Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Prefabrik Ofis Binaları ve Prefabrik İşyeri Fiyatları

Hızlı Kurulumlu Ofislerle Kurumsal Büyümenize Hız Verin

Farklı sektörlerin kullanımı için çok amaçlı ticari ofislerle kurumsal markaların zincir mağazalarına yönelik hızlı kurulumlu prefabrik ofis ve yönetim binaları inşa ediyoruz. Prefabrik yapı modeliyle projeden başlayarak hızlı üretim, demonte özellikle kolay nakliye ve yerinde kullanıma hazır kuruluma sahip prefabrik ofis yapılarımız kurumsal konseptli giyim ve mobilya mağazaları, zincir marketler, yapı marketleri, kargo şubeleri gibi bina ihtiyaçlarında kurumsal yatırımlara bütçe kolaylığı sağlayarak kazandırıyor.

Kurumsal konseptin yanı sıra prefabrik ofis yapılarımızla genel müdürlük, bölge müdürlüğü, dağıtım merkezi gibi benzeri alanlara yönetim binaları hazırlıyoruz. Hızlı kuruluma sahip ofis binalarımız marka konut projelerinin inşa aşamasında kullandıkları lansman ve satış ofisi ihtiyaçlarına getirdiği çözümle projelere büyük kolaylık salıyor. Hazır ofis çözümlerimizin bir diğer tercih gördüğü alan ise prefabrik şantiye projelerinin yapı grupları arasında yer alması.

Daha Az Bütçe İle Zamanın Gücünü Arkanıza Alın

Kurumsal mağazacılıkta en yüksek büyüme ivmesini yakalayabilmek ülke geneline ulaşmış yaygın satış ofisleriyle mümkün. Rekabetçi ve acımasız piyasa koşullarında yaygın mağaza sayısına ulaşabilmek için ciddi büyüklükte kiralama veya bina yatırım finansmanına ihtiyaç duyarsınız. Bir de ofis inşasına karar verdiğinizde inşaatı tamamlamak için gereken bir zaman da gerekir. Yatırım süresi içerisinde satış ofisini faaliyete geçiremediğiniz her gün hiç geliriniz olmadığı halde bütçenizden harcamaya devam edersiniz.

Bu gerçekten hareketle yeni nesil prefabrik üretim teknolojisiyle modern tesislerde imal ederek kullanıma hazır kurulumunu gerçekleştirdiğimiz hazır ofis yapılarımızla en büyük iki sorunununuz olan yapı yatırım bütçenizi ve inşa sürelerini minimize ederek size kazandırıyoruz. Prefabrik ofis yapılarımızla mağaza yatırım bütçenizi hem en aza indirin hem de kısa sürede işletmeye alarak çok daha önçeden kazanmaya başlayın ve rekabette daima bir adım önde olun.

prefabrik ofisler

Prefabrik Ofis Size Nasıl Kazandıracak?

Karmod uzmanlığımızla çok farklı büyüklük ve planda çok sayıda prefabrik ofis modelini bu sayfada beğeninize sunuyoruz. Ayrıca kurumsal kimliğe uygun konseptle bina taleplerinizi yine uzman ekibimizle projelendirerek üretime hazır hale getiriyoruz.

Beğendiğiniz ofis projesini modern tesislerde kaynaksız vidalı üretim teknolojisinin verdiği kolaylıklarla kısa sürede demonte paket sistemle hazırlıyoruz. Prefabrik ofis yapısını oluşturan çelik yapı sistemli ana taşıyıcılar, duvar blokları ve çatı makasları bu teknolojik hatta üretilirken yapıda kullanılacak pencereler, kapılar, elektrik ve su tesisat malzemeleri, ekstra kaplama ekipmanları, boya gibi malzemeler de paketlenmiş oluyor. Çok kısa sürede paket sistemle hazırlanan yapı araca yüklenerek kurulum yapılacak bölgeye sevk ediliyor. Ofis yapısının sevk edildiği anda bölgede olmaları planlanan kurulum ekibi montaj işlemine başlıyor. Montaj hızına örnek vermek gerekirse dört kişilik bir ekip 100 metrekare büyüklüğe sahip standart bir prefabrik ofis binasını 3-4 gün gibi kısa bir sürede kurulumunu tamamlıyor. Üstelik bu kuruluma kapı ve pencerelerin montajı, çatı örtüsü, elektrik tesisatı ve armatürlerinin takılması, sıhhi ve atık su tesisatlarının yapılması işlemleri de dahil.

Hızlı projelendirme sonrası bu kadar kısa sürede üretim ve kullanıma hazır kurulum avantajıyla prefabrik ofis yapıları ticari işletmeler ve zincir mağazalara çok kısa zamanda sahip olmak isteyen yatırım planlamasını iyi yapmış bilinçli yatırımcının tercihi.

Marka Konut Projelerine En İyi Lansman Ofis Çözümü

Marka konut yatırımcıları satış ekiplerine en konforlu ofis ortamı hazırlayarak projelerini müşterilerini en iyi şartlara sahip ferah mekanlarda tanıtmak ister. Çelik ofis yapılarımızla marka konut projelerinin lansmanlarını en iyi şartlarda gerçekleştirecekleri modern mekanlar hazırlıyoruz. Lansman ofislerimiz estetiği, konforuyla beraber kısa sürede üretilerek kullanıma hazır kurulumla teslim ediliyor. Üretimiyle beraber saha kurulumu ortalama bir ay gibi kısa bir zaman diliminde tamamlanıyor.

Ofis binalarında kalıcı yapı çözümleri sunuyoruz. Prefabrik çalışma ve satış ofis binalarının projelendirilme sürecinde müşteri ihtiyaçlarını iyi anlama adına tesbitlerde bulunuyoruz. Ofis içerisinde istihdam edilecek personel sayısı, hangi bölümlere ihtiyaç duyulduğu gibi bilgiler satış ekiplerimizce alınarak teknik ofiste değerlendirildikten sonra müşterimize en iyi çözüm oluşturacak ofis binası uzmanlıkla önerilmektedir.

Prefabrik ofis yapılarımız tek katlı ve çift katlı planlarda, Karmod yeni nesil Prefabrik yapı sistemiyle modern tesislerde üretilir. Karmod ofis yapılarımızın tamamında özel statik hesaplamalarıyla yapı güvenliği sağlanmış, projeli elektrik tesisatı ve kaliteli malzemeyle projeye uygun saha işçiliğiyle tam yangın güvenliğinde olup uzun ömürlü yapı sınıfında kullanılmaktadır. Karmod’u tercih ederek en iyi konforu bulacağınız modern ofis binasına en kısa sürede en minimize edilmiş bütçelerle sahip olabilirsiniz.

Prefabrik Ofis Binaları

Prefabrik İşyeri Fiyatları Yatırımcıya Bütçe Avantajları

Rekabetçi koşullarda üretim ve satış gerçekleştiren çok sayıda firma bina amortisman giderlerini azaltabilmenin yollarını araştırıyor. Yeni nesil yapı modeliyle üretilen prefabrik işyeri fiyatları yatırımcıya büyük bütçe avantajları kazandırıyor. Bu avantajlarla yapı modelini tanıyan bilinçli yatırımcı uzun inşa süreçlerine ihtiyaç duyan klasik betonarme yöntemleri bırakarak prefabrik yapı modeline yöneliyor. Yeni nesil hazır yapıların en önemli avantajı hızlı üretimle beraber yerinde kısa zamanda hızlı kurulum. Uzun ömürlü kullanımda güvenli yapı modeliyle prefabrik işyeri fiyatları klasik betonarme yapılardan en az yüzde 30 daha ekonomik. Aynı zamanda erişilmesi mümkün olmayan yüzde 70 gibi çok daha hızlı kurulum avantajıyla prefabrik işyeri fiyatları yatırımcıya benzersiz fırsatlar sunuyor. İşyeri bina yatırımı için banka banka gezerek finansman peşinde koşmaktan kurtuluyor. İşletmesini en uygun bütçelerle kısa sürede tamamlayarak hizmete almanın keyfini yaşıyor.

Hazır yapı modeli hızlı üretim ve kurulum avantajıyla ilk zamanlar daha çok prefabrik şantiye yapı grubu için tercih ediliyordu. Şantiye ortamlarında prefabrik yapı modeliyle kurulan binalardaki yalıtım üstünlüğü ve kullanım konforundan haberdar olan yatırımcılar işyeri yatırımlarında bu modele yöneldi. Yapı modelindeki yeniliklerle prefabrik konut kullanımında yaşanan kullanıcı deneyimleri de işyeri binalarında hazır yapı sisteminin tercih edilmesindeki etkenler arasında bulunuyor.

Modern Ofis Binaları

Prefabrik işyeri fiyatları işletmelere neler kazandırıyor?

Hazır yapı modelinin hızlı üretim ve kurulum avantajına sahip olduğunu yukarıda vurgulamıştık. Bu üstünlükler prefabrik işyeri fiyatları açısından nasıl bütçe giderlerini azaltıyor birlikte bakalım. Prefabrik yapı modeli üretim öncesi özel bilgisayar yazılımlarında projelendiriliyor. Üretim aşamasında bilgisayar uyumlu yeni nesil makineler kullanılarak israf edilmeden tam malzeme kullanımıyla imalat gerçekleştiriliyor. Malzeme israfının bulunmaması fiyat avantajındaki büyük etkenlerden. Duvar ve çatı sistemi, kapı ve pencereleri, elektrik ve su tesisat malzemelerine kadar fabrikada hazırlanan yapı araca yüklenerek kurulacağı yere taşınıyor. Sevk edildiği yerde başka malzemelere ihtiyaç duymadan eksiksiz üretim fiyattaki ikinci büyük etken. Şimdi fiyatta üçüncü büyük etken olan diğer avantaja bakalım. Prefabrik yapılar diğer yapı modellerinde olduğu gibi çok sayıda farklı ustaya ihtiyaç duymaz. Yapı büyüklüğüne göre ortalama 3 ila 7 kişilik ekip binayı duvardan çatıya, kapıdan pencereye kurulumla kullanıma hazır hale getirir. Bu klasik bina modellerine göre önemli bir avantajdır. Modern kurulum üstünlüğüyle çok sayıda usta ihtiyacını geride bırakan bu yapı modeliyle prefabrik işyeri fiyatları çok cazip hale gelmektedir.

prefabrik ofis

Bu yenilikçi sistemi kullanarak işyeri, satış mağazası, yönetim ofisi gibi çok sayıda bina ihtiyacınızı en ekonomik bütçelerle yaptırarak kısa sürede işinize start verebilirsiniz. Prefabrik yapı ile işyerinizi kısa sürede tamamlayarak hizmete alın rakiplerinizden daima önde kalın. Karmod prefabrik işyeri avantajları hakkında satış ofislerimizle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Yeni işyerinizde güvenlik binasını da dert etmeyin. Yeni işyerinize yeni nesil güvenlik kabin yapıları yakışır.