yaşamın çeşitli ihtiyaçlarına hızlı ve pratik çözümler sunarak, yaşam alanlarımızda giderek daha fazla yer kaplıyor. Bu yapılar, modern tesislerde kullanıma hazır olarak üretilip, istenilen her yere kolaylıkla taşınabiliyor. Kurulumları sadece birkaç saat içinde tamamlanabilen konteynerler, hemen kullanıma hazır hale geliyor, bu da onları inşaat sürecinin zorluklarından ve zaman kaybından kaçınmak isteyenler için ideal kılıyor.

Konteyner Ofisler: Kurumsal Dünyanın Yeni Favorisi

Konteyner ofisler, özellikle inşaat projeleri, AVM'ler, toplu konut ve ticari yapı projelerinde ofis ihtiyaçları için hızlı ve etkili bir çözüm olarak öne çıkıyor. Hazır konseptiyle sunulan bu konteyner ofisler, satış mağazaları ve tanıtım ofisleri için de popüler bir seçenek haline gelmiştir. Konteyner ofisler, kurumsal mağazacılıkta yeni bir yapı tercihi olarak dikkat çekiyor ve her geçen gün kullanımı artıyor.

Hızlı ve Ekonomik: Konteyner Evler

Müstakil konut sahibi olmak isteyenler için konteyner evler, inşaat işleriyle uğraşmayı ortadan kaldıran, hızlı ve ekonomik bir alternatif sunuyor. Sipariş üzerine birkaç gün içinde üretilip, istenilen yere sevk edilen bu evler, aynı gün içinde oturuma hazır hale getirilebiliyor. Konteyner evler, uygun maliyetleriyle özellikle bireysel müstakil konut tercihlerinde popüler bir seçenektir.

Şantiye Projelerinde Devrim: Konteyner Yapıları

Şantiyelerde yatakhane, yemekhane, çalışma ofisleri gibi çeşitli ihtiyaçları karşılayan konteyner yapılar, projelerin hızlanmasında kritik bir rol oynuyor. Modern tesislerde hızla üretilip, kolayca sevk edilen ve kısa sürede montajlanan bu yapılar, şantiye projelerinin verimliliğini artırıyor. Konteyner yapılar, şantiye projelerinin daha ekonomik ve verimli yürütülmesine olanak tanıyor.

Türkiye'nin Lider Konteyner Üreticisi: Yüksek Kaliteli Yaşam Alanları

1986'dan bu yana, yüksek izolasyon kalitesi ve dayanıklı galvaniz çeliğiyle Türkiye'de ve dünya çapında 90'dan fazla ülkede tercih edilen yaşam konteynerleri üretiyoruz. Üretim kalitemizle sektörde öncü bir konumda yer alan firmamız, müşterilerine en iyi yaşam konteynerlerini sunmaktadır. Konteyner yaşam alanları, hem bireysel hem de kurumsal kullanımlar için ideal çözümler sunuyor.

KARMOD DEMONTE KONTEYNER TANITIM VİDEOSU

KARMOD KONTEYNER TEKNİK ÖZELLİKLERİ
ÜRETİM EBATLARI 12 metreye kadar istenilen ebatlarda konteyner üretilebilmektedir (Tüm Ölçüler ± 50mm tolerans gösterebilir).
METAL MALZEMELER 1311 Erdemir Galvaniz
BETOPAN TSE 634-2
TEKNİK VERİLER
DEPREM ŞARTLARI 1.Derece
İKLİM ŞARTLARI 3.İklim bölgesi
KAR YÜKÜ 80 Kg/m²
RÜZGÂR HIZI 80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)
POLİSTREN KÖPÜK (EPS) TS EN 13163
DIŞ DUVAR İLETİM KATSAYISI 0,46 W/m²K
ÇATI İLETİM KATSAYISI 0,26 W/m²K
TABAN ISI İLETİM KATSAYISI 1,24 W/m²K
ZEMİN YAYILI YÜK KAPASİTESİ 200 Kg/m²
TABAN
SİSTEM Uzay profilli, bulonlu birleşimli konstrüksiyon kullanılmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.
TABAN KAPLAMASI 14 mm kalınlıklı betopan levhalar üzerine 2 mm kalınlıklı PVC mineflo kullanılmaktadır.
DUVAR
SİSTEM Özel şekillendirilmiş EPS dolgulu sandviç panel
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
DUVAR İZOLASYONU 50 mm kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı B2 ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
ÇATI
ÇATI SİSTEMİ Özel şekillendirilmiş kenetli EPS dolgulu sandviç paneldir. Yağmur suları özel kenet sistemi sayesinde tahliye edilmektedir.
ÇATI İZOLASYONU 125 mm kalınlıklı, 14 kg/m³ polistren köpük (EPS) yangın sınıfı B2 ile; ısı izolasyonlu tam, sağlıklı ve güvenli malzemelerle yapılır.
DIŞ YÜZEY KAPLAMA Dış yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
İÇ YÜZEY KAPLAMA İç yüzey kaplamaları RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
KAPILAR
DIŞ KAPI Kapı kasası 1,2 mm ve kapı gövdesi 0,5 boyalı sacdan imal edilmiş, sızdırmazlık contalı sac kapıdır. Darbelere, çizilmelere dayanıklıdır. Kapı kanadının içi 20 kg/m³ Polistren Köpük (EPS) dolgulu olup ses ve ısı yalıtımı sağlamaktadır.
İÇ KAPI Elektrostatik boyalı galvaniz metal kasa üzerine mdf-lam kapı takılmaktadır. (1980X755mm)
PENCERELER
PENCERE 890 x 1135 mm ölçülerinde PVC pencere takılmaktadır. 90 derece açılır tek kanatdır.
PERVAZ Pencerelerin iç kenarlarında PVC pervaz kullanılmaktadır.
CAM 4+12+4 mm kalınlıkta ISICAM kullanılmaktadır.
BOYALAR
DIŞ VE İÇ CEPHE RAL 9002 elektrostatik boyalı sac.
METAL AKSAM RAL 1019 elektrostatik boyalı sac.
ELEKTRİK TESİSATI
SİSTEM Sıva üstü
KABLO Prizler için 3x2,5, aydınlatma için 2x1,5 mm NYM TSE belgeli kablo kullanılmaktadır.
AYDINLATMA TSE belgeli simit armatür kullanılmaktadır.
PRİZ - ANAHTAR Her odada priz ve anahtar bulunmaktadır.
SIHHI TESİSAT
SİSTEM Sıva üstü
YERTAŞI ABS Yertaşı ürünler kullanılmaktadır.
KLOZET Seramik olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
DUŞ TEKNESİ Akrilik esaslı olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır. (WC-Duş konteynerlerinde duş teknesi kullanılmamaktadır.)
LAVABO ABS olup TSE belgeli ürünler kullanılmaktadır.
TEMİZ SU TESİSATI TSE belgeli PPRC özellikli malzemeler kullanılmaktadır.
PİS SU TESİSATI TSE belgeli PVC özellikli malzemeler kullanılmaktadır.
AKSESUAR Ayna,kağıtlık,sabunluk vb TSE belgeli malzemeler kullanılmaktadır.
WC-DUŞ
HAVALANDIRMA Duş girişlerinde duş perdesi kullanılacaktır. Duş ve WC havalandırması olarak 210mm x 250mm ebatında menfez kullanılmaktadır. Koridorlada ise 600mm x400mm ebatında karşılıklı yan durvarlarda (kısa kenar) iki adet vasistas pencere kullanılmaktadır
ZEMİN VE DUVAR KAPLAMASI Duş Zemini komple, duvarlar ise min.1300mm yükskliğine kadar minofle kaplanılmaktadır. (Ara bölme duvarları hariç) WC de ise zemin ve duvarlar min. 300mm minofle kaplanılmaktadır. (ara bolme duvarları hariç)
KAPI WC girişinde 900mm genişliğinde dışa açılır kapı kullanılmaktadır.
AYDINLATMA Aydınlatma için koridorda 2x18 etanjlı floresan lamba kullanılmaktadır.
SEVKİYAT
Özel tasarım braketler ve kolonlar ile kaldırma yapılmaktadır.
Karmod Teknik Özelliklerde Değişiklik Yapma Hakkına Sahiptir

Konteyner Sık Sorulan Sorular