Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Gaziantep’te konteynerden ev kalitesi ile ihtiyacınız olan yaşam alanlarına çok daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Yer yer Akdeniz ikliminin görüldüğü Gaziantep’in belirli alanlarında ise karasal iklim görünür. Bu nedenle yaz aylarının çok sıcak ve kurak olduğu bu şehirde, kış ayları oldukça soğuk ve sert geçer. Her türlü hava şartlarına uygun olan konteyner ev modelleri sayesinde hem ısıtma hem de soğutma sistemleri için harcanan enerjiden tasarruf edersiniz.

Ayrıca her mevsim konforlu ve rahat bir kullanım imkânı sunan Gaziantep konteyner ev modellerini sadece konaklama amacıyla değil, aynı zamanda çok çeşitli iş sahalarında da sıklıkla kullanabilirsiniz. Örneğin; çam fıstığı hasat dönemlerinde yatakhane, yemekhane ya da ofis olarak kullanılan bu yaşam alanları, her mevsim konaklayabileceğiniz lüks bir ev olarak da tercih edilebilir. Özellikle kırsal alanlarda doğayla bir bütün olmak isteyen kişilerin ilk tercihi olan Gaziantep konteyner ev modelleri, şehrin bütün ilçelerinde büyük rağbet görür. Başta Araban, İslahiye, Nizip, Oğuzeli, Şahinbey, Şehitkamil gibi ilçelerde şantiyelerde de kullanışlı ve pratik yapısı ile büyük beğeni toplayan bu konutlar demonte özelliği ile büyük avantaj sağlar ve çok farklı alanlarda yaygın olarak kullanılır. Herhangi bir nedenle bütçe dostu konaklama alanlarına ihtiyacınız olduğunda, ilk adresiniz firmamızdır. İstediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilir ve konteyner modelleriyle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Konteyner Evlerimizin Üstün Özellikleri

Depreme Dayanıklı Konteyner Ev

Gaziantep Konteyner Ev Fiyatları

Gaziantep’teki gelişime paralel olarak kentte her geçen gün yeni projeler gündeme geliyor. Güneydoğu bölgemizin en büyük Türkiye’nin dördüncü büyük sağlık kampüsü olan 1875 yataklı sağlık kampüsü ilimize yapılıyor. Hastane okul gibi kamu projeleriyle beraber Antepia, Akkent Bahçeşehir ve Florya, Okan Towers, Ardıç Evler, Asce Beykoz Konutları, Burj Antep konut ve otel projelerinin şantiye yapılarında yine konteyner ofis ve şantiye yapıları kullanılmaktadır. Şantiyelerin zor çalışma ortamları ile mülteci kamplarının zor şartları düşünülerek hazırlanan Karmod Yeni Nesil üniteler işçi kamplarından mülteci kamplarına zinde mekanlar içeriyor. Ofis, yatakhane, yemekhane, laboratuvar, mescit, hastane, aile sağlık merkezi, mülteci barınma ünitesi gibi çok sayıda mekan ihtiaycı için güvenle kullanılıyor. Karmod yeni nesil kaynaksız vidalı üretim sistemiyle 1 tırla tam 8 ünite yani 168 metrekare yapı taşınabiliyor. Kaliteli teknolojik hızlı seri üretimi, hızlı ve kolay kurulumu, ekonomik fiyatı ve kolay nakliye avantajlarıyla Karmod yeni nesil konteyner Türkiye’nin tercihi.

Geleneksel yöntemlerle inşa edilen betonarme binalarda ev sahibi olmak hem oldukça pahalıdır hem de birçok açıdan dezavantajlıdır. Bununla birlikte günümüzde yeni nesil Gaziantep konteyner ev modelleri Karmod ayrıcalığı ile üstün kalitededir ve maksimum güvenilirlik sunar. Pratik ve fonksiyonel kullanım için ideal olan bu ürünler, firmamız bünyesinde ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde tasarlanır ve mümkün olan en uygun Gaziantep konteyner ev fiyatları ile sizlere sunulur. Yılların deneyimi ve en üst seviyede müşteri memnuniyetini hedefleyen ve her daim başarılı çözümlerle size mükemmeli sunan firmamız, sektörün en çok tercih edilen markaları arasında yer alır. Firmamızın sağladığı avantajlardan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey ise bizimle irtibata geçerek destek talep etmenizdir.

Gaziantep Konteyner Ev Modelleri

KAMPANYALI KONTEYNER EV FIRSATI!

Gaziantep konteyner ev modelleri içerisinde en çok rağbet gören tasarımlar, daha çok geniş ve ferah olanlardır. Bu bölgede aileler oldukça kalabalık olduğu için yaşam alanlarının da ister istemez çok odalı olması tercih edilir. Genellikle 3 ya da 4 odalı olan konteyner modellerinin ise hem tek hem de iki katlı olanları mevcuttur. İsteğinize göre bunların çatılı ve çatısız olanları vardır. Ayrıca yaz aylarının tadını çıkarmak ve doğanın keyfine varmak için bu konteyner modellerinin özellikle verandalı olanları caziptir. İhtiyacınıza ve bütçenize bağlı olarak size özel konteyner modeli tasarlayan ekibimiz, sizin için en doğru konteyner ev çeşitleri konusunda size destek olur.

Türkiye’de oldukça önemli bir konuma sahip olan Gaziantep’te, çok çeşitli iş alanları olduğu için, nüfus da her geçen gün artış gösterir. Şehrin merkezinden ev almak yerine daha kırsal bir bölgede arazi alarak, istediğiniz özelliklere sahip olan lüks Gaziantep demonte konteyner modellerinden birine sahip olabilirsiniz. Bu sayede yıllara meydan okuyan konforlu ve pratik yaşam alanlarınızda, doğayla iç içe keyifli bir hayatın tadını çıkarabilirsiniz. Maksimum müşteri memnuniyeti yaratan bu ergonomik Gaziantep konteyner ev modelleri, oldukça uygun fiyatlarla sizlere sunulur. Isı yalıtımı sayesinde her mevsim rahatlığın keyfini size yaşatan ve sağlıklı bir yaşam tarzına sahip olmanızı sağlayan bu evler, istediğiniz zaman yerinden sökülerek başka bir arsaya yerleştirilebilir olması nedeniyle oldukça kullanışlıdır.

konteyner ev kampanya konteyner ev içi konteyner evler konteyner ev fiyatları konteyner ev planları

En Pratik ve Hızlı Kuruluma Sahip Evler

Barınma konusunda başarılı çözümlere ihtiyacınız olduğunda sektörün öncü markalarından biri olan firmamızdan destek alabilir ve profesyonel ekibimizin sizin için hazırladığı tasarımlardan faydalanabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun olarak hazırlanan modellerimizden birinin siparişini verebilir ve en kısa sürede istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz. Firmamızın hızlı sipariş ve onay süreci sayesinde Gaziantep demonte konteyner modellerine sahip olarak konaklamayla ilgili sorunlarınızı giderebilirsiniz.

Hem Gaziantep’e hem de Türkiye’nin herhangi bir şehrine kolay ve hızlı bir şekilde siparişini verdiğiniz konteyner modellerinin nakliyesini gerçekleştiren firmamız, bütün hizmetleriniz oldukça ekonomik fiyatlarla sizlere sunar. Bütçenize uygun modelleri sizin için ideal olan konteyner ev ölçüleri ile sipariş vererek, en kısa sürede üretim, nakliye ve montaj işlemlerinin yapılmasını sağlayabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamanız için yapmanız gereken en önemli şey ise sayfamız üzerinden ya da şubelerimizden yüz yüze konteyner ev al işlemini gerçekleştirmenizdir. Böylece hangi amaçla olursa olsun barınma ihtiyacınızı kusursuz şekilde karşılayarak keyifli ve konforlu yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz. Sektörün en saygın ve güvenilir isimlerinden biri olan firmamız Karmod, her daim yanınızdadır.