Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Metropol Kabinler

Şehrin estetik yaşam alanları

Kabin üretiminin dünya lideri markası Karmod tarafından özel olarak geliştirilen Metropol Kabin, kalitesi, estetiği, uzun ömürlü yapısı ve yüksek izolasyonuyla portatif yaşam alanlarının yeni tercihi.. Metropol kabin metal karkas yapısı ve özel kaplamalarıyla yüksek ısı ve ses izolasyonu sağlamaktadır. Modüler yapı özelliğiyle farklı mekanlara transfer imkanı sunar. Estetik ve ergonomik kullanım özelliğine sahip yapısıyla şehrin tüm alanlarına güzellik katar.

Farklı ihtiyaçlar için fonksiyonel kullanım özelliği sunan Karmod Metropol Kabinlerin başlıca kullanım alanları arasında; satış ofisi, güvenlik kabini, yönetim merkezi, satış büfesi kabini (kart, ekmek, bilet, jeton, market, gazete, kitap vb.), otopark, wc duş üniteleri gibi alanlar yer almaktadır.

Bulunduğu Yerin Estetik Dokusuna Uyum Sağlayan Kabin

Dünyanın her yerinden onlarca ülkeye kalitesini taşıyan, alanında lider dünya markası Karmod prefabrik teknolojilerinin alanında uzman ekipleri tarafından özel olarak tasarlanıp üretilen metropol kabin, sahip olduğu modern dizaynı ile bulunduğu yerin estetik dokusuna uyum sağlıyor. Sunduğu farklı tasarımları ile farklı boyutlarda ve tasarımda üretilebilen metropol kabin en küçük mekanlardan en geniş mekanlara kadar uyum sağlayabilir. Prefabrik ve konteyner yapılar, kolay taşınabilir, düşük maliyete sahip, kısa süre içerisinde üretilebilen yapılardır. Bu yapılar arasında yapının tasarım itibari ile bulunduğu ortama uyum sağlaması çok önemlidir. Metropol kabin, sahip olduğu estetik tasarım ile yapısını basit bir konteyner ya da prefabrik bir yapı olmaktan çok öteye taşır. Modern şehrin mimarisine çok büyük bir uyum sağlar. Birçok ölçülendirmeye sahip olan metropol kabin kullanım alanları çok fazladır. Güvenlik kabini, (halk ekmek, bilet, gazete, kitap vs) farklı ürünlerin satış büfesi, taksi durağı, muhtarlıklar, bilet satış noktaları, firmanızın satış ofisi, yönetim ofisi, şantiye kabin, bekçi kulübesi, sosyal tesislerde çeşitli amaçlarla, wc-duş üniteleri olarak halka açık alanlar, piknik alanlarında güvenle tercih edilebilir. Metal karkas yapısına sahiptir. Modüler yapıya sahip olması ile istediğiniz yere kolayca transfer edebilirsiniz. Bulunduğu yerde kullanımı sona erdiğinde de başka yere sevk edilmesi kolaydır. Özel tasarımı ile ergonomik ve ferah yapılardır. Farklı renk seçenekleri de mevcuttur. İstenilen alana uyumlu ve tercihinize göre istediğiniz renk seçeneğine sahip olabilirsiniz. Dış kaplamasında metal karkasının üzerine isteğe göre farklı taş kaplama, ahşap kaplama ya da düz yüzey kaplamaları uygulanabilir.

Metropol Kabin Ölçüleri

Karmod metropol kabin, demonte yapısı ile kolay taşınma ve kolay kurulum avantajına sahiptir. Bu sayede günlerce kurulum derdinden kurtulursunuz. Sipariş ettiğiniz andan itibaren en geç haftalar içerisinde ürününüz dünyanın her yerine teslim edilebilir. Alanında uzman ekiplerimiz ve satış sonrası desteğimiz ile yerinde kurulur ve kullanıma hazır hale getirilmiş olarak sizlere teslimi sağlanır.

Farklı planları ile kullanım yelpazesi oldukça geniş olan bu ürün birçok farklı ölçülerde üretilebilir. Her alanda güvenle kullanabileceğiniz Karmod metropol kabin ölçüleri:

  • 150 x 150
  • 200 x 200
  • 200 x 300
  • 300 x 300
  • 300 x 400
  • 300 x 500
  • 300 x 600
  • 300 x 700

Bununla birlikte isteğe göre farklı ölçülere sahip kabinler de tarafımızca sizler için tasarlanıp üretilebilir. Kullanılacağı alana göre çok farklı ölçü ve plan seçeneklerine sahip olan metropol kabin tercihe göre istenirse birden fazla odalı seçenekleri mevcut olabilmektedir. Oda bölmeli seçeneklerimizde iç kapılarda Amerikan panel kapı kullanılır. Çatısında yalıtımlı çatı kaplaması kullanılır. Kapı ve pencerelerinde PVC pencere ve ısıcam kullanılır. Yer döşemeleri dekoratif pvc döşemesidir. 12 mm dış kaplama, 40 mm yalıtımlı eps ile çok yüksek ısı ve ses izolasyonu performansı sağlar. Yapısında kullanılan malzemeler TSE sertifikalı, en üstün kaliteye sahip ürünlerdir. Dış yüzey kaplamasında isteğe göre 12 mm kalınlıkta taşonit veya ahşap desenli betopan levhalar kullanılabilmektedir. İç yüzey kaplamasında da 8 mm kalınlıkta betopan kullanılmaktadır. Wc’ye sahip olan metropol kabin ürünlerinde ise iç yüzey kaplamalarında pvc lambri kullanılır. Duvarında E yangı sınıfı 40 mm EPS polistren köpük dolgusu ile hem çok sağlıklı hem tam yalıtımlı hem de yangına karşı son derece korumaya sahip olan bir yapıdır. Dört köşeden kaldırma mapaları ve çelik halatlarla kaldırılıp indirebilen kabinler taşıma ve transfer kolaylığı sağlar. 1. Derece deprem bölgesine bile uyum sağlayan dayanıklı yapıya sahip olan metropol kabin, talep edilen bölgenin iklim şartlarına uygun olarak üretilir ve her mevsim güvenle kullanım avantajına sahiptir. 80 Kg/m² kar yükü ve 80 km/saat rüzgar dayanıklılığı ile yapınızı uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz uzun ömürlü estetik yapılardır. 30 yılı aşkın tecrübe ile alanında uzman ekipler tarafından üretilen Karmod metropol kabin ürünleri benzerlerine göre çok daha şık, estetik, güvenli, dayanıklı olduğu kadar fiyat açısından da oldukça ekonomiktir ve size en üstün kalite ile en uygun fiyat imkanı sunar. Detaylı bilgi için web sitemizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.